12 – 18 Temmuz Haftası Mali Açıdan Seni Neler Bekliyor – Bu Haftanın Finansal Burç Yorumu

Hepimiz başarılı ve zengin olmak isteriz ama şans her zaman bizden yana değildir. Bunu düzeltmek için önümüzdeki haftanın ipuçlarına bir göz atalım.

Zenginlik ve yoksulluk bize düşüncelerimizden gelir. Çevremizdeki gerçekliğin korkularımızda ve hayallerimizde doğduğunu söylemelerine şaşmamalı. Viral düşünceleri engellemek için bu hafta zenginlik ve başarı olumlamalarını daha sık kullanmaya çalış. Yıldızlar bilincimizi daha esnek hale getirecek, bu da hayatlarını değiştirmek isteyenler için son derece faydalı olacaktır.

Koç Burcu

Koç’un şans sorunları olacak. Güçlü şans uygulamaları iş görüşmeleri ve alışverişte büyük yardımcı olacaktır. Genel olarak, hafta sıkı çalışma için harikadır, ancak yeni bir işe başlamamak, henüz bitmemiş olana odaklanmak daha iyidir. Koç, iş arkadaşları ve potansiyel müşteriler üzerinde doğru izlenimi bırakabilecektir. Herhangi bir satış işi yokuş yukarı gidecektir. Çalışkan Koçları, haftanın sonunda çok fazla nakit teşvik bekleyebilir.

Boğa Burcu

Boğa burcunda bu hafta enerji nakit akışında artış olacak. Yıldızlar yanlarında, bu yüzden Pazartesi günü şans onlara gelecek ve hafta sonuna kadar yanlarında kalacak. Alışveriş yapabilir, yeni bir iş arayabilir ve yeni bir iş yeri açabilirsin. En önemli şey, sorumluluğu başkalarına devretmemektir. Boğa tarafından yapılması gereken her şey, en iyi kimsenin yardımı olmadan yapılır. Sorunlar felsefi olarak ele alınmalıdır. Birçok sıkıntı geçici olacak ve Boğa abartmaya meyilli olduğu için her şeye iyimserlik prizmasından bakması gerekiyor.

İkizler Burcu

Bu hafta sezgine güvenmen ve gece ışıklarının rehberlik edeceği garip olayları izlemen gerekiyor. Bu, hayatın manevi yönüne dalman ve her şeyde en yüksek anlamı araman gerektiği anlamına gelmez. Bu sadece, bu yüksek anlamın var olma olasılığını reddetmemenin önemli olduğu anlamına gelir. Para, peşinden gitmeyen ve açgözlülük göstermeyenlerin eline geçecektir.

Yengeç Burcu

Yengeçler için haftanın başında her şey kontrolden çıkabilir. İşyerinde ve işte her şeyin ters gitmesi mümkündür. Durumu ağırlaştırmamak veya sorunların ortaya çıkmasına izin vermemek için sakin kalmak önemlidir. İşlerin başarılı bir şekilde yapılması için olumlamaları da kullanabilirsin. Astrologlar ayrıca, yardım taleplerinin Yengeçlerin tasarruf etmesine ve para miktarını artırmasına yardımcı olacağını da belirtiyorlar. Özellikle alışveriş söz konusu olduğunda, sevdiğin birinden veya arkadaşından yardım istemekte utanılacak bir şey yoktur.

Aslan Burcu

Aslanlar haftanın başında ve sonunda mutlaka finansal tılsım kullanmalıdır. Onları gereksiz ve beklenmedik masraflardan kurtaracak, vicdansız satıcıları ve toksik insanlardan uzak durmalarına yardımcı olacaktır. Parayla ilgili yeni işlere başlamamak daha iyidir. Yeni bilgiler edinmeye odaklanmalısın. Daha akıllı ve daha iyi olmak önemlidir. Bunu yapmak için geçmişini analiz etmen ve gelişmeni neyin engellediğini kendin belirlemen gerekir. Bütün bunlar, Aslanların gelecekte gelirlerini artırmasına ve parayı doğru bir şekilde ele almaya başlamasına yardımcı olacak.

