BU İLİŞKİYİ BİTİRMELİSİNİZ 13 MANEVİ İŞARET

Bazen birini sevsen bile ilişkiyi bitirme zamanı gelebilir. Ayrılma düşüncesiyle doluysan ancak bunun doğru seçim olup olmadığından emin değilsen, sana yol gösterecek bazı manevi işaretler var.

1. Eşinden Kopuk Hissediyorsun

Eşinden kopuk hissediyorsan, ilişkiyi bitirmenin zamanı gelmiş olabilir. Bu kopukluk fiziksel veya duygusal olabilir. Neler olup bittiğine dair net bir fikrin olmadığında partnerinle iletişim kurmak zordur. Bağlantı kopukluk hissi, sana ikiniz arasında bir şeylerin ters gittiğini gerçekten söyleyen şeydir. Mutlu bir ilişkide, fiziksel olarak ayrı olsanız bile eşine bağlı hissedersin. Partnerine bağlı hissetmiyorsan, onunla iletişim kurmak zor olur. İletişim, herhangi bir ilişkide anahtardır, açık ve etkili bir şekilde iletişim kuramıyorsanız, ikiniz arasında işler yolunda gitmeyebilir.

2. Diğer İnsanları Kontrol Etme Dürtüsünü Hissediyorsun

İlişkiyi bitirme zamanının geldiğine dair bir diğer manevi işarette, aniden diğer insanları kontrol etme dürtüsünü hissetmendir. Şimdi: beni yanlış anlama, başkalarını çekici bulmak normal ve insanidir. Bunu en mutlu çiftler bile yapar. Ancak birdenbire başka birinin sosyal medyasına girme ihtiyacı hissedersen veya ona mesaj atmak bile istersen, işte o zaman ilişkinizde bir şeylerin yolunda gitmediğini anlarsın. İlişkinizde bu oluyorsa, ilişkiyi bitirmenin zamanı gelmiş olabilir.

3. Eski Sevgilin Seninle İletişime Geçiyor Ve Heyecanlanıyorsun

Eski sevgilin seninle tekrar iletişime geçtiyse, bu onun hala seni düşündüğünün bir işareti olabilir. Bu kendi başına kötü bir şey değil, ama eski sevgilinle birlikte olma olasılığı seni heyecanlandırıyorsa, bu şu anki ilişkindeki duyguların hakkında çok şey söyleyebilir. Bir düşün: İlişkinden memnunsan, eski sevgilinin mesajı seni neden bu kadar heyecanlandırsın? İşte tam da bu yüzden bu, işleri bitirme zamanının geldiğine dair çok güçlü bir işarettir.

4. Çalan Şarkılar Tamamen Ayrılıkla İlgili

Partnerinden ayrılma zamanının geldiğine dair bir başka manevi işarette, birdenbire çalan tüm şarkıların ayrılıkla ilgili olduğu zamandır. Evren burada sana bir mesaj göndermeye çalışıyor. Çalan bütün şarkılar ayrılıkla ilgiliyse, yolların ayrılması düşüncesi de ince ince kafana yerleşiyor. Bu, evrenin sana bir şeyleri bitirme zamanının geldiğini söylemeye çalıştığı anlamına gelir. Sonunda gücünü geri almanın ve ayrılmanın zamanı geldi.

5. Ondan Ayrıldığını Rüyanda Görüyorsun.

Rüyanda ondan ayrıldığını görüyorsan, ilişkiyi bitirmenin zamanı gelmiş olabilir. Uyuduğumuzda, bize en derindeki duygu ve düşüncelerimizi anlamamızı sağlayan rüyalar görürüz. Ve ilişkini bitirmekle ilgili bir rüya görüyorsan, bu ayrılma zamanının geldiğinin bir işareti olabilir.

6. Onun Yanında Kendini Rahat Hissetmiyorsun

Eşinin yanında rahat hissetmek, mutlu bir ilişkinin olmazsa olmazıdır. Onun yanında rahat değilsen, bir şeyleri bitirmenin zamanı geldi demektir. Bunu ölçmenin iyi bir yolu, seninle romantik olmaya çalıştığında onun yanında kendini rahatsız hissetmendir. Bu, içindeki bir şeyin ilerlemeye hazır olduğunun bir işaretidir.

