27 Eylül – 3 Ekim 2021 Haftası Mali Burç Yorumu – Bu Hafta Finansal Açıdan Seni Neler Bekliyor

Daha mutlu olmak istiyorsan, finans alanında şanslı olman gerekir. Bunu yapmak için 27’sinden 3’üne kadar olan bu basit tavsiyeleri takip etmeye çalış.

Merkür retrosu bu hafta başlıyor. Bu nedenle astrologlar, zamanın finansal faaliyet ve iş için en uygun zamandan uzak olduğuna dikkat çekiyor. Birçoğumuz zorluklardan geçmek zorunda kalacağız ve en etkili finansal tılsımlar parasal olarak ayakta kalmaya yardımcı olacaktır.

Koç Burcu

Koç için artık en önemli şey şikayetlerden ve olumsuzluklardan kurtulmaktır. Bu, hayatlarını mahvetmeyi ve zaten yetersiz kalacak olan şansları korkutmaktan vazgeçmelerine yardımcı olacaktır. İyimser bir tutum ve sıkıntılarla felsefi olarak ilişki kurma yeteneği, Koç’un lider konumunu korumasına veya başarıya ulaşmasına yardımcı olacaktır. Finans ve çalışma alanlarında, tüm araçlar iyidir – elbette, aldatma ve yasaların ihlali dışında. Koç, ateşi ve motivasyonu kendi içinde tutarsa ​​başarılı olur. Zaman artık onlardan yana, bu yüzden acele etmeye gerek yok.

Boğa Burcu

Bu hafta, neler olduğu konusunda mümkün olduğunca sorumlu olman gerekiyor. Merkür negatif olacak olsa da, enerjiler sakin kalacaktır. Bu nedenle Boğa, istenirse yaşamın başka bir alanına odaklanabilir, işi ikincil hale getirebilir. Bu haftaki tüm iş sorunları kendilerini oldukça çabuk tüketecek, bu yüzden alarmı önceden çalmamalısın.

İkizler Burcu

Bu burcun insanları, en azından Merkür gerilemesinin ilk birkaç gününde mümkün olduğunca az para harcamalıdır. Hafta sonuna yakın planlı alımlar yapabilirsin. Finansal radarda yeni sorunlar ortaya çıkabilir. Hiçbir durumda borç para almamalı veya birine borç vermemelisin. Astrologlar ayrıca İkizlerin geçici olarak yeni bir şeye başlamamasını ve nakit akışını birkaç basit yolla güçlendirmeye çalışmasını tavsiye ediyor. Yıldızlar yalnızları sever, bu yüzden kendi başına bir şeyler yapman gerekiyorsa, bunda yanlış bir şey yok.

Yengeç Burcu

Her burcun kendi motivasyonu vardır. Yengeçlerin onları neyin ileriye götürdüğünü hatırlaması gerekir. Para artık ikinci planda. Başarının gelişimindeki ana rol, en yüksek hedef tarafından oynanır – başkalarına yardım etmek, kendi değerini kanıtlama girişimi veya başka bir şey. İş gezilerinin Yengeçlerin ruh hali ve şansı üzerinde olumlu bir etkisi olacaktır, ancak asıl mesele yolun çok uzun olmamasıdır, çünkü Merkür retrosunda diğer ülkelere gitmek veya uzun araba yolculukları yapmak oldukça tehlikelidir.

Aslan Burcu

Hepsinden önemlisi, parayla, inşaat ve emlak gibi sektörlerin temsilcileri şanslı olacak. Aslanın faaliyetleri gayrimenkul ile ilgiliyse şans onlardan yanadır. Diğer herkes son derece dikkatli olmalıdır. Bu hafta Aslanları geçmişteki hataları yüzünden suçlamak isteyenler olacaktır. Bu burcun temsilcileri, karmanın çalışmasını iş başında görecekler. Şimdi tutum çok önemlidir, bu nedenle astrologlar bu insanlara ilham veren insanlarla iletişim kurmak için zenginlik ve başarı olumlamalarını daha sık kullanmalarını tavsiye eder.

Başak Burcu

Haftanın başında Başaklar genellikle iyi şans tılsımları kullanmalıdır. Astrologlar ayrıca 27 Eylül – 3 Ekim arasındaki dönemde Başak’ın gelenekçilik arzusunun en kötü seçenek olmayacağını da belirtiyorlar. Şimdi yardım için köklere, geçmişe dönmek önemlidir. Bugünü daha iyi anlamayı mümkün kılan geçmişte gizlenmiş birçok ilginç gerçek var. Belki de yardım için eski nesillere dönme zamanı gelmiştir. Bu, nasıl daha fazla para kazanacağını anlamana veya soruna farklı bir açıdan yaklaşmaya çalışmana yardımcı olacaktır.