Başak Burcu

Başarıyı hayal edenleri zengin olmaktan alıkoyan beş alışkanlık vardır. Bazı varlıklı, zeki ve deneyimli bireylerin bile bu tür alışkanlıkları vardır. Başakların bir an önce onlardan kurtulması gerekiyor, çünkü haftanın ikinci yarısı büyük bir hızla önemli kararlar almak, iyimserliği ve tarafsızlığı korumak zorunda kalacağın bir dönem olacak. Başaklar güçlü iradeli insanlar oldukları için kendilerini değiştirebilirler. Bu nedenle bu zor hafta boyunca finansal durumlarını koruyabileceklerdir.

Terazi Burcu

Teraziler için şu anda kendisine en çok uyan renklere dayalı bir görüntü oluşturması önemlidir. Dış görünüş, özellikle yeni bir iş arayanlar, sürekli iş toplantılarına katılanlar ve insanlar üzerinde mümkün olan en iyi izlenimi bırakma ihtiyacı duyanlar için çok önemli bir rol oynayacaktır. Bu hafta teraziler daha iyi ve daha fazla satabilecek, daha verimli satın alabilecek ve ikna edebilecek.

Akrep Burcu

Salı, Venüs ve Mars’ın kavuşumu nedeniyle çok tehlikeli bir gün olacak. Bu, finansal şansın bu gün Akrepleri terk edebileceği anlamına gelir. İyi şans için güçlü uygulamalar, diğer günlerde kısmen geri dönmeye ve artırmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca hafta ortasında geçmiş Akreplere saldırabilir. Geçmişi düşünmek bu insanları paraya götürmez, tam tersine başarıdan uzaklaştırır. Yarın hakkında düşünmen ve şu anda olanlara odaklanman gerek. Hafta sonlarını alışverişe ve manzara değişikliğine ayırabilirsin.

Yay Burcu

Haziran ayının sonunda ve Temmuz ayının başında iyi bir iş çıkaran Yay, yakın gelecekte bir destek ve yeni finansal fırsatlar elde edecek. Evrenin yakın karlar konusunda uyaran işaretleri var. Yay, geçmişte doğru yaptıklarını ve yakında ne olacağını anlamak için onları takip etmelidir. Bu kişilerin cüzdanları çok daha kalınlaşabilir. En önemli şey açgözlü olmamaktır. Yeni hedeflere ulaşmak için finansmanı yönlendirmen gerekir. Onları iş geliştirmeye ve yeni bilgilere yatırım yapabilirsin.

Oğlak Burcu

Oğlakların bu hafta işte ve genel olarak finans sektöründe yapacak çok şeyi olacak. Çok fazla çaba ve enerji harcaman gerekebilir. Yıldızlar bu insanların dayanıklılığını büyük ölçüde zayıflatacaktır, bu nedenle iyi şans ve üretkenliği korumak için yaşam enerjisinin ana hırsızlarıyla tanışmaktan kaçınmalıdırlar. 12 ila 18 Temmuz arasındaki dönemde, daha fazla dinlenmen ve mümkün olduğunca az çalışman gerekir.

Kova Burcu

Diğerlerinden daha tembel olan üç burç vardır. Kovalarda onlardan biridir, ancak bu hafta tembel olamazsın. Bu, mali kayıp ve sorunların ortaya çıkmasıyla doludur. Pahalıya mal olacak bir hata yapmamalısın, çünkü hata yapma riski bu hafta büyük olacaktır. Gerekirse, akrabalarından veya meslektaşlarından tavsiye istemek daha iyidir. Haftanın sonunda, bu insanlar hoş bir ziyarette bulunacaklar. Ve bu ziyaretlerinde sana finansal veya iş alanıyla ilgili iyi haberler getireceklerdir.

Your Page Title

Balık Burcu

Balık, parayı ve şansı çeken taşları kullanmalıdır. Bu burçtaki insanlar çeşitli yardımcıları ne kadar sık ​​kullanırsa, engelleri aşmaları o kadar kolay olacaktır. İşlerinde sayılarla uğraşan herkes için bu çok iyi bir hafta. Muhasebeciler, satış görevlileri, matematik öğretmenleri ve diğer kesin bilimler daha da zenginleşecek. Çarşambadan Cumaya kadar olan dönemde büyük alımlar yapabilirsin: yeni elektronikler, aletler, arabalar satın al. Ayrıca gardırobunu güncellemen de faydalı olacaktır.