Birinin Hayatınıza Geri Döneceğine Dair Evrenden 9 İşaret

Geçmişinden biriyle yeniden bağlantı kurmak, hayatın en büyülü ve heyecan verici deneyimlerinden biridir. Eski tutkuları yeniden alevlendirip, yenilerini keşfederek, o kişiyi yeniden tanıyacaksın.

Burada birinin hayatına geri döneceğine dair evrenden gelen işaretlerden bahsedeceğim.

1.Sezgin Sana Öyle Söylüyor

Sezgin en iyi arkadaşındır. Eski sevgilinin geri döneceğini hissediyorsan, bunun olacağından emin olabilirsin. Durumla ilgili ince, içgüdüsel hislerine dikkat et ve onlara güven. İçgüdülerin o kişiyi geri alacağını söylüyorsa, onu geri alacağından emin olabilirsin. Çünkü sezgin asla yanılmaz. Bu yüzden sezgine güven ve onu yakından takip et!

2.Tesadüfi Bir Karşılaşmanız Var

Eski sevgilinle tesadüfen karşılaşırsan, bu onun hayatına geri döneceğinin bir işareti olabilir. Arkadaşlarıyla dışarıdayken yanlışlıkla ona çarparsan veya sen dışarıdayken seninle karşılaşırsa, bu onun seni düşündüğünün ve hatta aranızdaki şeyleri yeniden alevlendirmek istediğinin bir göstergesi olabilir. Eski sevgilinin hayatına geri dönmesi için her zaman planlanmış bir ‘randevunuz’ olması gerekmez. Tesadüfi karşılaşmalar markette, sokakta, bir partide ve hatta internette olabilir. Tesadüfen onunla karşılaşırsan not al ve yeniden bağlanmak istediğine dair herhangi bir işaret verip vermediğini gör.

Şimdi bu, yanlışlıkla eski sevgilinle her karşılaştığında, evrenden seninle birlikte olmak istediğine dair bir işaret olduğu anlamına gelmez. Bazen sadece bir tesadüftür ve bunun için endişelenmene gerek yoktur. Bununla birlikte, tesadüfen eski sevgilinle karşılaştığın her seferinde not alırsan ve yeniden bağlanmak istediğine dair herhangi bir işaret verirse, bu, hayatına geri döneceğinin bir işareti olabilir. Evren gizemli şekillerde çalışır ve bazen bu bir tesadüf gibi görünür.

3. Tekrarlanan Sayılara Dikkat Et

Eski sevgilinin geri dönmesini beklerken, tekrarlanan sayılara dikkat et. Sayılar hayatında çeşitli şekillerde görünür ve aynı sayıları defalarca fark edersen, bu sana geri döneceğinin bir işareti olabilir. Örneğin, içinde 22 olan aynı telefon numarasından sürekli arandığını fark edebilirsin. Baktığın her yerde tekrarlayan bir sayı deseni gördüğünü fark edebilirsin: araç plakası,reklam panoları ve telefon numaraları gibi. Bu sayılara melek sayıları denir. Melek sayıları, meleklerin dikkatini çekmeye çalıştıklarının bir işaretidir ve genellikle iyi bir şeyin olmak üzere olduğunu gösterir.

Hayatında tekrarlanan bir sayı kalıbı fark edersen, bunun sadece bir tesadüf olabileceğini veya evrenden onun sana geri döneceğine dair bir işaret olabileceğini unutma. En önemlisi de, hayatında melek sayılarını fark ettiğinde not al. Onları gördüğünde ne düşündün? Ne hakkında konuşuyordun? Melek sayılarını gördüğünde aklında eski sevgilin varsa, bu onun hayatına geri döneceğinin oldukça iyi bir işaretidir.

4. Geçmişinden Biri İpuçları Bırakıyor

Geçmişinden biri aniden seninle bağlantı kurmak istediğine dair ipuçları vermeye başlarsa, bu hayatına geri geldiğinin bir işareti olabilir. Örneğin, gelişigüzel bir şekilde artık bekar olduğundan veya seninle bir randevuya çıkmak istediğinden bahsedebilir.

Ayrıca geçmişinden herhangi birinin seninle yeniden bağlantı kurmak istediğine dair ipuçları bırakmayacağını unutma. Sadece hala bağlantıda olduğun ve sana karşı hala hisleri olan insanlar bunun gibi ipuçları bırakacaktır. Tabi ki sırf birisinin geçmişinden sana ulaşması her zaman seninle tekrar bir araya gelmek istediği anlamınada gelmez, ama çoğu zaman bu gerçekten iyiye işarettir. Sana özellikle sadece arkadaş olmak istediğini söylemedikçe, sana karşı hala hisleri olduğunu varsaymak güvenlidir.

5. Ruh Rehberlerinle Görüş

Eski sevgilinin geri dönmesini bekliyorsan, bunun ne zaman ve nasıl olacağı hakkında hiçbir fikrin olmayabilir. Bu durumda, durum hakkında herhangi bir tavsiyeleri veya içgörüleri olup olmadığını görmek için ruh rehberlerinle görüşebilirsin. Bunu yaptığında, yüksek benliğinle bağlantı kurarsın. Bu bağlantı sana durumla ilgili netlik ve fikir verebilir, eski sevgilinin geri gelip gelmeyeceğini, ne zaman geri döneceğini ve hatta onu hayatına nasıl geri getirebileceğini bildirir.

