Eylül Ayında Para ve Şans Nasıl Çekilir: Burçlar İçin İpuçları

Eylül kolay aylardan biri değil ve astrologlar da gezegenlerin ruh halinin çok da iyi olmayacağını iddia ediyorlar. Şansını kaybetmemek ve hayatına daha fazla para çekmek için buradaki tavsiyelere uymalısın.

Koç Burcu

Koç’un parayı çekmek için sağa sola harcamayı bırakması gerekir. Bu çok önemlidir, çünkü bu burçtaki insanlar finansal zorluklar yaşayabilirler. Büyük olasılıkla, birçok Koç’a, çalışmaları için vaat edilenler daha sonra ödenecektir. Eylül ayında gereğinden fazla harcamamak ve özellikle bir bankadan borç almamak daha iyidir.

Boğa Burcu

Boğa’nın yanında şans ve para olması için sadece kendilerine, deneyimlerine, bilgilerine güvenmeleri gerekecek. Özellikle davetsizlerse, tavsiye istememeli ve başkalarının tavsiyelerini dinlememelisin. Bu, şansını ve paranı kurtarmana yardımcı olacaktır.

İkizler Burcu

Eylül 2021’de Merkür düşüşte olacak, ancak bu, kendini bırakman gerektiği anlamına gelmiyor. Bu kişiler iş hayatında başarılı olabilecekler ve uygun şartlarda önemli kazanımlar elde edebileceklerdir. Merkür nedeniyle tembellikle savaşmak ve daha sık sezgiyi dinlemek zorunda kalacaklar.

Yengeç Burcu

Yengeçler finansal şanslarını korumak ve artırmak için 2021 Eylül’ünde onları ikinci plana atmadan iş yapmalı. Hiçbir durumda tembel olmamalı ve endişe biriktirmemelisin. Bu, patronunu, iş arkadaşlarını veya iş ortaklarını memnun etmeyebilir. Aynı zamanda Yengeçleri pozitiflikten mahrum bırakabilir.

Aslan Burcu

Eylül ayında gezegenler Aslanı sebepsiz yere risk almaya zorlayacak, bu yüzden arkadaşlarının ve akrabalarının tavsiyelerini mümkün olduğunca sık dinlemeleri gerekiyor. Onları gereksiz harcamalardan ve riskli eylemlerden zamanla vazgeçirebileceklerdir. Ayrıca işbirliği de yardımcı olacaktır.

Başak Burcu

Kötü bir ruh haline rağmen yeni bilgi edinebilen Başaklara para ve şans gelecek. İşin kalitesine ve becerilerini geliştirmeye odaklanmalısın. Sadece Eylül’de değil, genel olarak 2021’in sonunda para ve şans çekeceksin.

Terazi Burcu

Terazi iyi şanslarla dolu olacak, ancak onu kaybetmemek için bu insanların her iş gününden sonra uygun şekilde dinlenmeleri gerekiyor. Astrologlara göre, ilkelerine bağlılık, para çekmelerine yardımcı olacaktır. Yeni kurallar koymana, konfor alanından çıkmana ve risk almana gerek yok.

Akrep Burcu

Finansal servetini korumana yardımcı olacak ilk şey, sözünü tutmaktır. Akreplerin müzakerelere güvenmeleri de önemlidir. İnsanlarla etkileşime geçmen ve çatışma aramaya çalışmaman gerekir. Eylül ayında yeni arkadaşlar ve yeni hobiler aramalısın.

Yay Burcu

Yay burcunun iyimser kalması çok önemlidir. Olumsuz bir ruh halinde, finansal başarı, karizma ve çekicilik onları terk edecek. Para onlara en çok sevdikleri şeyi yapma arzusunu getirecektir. Bu tür faaliyetler, depresif düşüncelerin üstesinden gelmeye ve can sıkıntısını gidermeye yardımcı olacaktır.

Oğlak Burcu

Can sıkıntısı ve tembellik, Oğlak burcunun Eylül ayındaki en büyük düşmanlarından ikisidir. Bu insanların, içlerinde tutku yaratan şeyleri daha sık yapmaları gerekiyor. Hiçbir şey yapılmazsa, finansal akışlar bu insanları atlamaya başlayacak ve bu da verimlilikte düşüş ve şans kaybı anlamına gelecektir.

Kova Burcu

Kova için Eylül 2021’deki en önemli şey, özellikle kendileri destek sunuyorlarsa, arkadaşlardan, akrabalardan ve meslektaşlardan yardım almayı öğrenmektir. Bu çok önemlidir çünkü onların güdüleri açık ve hafif olacaktır. Yardım etme isteklerini reddetmemelisin.

Your Page Title

Balık Burcu

Finansal alanın Balıkların memnuniyetini getirebilmesi için sadece ona değil aşka da odaklanabilmeleri gerekir. Eylül, hayatın tüm yönlerini hatırlamaya değer bir zamandır. Çalışmaktan yorulduysan, ev işlerine, aşka, dinlenmeye ve hobilere biraz zaman ayırmalısın.