Terazi Burcu

Terazi finans alanında oldukça verimli bir hafta geçiriyor. Kaderin işaretlerini tanımayı öğrenmeliler çünkü Evren onları önemli bir şey hakkında uyarmaya çalışacak. Bu onların zamanı, yeni bir fikirle çekim yapma, yeni bir iş kurma veya daha uygun koşullarda yeni bir iş bulma şansları olacak. Retro-Merkür’ün arka planına karşı, Terazi’nin arkadaş olarak aldığı kişilerin kendilerini tamamen farklı bir yönden gösterebileceğini hatırlamak çok önemlidir. Bu burcun bazı insanları hayal kırıklığına uğrayacak, ancak onlardan korkmaya gerek yok. Bazı kapıları kapatıp bazılarını açacaklar.

Akrep Burcu

Akrepler, yolda kötü insanlarla tanışmak zorundadır. Özel tılsımlar, bu tür hoş olmayan toplantıların sayısını azaltmaya yardımcı olacaktır. Bu, her şeyde bağımsızlık için çaba göstermenin gerekli olduğu zaman olacaktır. Aniden biri Akrepleri üzmeye çalışırsa üzülmemeleri daha iyidir. Ruhuna çeşitli çöpleri sürüklememelisin – kızgınlık, öfke vb. Bütün bunlar olmadan, karar vermek ve ilerlemek daha kolay olacaktır. Bu durumda, işlerinde başarı onları bekleyecektir. Mali şans da onları terk etmeyecektir.

Yay Burcu

Meslektaşları ile ilgili olarak, astrologlar Yay’a öfkelerini merhamete çevirmelerini tavsiye eder. İş arkadaşlarından ve iş akışı ortaklarından biri bir hata yaparsa, onu eleştirmek ve suçlamak yerine düzeltmeye yardımcı olmak daha iyidir. Fiziksel görünüm, Yay burcu için finansal başarıyı çekmede büyük rol oynayacaktır. Bu burcun insanları yeteneklerinin kullanımını bulabilecekler. Bu, aktif ve pozitif Yay için çok uygun bir zamandır.

Oğlak Burcu

Oğlaklar, yakın karlar konusunda uyaran Evrenin işaretlerine özel dikkat göstermelidir. Haftanın ikinci yarısında hızlı büyüme mümkündür. Şans Oğlakların tarafındadır, bu nedenle bu burcun insanları kararlı ve cesurca hareket etmelidir. Yaratıcı meslek için mükemmel bir zaman. Güzelliklere katılmanın zamanı geldi – müzeleri ziyaret et, klasik filmler izle, ilginç ve eğitici kitaplar oku. Bütün bunlar motivasyonunu artıracaktır.

Kova Burcu

Kovalar, en tembel üç burç arasındadır. Bu hafta, hiçbir şey yapmama dürtüsü onları çıkmaza sokabilir. Daha fazla çalışman ve önemsiz şeyler için daha az endişelenmen gerekiyor. Bu, daha sonra hiçbir şeyi bir kenara bırakmayan çalışkan insanlar için mükemmel bir zaman. Ayrıca, hafta yeni mesleki beceriler ve eğitim almak için mükemmeldir. Gelecekte bu, Kova’nın gelirini artırmasına ve giderleri optimize etmesine yardımcı olacaktır. Gelişmeye teşviki olmayan herkes, sevdiklerinden ve arkadaşlarından yardım almalıdır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Balık Burcu

Balık burcunun bu hafta işte yapacak çok şeyi olması bekleniyor. Bu çok fazla canlılık alacaktır, bu nedenle astrologlar her şeyden önce gücümüzü her gün çalan şeyi atlamanı tavsiye eder. Uzmanlar ayrıca planlar ve görevler üzerinde daha dikkatli düşünmeni tavsiye ediyor. Paradan tasarruf etmek ve iyi şans için sıkıntılar üzerinde durmamak da çok önemlidir. Etrafında olan tüm kötü şeyler, yeni şeyler öğrenmenin bir yoludur. Mükemmel insanlar yoktur, ancak mükemmellik için çabalayanlar zenginleşir.