26 Eylül 2021 Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Çeken Şeyler

Bir hafta daha bitiyor. Bu yazıda bugünün nasıl geçeceğini, hangi sayının dünyayı yöneteceğini ve bizim için ne anlama geldiğinden bahsedeceğim. Şansını kaçırmamak için bu basit ipuçlarını izlemelisin.

Bu haftanın son günü hem iş hem de eğlence için iyi olacak. Güne kendini ve dünyayı sevmekle başlamak için buradaki ipuçlarına uymaya çalış. Bu, doğru dalgayı ayarlamana yardımcı olacaktır.

Kullanıcı Numarası 26 Eylül 2021

Günün bizi nasıl beklediğini öğrenmek için önce bugüne hangi sayının hakim olacağını bulman gerekiyor. Bunu yapmak için, basit bir hesaplama yapacağız.

2 + 6 + 0 + 9 + 2 + 0 + 2 + 1 + 7 = 29 —— 2 + 9 = 11 ——– 1 + 1 = 2.

26 Eylül’de dünyayı 2 yönetiyor. Bu, bugün Evrenin yalnızlık ve huzur içinde olmanı istediği anlamına gelir. İş veya acil bir şey yapman gerekiyorsa, bunu kendin yapmalısın. Başkalarının yardımına güvenme. Numerologlar ayrıca yeni ilişkilere, tanıdıklara başlamamanı tavsiye eder. Bu günün ana sembolü, ileriye doğru hareketi somutlaştıran yoldur. Uzun yolculuklara çıkabilirsin ama yine tek başına.

Bu Pazar İçin Numeroloji İpuçları

Tartışmalara girmemeye çalış. İki, kavgalar ve çatışmalar için en güçlü katalizör görevi görür. Bu sadece gerçek hayat için değil, internetteki savaşlar için de geçerlidir.

İşine ve ev işlerine özen göster. Tutarlı ol ve önceki planlarından sapma. Böylece sorun olasılığı minimum olacaktır.

İlişkilerde, arkadaşlıklarda ve işte ısrarcı olma. İnsanlar buna çok olumsuz, agresif tepkiler verebilirler.

En faydalı yaşam becerilerinden biri, en kötüsünü unutma yeteneğidir. Bugün tam anlamıyla ihtiyacın olacak. Kendine veya çevrendekilere olumsuz deneyimleri hatırlatma.

26 Eylül İçin İyi Şans Tılsımları

Akuamarin: Bugün Su elementi çok faydalı olacak. Akuamarin, bu elementin gücüyle yeni doldurulmuş bir tılsım taşıdır. Her durumda sakin kalmamıza yardım edecek. Beyaz kuvars ve aytaşı da benzer bir etkiye sahip olacaktır.

Bugün mücevherlerden ahşap veya seramik ve kilden yapılmış ürünleri tercih etmek daha iyidir. Dünyanın serbest bırakılması seni beladan uzak tutacaktır.

Your Page Title

Siyah giysiler de kullanışlı olacaktır. Bu renk konsantrasyonun üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacak ve ayrıca sinirlerini sakinleştirecektir.