Bolluk Akışının Bozulmasının Nedenleri

Evrenin enerji akışları bize güç, para ve maddi mallar verir, ancak bu akışlar her zaman güçlü değildir. Bazen sahip olduğumuz bolluk akışının enerjisi azalır veya tamamen kaybolur.

Tek başına finansal tılsımlar kullanmak seni daha şanslı yapmaz. Zenginlik ve bolluk konularında, çok yönlü gelişme ihtiyacını hatırlamak önemlidir. Başarı, düşünceler ve kelimelerle başlar, bu nedenle doğru dalgaya uyum sağlaman gerekir. Daha başarılı ve daha mutlu olmak için bolluk akışının bozulmasına neden olan şeylerden bir an önce kurtulmalısın.

Bolluk Akışının Bozulmasının Nedenleri

1.Kendini Eski Şeylerle Çevreledin

Kâr, finansal başarı, üretkenlik ve şans, bir şeyler biriktirmeye başladığımızda bizi terk eder. Bir insanın hayatındaki yeni olan her şey ancak onun için bir yer olduğunda gelir. Eski şeyleri biriktirirsen, bolluk akışı hemen zayıflamaya başlar. Gelişmeyi geciktiren ve yeni bir şeye giden yolu tıkayan gereksiz şeylerden kurtulmaktan korkmamak çok önemlidir. Kırık bulaşıkları, çalışmayan ekipmanları, yırtık veya çok eski kıyafetleri, eski mobilyaları atarak revizyonu daha sık yap. Bütün bunların bolluk akışı üzerinde son derece olumsuz bir etkisi vardır.

2. Para Eksikliği Konusunda Çok Üzgünsün

Para yok diye şikayet ettiğinde gerçekten para gelmiyor. Çünkü en iyisine inanmadığın için mali durum sana gelmeyi bırakır. Bu, sahip olduklarınla yetinmen gerektiği anlamına gelmez, ancak mevcut konumunu kabul etmen ve en iyisi için çabalaman, daha çok çalışman gerekir. Evren ne düşündüğüne ve ne söylediğine karşı çok hassastır.

3.Yanlış Motivasyon

Kendin için değil, anne baban veya bir başkası için çalışabilir ve gelişebilirsin. Motivasyonun dünyaya değerini kanıtlamaya çalışmak olduğu sürece zengin olamayacaksın. Doğru enerjinin kaynağı kendimize olan sevgimiz ve hayatımızı daha iyi hale getirme konusundaki samimi arzumuzdur.

4.Teşekkür Edememek

İnsanlara ve kadere teşekkür etmelisin. Birisi sana bir şey verir ve karşılığında hiçbir şey istemezse, bu kişiye iki kez ‘teşekkür ederim’ demek için iyi bir nedendir. Sana verdiği hediyeler için Evrene minnettar ol.

5.Borç İçinde Yaşamak

Çok sık borç para alıyorsan ve genel olarak krediyle yaşıyorsan, bunun finansal akışlar ve bolluk üzerinde çok olumsuz bir etkisi vardır. Bu rejimde ne kadar uzun yaşarsan, başarının elinden kayıp gitmesi o kadar olasıdır.

6.Her Şeyi Bir Anda İstiyorsun

Bir kişinin kesinlikle her şeyi mümkün olan en kısa sürede elde etmek istemesi çok kötü. Acele etmeye gerek yok çünkü bolluk yasaları uzun vadede işler. Evrenin verdiği şeyi hemen şimdi kabul etmeyi öğrenmemiz gerekiyor. Açgözlülük, Evrenin hemen cezalandırmayı seçtiği en büyük günahlardan biridir. Açgözlülük, hepimiz için mümkün olduğunca cömert olan evrenin özüne aykırıdır.

Your Page Title

7.İmrenme

Bu duygu açgözlülükten bile daha tehlikelidir. Kıskanıyorsan, bolluk akışının sık sık yardımına güvenemezsin, çünkü aşırı derecede zayıftır veya hiç yoktur. Kıskanç insanlar genellikle iz bırakmadan her şeyi kaybederler, çünkü bu duygu başarı yasalarına tamamen aykırıdır. Kendini etrafındakilerle karşılaştırmak, değerli bir şey elde etmene yardımcı olmaz. Daha başarılı olmak için kendini geçmişinle karşılaştırman gerekir.