Bir Aynadan Negatif Enerji Nasıl Temizlenir

Aynalar en mistik nesnelerden biri olarak kabul edilir ve enerjileri negatif olabilir. Negatif enerjiyi bir mobilya parçasından çıkarmak mutlu bir yaşam için önemlidir, çünkü biriken negatiflikler iyi şansı yok edebilir ve her birimize sorunlar getirebilir.

Aynalar sadece görünüşlerini değerlendirmek için değil, aynı zamanda ritüeller, uygulamalar ve güçlü tılsımların yaratılması için de kullanılır. Güçleri harikadır, bu nedenle olumsuzlukların kurbanı olmamak için en sevdiğin aynanın enerji temizliğini nasıl yapabileceğini öğrenmen gerekiyor.

Negatif Nasıl Belirlenir

Ayna yüzeyindeki herhangi bir yansıma “sabittir” ve ayna hoş olmayan bir şeye (kavga, çatışma veya başka bir olumsuzluk patlamasına) tanık olursa, enerji izi “hafızasında” kalır. Aynanın bir olumsuzluk kaynağı haline geldiğini aşağıdaki işaretlerden anlayabilirsin:

– Ayna seni memnun etmeyi bıraktı ve karanlıktan korkmaya başladın.
– Aynanın olduğu kötü rüyalar ortaya çıkmaya başladı.
– Yansıma bozuldu.
– Aile ilişkileri daha da kötüye gitti.
– Evdeki ev aletlerinde ani arızalar başladı.
– Yansımada gerçekte olmayan şeyler görmeye başladın.

Burada saydığım işaretlerden birkaçını yaşıyorsan, aynayı bu biriken bilgilerden derhal kurtarmalısın.

Aynayı Negatif Enerjiden Temizlemek

Tuz temizliği: Aynayı temizlemek için normal tuz yardımcı olacaktır. Aynayı üç kez tuzlu suyla ov, ardından tuz suyla yıkan ve üzerini koyu renkli bir bezle ört. İşlem sırasında şu cümleyi söyle: “Aynayı olumsuzluktan kurtardım, sorunları tuzla yıkadım, biriken bilgileri siliyorum.” Aynayı bir gün geçtikten sonra kullanmaya başlamalısın. Bu süre zarfında tüm olumsuzluklar ortadan kalkacak ve zararlı programlar silinecektir.

Your Page Title

Ayna temizleme uygulaması: Ayna bir olumsuzluk kaynağı olmuşsa, üzerine yeni bir cep aynası alınır, tuzlu su ile silinir ve bir bezle örtülür. Karanlıkta büyük olanın önüne küçük bir ayna konur, hiçbir yansımaya bakmadan yanına bir kase tuz konulur ve “Olumsuzluğu büyükten küçüğe taşırım, denir. Korkuyu bilmiyorum, çok şey istemiyorum. Bütün bunlar kötüydü, aynamdan çık, olumsuzlukları sil.” Bundan sonra, küçük ayna, yansıması aşağı gelecek şekilde bir tuz kasesine yerleştirilir ve büyük ayna su ile silinir.