Doğal Bir Enerji Şifacısı Olduğunu Gösteren 13 İşaret

Genel olarak konuşursak, bir enerji şifacısı, insanların sağlıklı bireyler olmalarına yardımcı olmak için bütünsel yaklaşımlar kullanan bir kişidir.

Birçok enstitü, Dokunmatik Terapi, Aromaterapi, Kristal Şifa, Renk Terapisi vb. Enerji şifa sertifikasyon kursları sunarken. doğal olarak bir enerji şifacısının özelliklerine sahip bazı insanlar var.

Böyle insanlar farkında bile olmadan çevrelerindeki insanlara yardım ediyorlar. Eğer bu yeteneğe sahip olduğunu düşünüyorsan buradaki işaretlerin çoğunun sende olduğundan emin ol.

1. Çevrendeki İnsanlar Nadiren Hastalanır

Onları sağlıklı bir durumda tutmak için her zaman oradasın. ‘Önleme tedaviden daha iyidir’ aksiyomunun doğruluğunu uzun zaman önce fark ettin, arkadaşlarına ve ailene bunu hatırlatmaya devam et. Çevrendeki biri hastalansa bile, tipik farmakolojik ilaçlardan daha doğal ve iyileştirici yolları tercih edersin.

2. Hayvanlara Bağlı Hissediyorsun.

Belki de bu yüzden onlarla daha fazla vakit geçirmeyi seviyorsun. Ya şu anda bir evcil hayvanın olmalı ya da sahip olmak için derin bir arzun olmalı. Tanıdıklarının evcil hayvanları bile sana çok iyi davranır. Ve belki de vegan bir yaşam tarzını benimsemeyi düşünmenin nedeni budur.

3. Çocuklar Sana Doğru Çekilir

Her gün çocuklarla kaliteli zaman geçirmeyi seviyorsun. Utangaç çocukların bile sana karşı diğer insanlardan daha az isteksiz olduklarını gözlemlemiş olmalısın.

4. Birçok Sosyal Etkileşime Sahip Uzun Bir Gün, Hayatını Tüketir

Ara sıra sosyal toplantılarda olmak sana kabus vermese de, bu dört gözle beklediğin bir şey değil. Alışveriş merkezleri, festivaller ve partiler gibi kalabalık yerlerde huzurun kaçırıyor gibi görünüyor, bunu her zaman sıkıcı baş ağrıları takip ediyor. Nadiren yalnız hissedersin ve sana en uygun olan tek yer kendi evindir.

5. Hava Değişimini Hissedebiliyorsun.

En son ne zaman dışarısı tamamen açık olsa da günün bir gezi için iyi olmadığını hissettiğini ve daha sonra sağanak bir yağışın seni dinlemeyenler için kötü geçtiğini unutma. Hava hassasiyeti nadiren bulunan bir işarettir ve eğer buna sahipsen muhtemelen doğal bir enerji şifacısısın demektir.

6. Sen İnsanların Sır Saklayıcısısın

Arkadaş grubundaki bilge sensin. Akrabaların seni her zaman şikayetleriyle dolduruyor. Metroda yanında oturan yabancılar bile aniden hayat pişmanlıklarını seninle paylaşmaya başlar. Bu senin enerjin ya da daha doğrusu bir aura. Doğal olarak insanlara yardım etmeyi sevsen de, artık sırlarla dolusun.

7. Sen Konuşmacıdan Çok Dinleyicisin

İnsanlar seninle daha sık iletişim kurmayı sever, bu tür konuşmalarda ağzından tek bir hece bile telaffuz etmezsin. Bunun nedeni, doğal şifacıların doğuştan empatik olmaları ve konuşmak zorunda olmamaları olabilir. İfadeleri ve pozitif enerjileri, çevrelerindeki insanları rahatlatacak kadar yeterli.

8. Bu Senin İçin Kötü Olsa Bile Diğer İnsanlara Yardım Etme Eğilimindesin.

Bu eğilim belki de hayatının en büyük pişmanlıklarının ardındaki nedendir. Yine de, geriye dönük olarak bile bir şeyler yapmanın alternatif bir yolunu düşünemezsin. Sana yakın olan herkes bunu biliyor ve gerçekten umursayanlar sana tekrar tekrar başkalarının ihtiyaçlarını kendinin önüne koymamanı söylüyor.

9. Rüyaların Ve Kabusların Canlı Olma Eğilimindedir

Sadece bu değil, diğerlerinden daha canlı olan bazı gizemli tekrarlayan rüyaların var. Dahası, birçok doğal şifacı arasında havada yüzdükleri birkaç rüyaya sahip olmak bulunur. Bazı uzmanlar, bu tür yüzen rüyaların sözde ruhsal varlığından bir uyandırma çağrısı olduğu görüşündedir.

10. Ciddi Bir Duygusal Durumdan Geçtin Veya Geçiyorsun

Sarp ilişkilerden olumsuz iş veya okul ortamına kadar her şey olabilir, ancak çoğu zaman nedeni birisinin veya varlığına yakın bir şeyin kaybıdır.

Genellikle böyle tesadüfi bir bölümden sonra, düşünce tarzında meraklı bir değişiklik yaşamış olabilirsin ve belki de başkalarına karşı bu kadar empatik olmanın nedeni de budur.

11. İstemeden Sağlık Bilincindesin

Doğal şifacıların çoğu, sağlıklarının yanı sıra başkalarının da farkındadır. Ve belki de bu yüzden çoğu doğal olarak formda; çünkü fitness sorunları yüzünden asla endişelenmiyorlar.

Eğer doğal bir enerji şifacısıysan, şüphesiz zevklerin çok basittir. Bu özelliklere sahip insanların çoğu vejeteryan ve organik diyete eğilimlidir.

12. Hiç Bir Yere Ait Değilmişsin Gibi Hissediyorsun

Henüz herhangi bir enerji iyileştirme kursuna veya işine katılmadıysan, o zaman belki de herhangi bir yere ait olmadığını tekrar tekrar hissetmiş olmalısın. Tutkulu olduğun hiçbir sosyal toplantı, tatil veya iş henüz sana bağlı hissetmene neden olmadı. Ve kalbinde, doğru yere gelene kadar asla tam hissetmeyeceğini biliyorsun.

Your Page Title

13. Bazen Tuhaf Hisler Yaşarsın

Bu duyumların etkisi seni korkudan utanmaya kadar değişen duygularla bırakır. Kan basıncında ani bir düşüş, avuçlarında karıncalanma, açıklanamayan hafif başlı his ve rahatsız edici seğirme vb. bunlar, her derecedeki doğal şifacılar tarafından hissedilen en yaygın duyumlardır.