Bir Gün Birinin Hayatını Değiştireceksin, Onun Başına Gelen En İyi Şey Olacaksın

Onun için bir istisna olacaksın. Bir gün birinin tekrar inanmasına yardım edecek kişi sen olacaksın. Ona umutlarını hatırlatacak, gülümsemesini sağlayacak, kanatlarını açmasına ve tekrar uçmasına yardım edeceksin.

Düşündüğünden çok daha fazlasını yapabileceğini gösterecek kişi sen olacaksın.

Bir gün derinlerde sakladığı her şeye ışık tutacak kişi olacaksın. Karanlıkta onun için bir meşale olacaksın. Ona olan güvenini geri kazandıran, elini tutan ve içinde kaybolduğu korkuların labirentinden çıkaran kişi sen olacaksın.

Bir gün birinin gülümsemesine sebep olacaksın. Onun gülüşüne, neşesine ve mutluluğunun gözyaşlarına neden olacaksın. Hayatın her anında iyi bir şey görmesine yardım edecek kişi sen olacaksın.

Bir gün başına gelen en iyi şey olacaksın. Aradığı her şey sen olacaksın. Onun arkadaşı, aşkı, güneşi, ayı, denizi ve gökyüzündeki en parlak yıldızı.

Bir gün sevmekten korkmaktan vazgeçecek. Güvensizliğinin kabuğunda saklanmayı bırakmasının sebebi sen olacaksın.

Senin sayende gerçek aşkın var olduğunu tam olarak bilecek.

Bir gün onun yeniden kendi haline gelmesine yardım edeceksin. Kendini bulmasına yardım edecek rehber olacaksın. Hayalini takip etmeyi asla bırakmamak için onun motivasyonu olacaksın. Geliştirmek, gelişmek, keşfetmek ve cesur olmak için ilham kaynağı olacaksın.

Bir gün senin sayende, gerçek aşkın her zaman hafif, aydınlık ve hiç de tehlikeli olmadığını anlayacak.

Aşk seni özgür bırakacak ve uçmak için kanat verecek. Büyümene ve iyileşmene izin verecek bir aşk.

Bir gün neden bu kadar uzun süre buluşamadığınızı anlayacaksın. Ayrıca ondan önceki her şeyin aşk olmadığını da kabul edeceksin.

Your Page Title

Çünkü bir gün başına gelen en iyi kişi olacak biriyle tanışacaksın. Ve sonunda aradığını bulduğunu kalbinde hissedeceksin.