7. İzlediğin Her Film Veya Şovda Birileri Ayrılıyor

İlişkini bitirmen gerektiğine dair bir başka manevi işarette, izlediğin her film veya şovda birinin ayrılmasıdır. Filmin ilk birkaç dakikasında, jeneriğinde ve hatta şovun kendisinde olsun. Evren sana ayrılmanın ilişkinin doğal bir parçası olduğunu ve belki de senin de ayrılman gerektiğini gösteriyor.

8. Eşinin Yanında Kendin Olamayacakmış Gibi Hissediyorsun

Bir ilişkinin bittiğinin en yaygın işaretlerinden biri, eşinin yanında kendin olamadığın hissine kapılmandır. Bunun farklı nedenleri olabilir, ancak genellikle ikinizin uyumlu olmadığının bir işaretidir. Açık konuşmalar yapamayabilir veya ortak ilgi alanlarını paylaşamayabilirsiniz. Birbirinizin arkadaşlığına katlanamayacağınızı veya birbirinize yeterince yakın olmadığınızı hissedebilirsiniz. İşler bu şekildeyken konuşmaya devam etmek zor olur, ancak ikiniz için de işe yaramıyorsa ilişkiyi bitirmek çok önemlidir.

9. Arkadaşların ve Ailen Aniden Onun Hakkında Olumsuz Yorumlar Yapar.

Bir şeylerin ters gittiğine dair başka bir manevi işarette, arkadaşların ve ailenin partnerin hakkında olumsuz yorumlar yapmaya başlamasıdır. Arkadaşların ve ailen seni herkesten daha iyi tanıyor, bu yüzden onların fikirleri kesinlikle önemli. Bazen ayrılma zamanının geldiğini bilmenin en iyi yolu budur. İlişkinin devam etmeye değip değmeyeceğinden emin değilsen, bitirme zamanı gelmiş olabilir.

10. Sezgin Sana Bitirmeni Söylüyor

Hayatımızda çeşitli nedenlerle bir ilişkiyi bitirmek zorunda kaldığımız zamanlar olmuştur. Bazen bunun nedeni, diğer kişinin ihtiyaçlarımızı düşündüğümüz şekilde karşılamamasıydı. Bazen bunun nedeni, ilişkinin fiziksel veya duygusal olarak yürümemesiydi. Bununla birlikte, bazen uygun bir sebep yoktur, sadece içgüdüsel bir his vardır. Ve ister inan ister inanma, bu, ilişkiye bitirme zamanının geldiğine dair manevi bir işarettir.

11. Bunalmış hissediyorsun ve Karar Veremiyorsun

İlişkiyi sona erdirmek için başka bir manevi işarette, bunalmış hissettiğin ve karar veremeyeceğin zamandır. Bunun nedeni, olayları nasıl ele alacağını bilememen veya diğer kişi tarafından desteklenmediğini hissetmen olabilir. Bu sana oluyorsa, ilişkiyi bitirmenin zamanı gelmiş olabilir.

12.Yargılanıyormuş Gibi Hissediyorsun

İlişkinde yargılandığını düşünüyorsan, devam etmemen gereken manevi bir işaret olabilir. Herhangi bir yargılama olmaksızın seni destekleyecek ve seninle ilgilenecek birini bulmanın zamanı gelmiş olabilir.

13. Birlikte Bir Geleceğiniz Yokmuş Gibi Hissediyorsun

İlişkinizin sona erdiğinin bir başka işareti de, birlikte bir geleceğiniz yokmuş gibi hissetmendir. İlişkinizde ikiniz için bir gelecek yokmuş gibi hissedebilirsin. Bazen yapabileceğimiz tek şey ayrılmakmış gibi geliyor. Ancak bir ilişkiyi bitirmeye hazır değilsen aklında tutman gereken bazı önemli şeyler var. Her şeyden önce, durumla ilgili kendi düşünce ve duygularınla rahat olmalısın. Ayrılmanın senin için doğru şey olup olmadığından emin değilsen, öğrenmek için kendine biraz zaman vermelisin. Acele etmene gerek yok – tüm seçeneklerini kendi şartlarına göre keşfedebilirsin. İkincisi, ayrılmanın her zaman kolay olmadığını hatırlamak önemlidir. Bazen veda etmek zordur.

Your Page Title

Son olarak, üzülmenin sorun olmadığını unutma – bazen ilişkiler bizim istediğimiz gibi yürümez. Kalp ağrısı ve acı çekmek zorunda değilsin.