Bu Hafta Mali Açıdan Seni Neler Bekliyor – Bu Haftanın Finansal Burç Yorumu

Para, her insanın hayatında önemli bir rol oynar. Finansal burç, nasıl daha fazla kazanacağını, doğru para harcayacağını ve hata yapmayacağını öğrenmene yardımcı olacaktır.

Birçok insan, kâr etmek için birçok önemli özelliğin gerekli olduğuna inanır. Bu kısmen doğrudur, ancak öncelikle, finansal alanda başarıya ulaşmanı engelleyen niteliklerden kurtulmalısın.

Koç Burcu

Koç başarılı olacak, ancak yalnızca ilk bakışta. Yıldızlar ve gezegenler artık işlerin ve çalışmaların istenilen getiriyi sağlayamayacağı bir konumda. Endişelenme, çünkü bu geçici. Olağan şemaya göre hareket etmeye ve çok çalışmaya devam etmeye değer. Para çekmek için hızlı ritüeller, durumu kısmen düzeltmeye yardımcı olacaktır. Haziran sonunda, özellikle 25’inde Neptün retrosunun başlamasından sonra büyük alımlardan kaçınılmalıdır. O günden önce her şeyi satın almak için zamanın olması daha iyi. Bu şekilde daha güvenli olacaktır.

Boğa Burcu

Boğa, bu hafta sezgi gerektiren birçok finansal ikilem ve iş sorunu yaşayabilir. Bu İşaretin temsilcileri, altıncı hislerinin zayıfladığını ve uygun ölçüde onlara yardım etmediğini hissederse, çeşitli tılsımların yardımıyla gücünü geri kazanabilirler. Bu hafta yeni bir hayatın başlangıç ​​noktası olacak, ancak katlanmak zorunda kalacaksın, çünkü görkemli değişiklikler henüz gerçekleşmeyecek. En azından şimdilik görünmeyecekler. Herhangi bir kriz durumu daha kolay algılanmalıdır, o zaman Boğa’nın şansı kesinlikle gitmeyecektir.

İkizler Burcu

İkizler riskler ve maceralar için iyi bir zamanda değil. 23 Haziran’da Merkür, onlar için yeni kapılar açacak olan retrograddan kurtulacak, ancak bu, tamamen dışarı çıkıp sağa ve sola para harcaman gerektiği anlamına gelmiyor. Aksine, olaylar akışında planının uygulanması ve fırsatları ayırt etmek için bir avcı gibi saklanman gerekir. Daha kurnaz olmalısın. Merkür, temelde yeni fikirlerin geliştirilmesine yardımcı olacaktır. 23’üne kadar, iyi şans için tılsım kullanmak gereksiz olmayacak.

Yengeç Burcu

Yengeçler, finansal gelişimlerini engelleyen kalıplaşmış düşüncelerden kurtulmalıdır. Özellikle bu hafta görünümlerine özel dikkat göstermelidirler. Bu, özellikle müşterilerle sürekli iletişim kuran, anlaşmaları kapatan ve önemli insanlarla tanışanlar için geçerlidir. Düzgün bir görünüm mücadelenin yarısıdır. Ayrıca, bu İşaretin insanları parayı çabukluk, özveri, kendilerine olan inanç ve cesaretle seveceklerdir. Zenginlik ve başarının tarifi budur.

Aslan Burcu

Her şeyden önce, Aslan evde uygun bir enerji yaratmalıdır. Bu durumda, kendi duvarlarında dinlenmek daha iyi olacak, bu da Aslanların çok fazla çalışamayacakları anlamına geliyor. Bu hafta yeni iş sorunları ortaya çıkabilir. Bazı Aslanlar yarı zamanlı bir iş almak zorunda kalacak. Serbest çalışanlar için özellikle önemli olan, böyle destekleyici bir ortamda üretkenlik ve yaratıcılık için büyük bir ikramiye alacak olan eve sipariş vermek olacaktır. Önemli kararlardan korkmana gerek yok. Gezegenler ve yıldızlar sana yardım elini uzatacak.

Başak Burcu

Başarının önünde duran düşmanlar ve kötü niyetli kişiler değil, kendi düşüncelerimizdir. Negatif viral programlarla savaşmanın zamanı geldi. Başakların kendilerine “Yapamam” yerine “Her şeyi yapabilirim” demelerinin zamanı geldi. Canlanmalı ve herşeyi yapacak gücü bulmalısın. Bazı yeni işlerde suları test edebilirsin. Başakların yeni bir gelir kaynağına ulaşmanın bir yolunu bulması ve başka biri için çalışmak yerine, en sevdikleri işi yaparak para kazanmaları mümkündür.

Terazi Burcu

Hafta, Terazi’nin enerji ve finansal servetle yeniden dolmasına yardımcı olacak gündönümü ile başlayacak. Dahası, Merkür doğrudan harekete geri dönecek, ancak daha sonra her şey keskin bir şekilde daha da kötüleşecek: 24’ünde bir Süper Ay olacak, 25 Haziran’da Neptün’ün retrograd hareketi başlayacak ve Pazar günü Venüs de zayıflayacak. Tüm önemli işler haftanın ilk üç gününde yapılmalıdır. Perşembe gününden itibaren Terazi iyi şans için tılsımlar kullanmalı. Bu insanlar uyanıklıklarını kaybetmemelidir: herhangi bir hata büyük parasal kayıplara yol açabilir.

Akrep Burcu

Gece ışıkları, Akreplerin finans ve iş, kendi kaderini tayin etme ve hobilerle ilgili en değerli arzularını yerine getirmelerine yardımcı olacaktır. Bu durumda güçlü ritüeller, başarı olasılığını daha da artıracaktır. Maksimum üretkenlik için, aşırılıklardan kurtulman gerekir. Aşırıya kaçmadan çalış, kötü alışkanlıkların kendini yönetmesine izin verme. Haftanın ikinci yarısında uzun yolculuklara çıkmamakta fayda var. Yolda çok zaman harcayan, önemli anlaşmalar yapan herkesi finansal başarısızlıklar bekleyebilir.

Yay Burcu

Para Yay burcunu sever ama bu hafta göründüğü kadar basit değil. Sorun her yerden gelebilir. Güvensizlikleri ve şüpheleri ile yakın çevreden bile gelebilir. İyi şans için güçlü bir ritüel, Yayların hayatlarını daha iyi hale getirmek için yıldızların ve gezegenlerin konumunda olumsuz değişikliklerden kurtulmasına yardımcı olacaktır. Bu hafta işbirliği konusu dikkatle ele alınmalıdır. Karşılaştığı herkese güvenen Yay, mali durumunu tehlikeye atar ve üretkenliği azaltır.

Oğlak

Şansı artırmak için Oğlaklar evlerini negatif enerjiden arındırmalıdır. Böylece bu kişiler kendi duvarlarında daha etkin dinlenebilecek ve önemli kararlar alabileceklerdir. İlgisizce önemli finansal tavsiyeler verenler olsa da, çevrendeki insanlardan herhangi bir yardım beklemeye değmez. Kime inanıp kime inanmayacağın, sezgini bulmaya yardımcı olacaktır. Son saniyede planlarını değiştirmeyen ve şansa güvenmeyen kendine güvenen Oğlakları iyi şans takip edecek. Bir damla cesaret gereksiz olmayacak.

Kova Burcu

Finansal akışlar son derece değişken ancak haftanın ilk yarısında çok güçlü ve yapıcı olacaklar. Kovalar, ana para ve iş sorunlarını bu hafta çözmelidir. Kovalar mümkün olanın sınırlarını genişletebilecek, faydalı bir şeyler öğrenebilecekler. Haftanın sonunda sağa sola para harcamayı bırakıp bilgi edinmeye odaklanmalısın. İşyerindeki yeni koşullara veya genel olarak yeni bir işe uyum sağlamak iyi olacak.

Your Page Title

Balık Burcu

Balık zor günler geçirecek, ancak tüm hafta parlak ve yeni fırsatlarla dolu olacak. Güne olumlu bir notla başlamak için ana hedeflerini hatırlaman ve ayrıca net bir eylem planın olması gerekir. İyimserliğin yanı sıra güçlü sezginin varlığı, herhangi bir zor durumdan çıkış yolu bulmaya yardımcı olacaktır. Bu hafta giysi, uçak veya tren biletleri satın almak için mükemmeldir. Bu seyahat etmek için mükemmel bir zaman.