6. Onunla Birlikteyken Hissettiğin Heyecanın Aynısını Hissediyorsun.

Eski sevgiline ilk aşık olduğunda hissettiğin heyecan ve beklentinin aynısını hissediyorsan, bu onun hayatına geri geldiğinin bir işareti olabilir. Eski sevgiline ilk aşık olduğunda, muhtemelen ilişkiyle ilgili her türlü heyecanı yaşıyordun. Eski sevgilin hayatına geri döndüğünde, kaç yaşında olursan ol, aynı heyecanı ve beklentiyi hissedeceksin. Belki daha hayatına bile girmedi ama sabah kalktığında yüreğinde bir hafiflik ve günün heyecanını hissediyorsun.

Kalbin tok hissediyor ve karnında kelebekler uçuşuyor gibi görünüyor. Hayatında başka harika bir şey olmadıkça, bu eski sevgilinin gerçekten hayatına geri döndüğünün bir işareti olabilir!

7.Kendinden Daha Emin Hissedersin

Bir ilişki içinde olmadığında, kendine daha az güvenme eğiliminde olabilirsin. Daha az risk alabilir, güvenli oynamaya başlayabilir ve hatta kendi yeteneklerinden şüphe duyabilirsin.

Bir ilişkin olmadığında, bir daha mutlu olup olmayacağını ve sevilip sevilmeyeceğini merak edersin. Eski sevgilin hayatına geri döndüğünde, kendinden tekrar emin hissedeceksin. Cesur ve maceracı hissedecek, risk alacak ve gerektiğinde güvenli davranacaksın. Ve en iyi kısım? Tüm bunlar, eski sevgilin aktif olarak hayatına geri dönmeden önce bile olabilir. Evren sana bir işaret gönderecek ve bu işaret, kendine olan güveninin eski sevgilinden önce geri gelmesi olabilir. Bunun nedeni, bir parçanın ne kadar çekici olduğunu ve eski sevgilinin seninle birlikte olmayı ne kadar çok istediğini zaten biliyor olmasıdır!

8. Rüyaların Daha Net Ve Daha Belirgin Hale Gelir

Eski sevgilinin geri döneceğinin bir başka işareti de, rüyalarının daha net ve daha belirgin hale gelmesidir. Bir ilişki içindeyken, rüyaların daha kaotik ve belirsiz olma eğilimindedir ve genellikle günlük yaşamında hissettiğin kafa karışıklığını ve kaosu yansıtır. Eski sevgilin hayatına geri döndüğünde, daha net ve tanımlı rüyalar görmeye başlayacaksın ve ilişkinde olmasını istediğin şeyleri yansıtacaksın. Örneğin, eski sevgilinle romantik bir tatile çıktığını rüyanda görebilirsin.

Çoğu zaman, evren sana rüya şeklinde işaretler gönderir. Bu rüyalarının bazıları tam anlamıyla gerçek olabilir! Ama bilmek için rüyalarını gerçekten hatırlamaya başlamalısın. Rüyalarını yazmaya başlamazsan, muhtemelen onları asla hatırlayamayacaksın! Bu yüzden rüyalarını yazmaya başla, ne kadar çok yazarsan, gerçekleşme olasılığı o kadar artar. Bunu yapmanın basit bir yolu, yatağının yanında küçük bir rüya günlüğü bulundurmak ve sabah ilk iş yazmaktır. Çünkü uyandıktan sonraki ilk birkaç dakika içinde rüyaları unutma eğilimindeyiz. Rüyalarını hatırladığında, onları analiz etmeye çalışabilirsin. Ne anlama geldiklerini veya en başta neden onlara sahip olduğunu düşünmeye çalış. Rüyalarını analiz etmeye başladığında, onların anlamlarını yorumlayacak ve sana söyledikleri şeylere göre hareket etmeye başlayacaksın.

9.Eski Bir Hatıra Buluyorsun

Eski sevgilinden tamamen unuttuğun eski bir hatıra bulursan, bu hayatına geri döndüğüne dair evrenden bir işaret olabilir. Ona yazdığın bir yazı, sana verdiği bir hediye, senin için çizdiği bir resim veya birlikteyken sana verdiği herhangi bir şeyi bulursan, bu onun geri döneceğinin işareti olabilir. Mesele şu ki, bu anlar bazen eski sevgilini bilinçli zihnine geri getirmek için bir sinyal olabilir, ancak bazen tamamen başka bir şeyin işareti de olabilir. Bu nedenle, eski sevgilinin sana verdiği her şeyi not almaya dikkat etmelisin ve bunun, onun hayatına geri geldiğinin bir işareti olduğu fikrini kafanda canlandırmalısın. Bu, her zaman doğru olduğu anlamına gelmez ve eski sevgilinden eski bir hatıra bulduğunda, evrenden hayatına geri dönmek istediğine dair bir işaret olduğu anlamına da gelmez. Bazen bunun nedeni, kişinin seni düşünmesi ve senin için bir hatıra bırakmak istemesidir. Bu nedenle, bir zamanlar hayatının bir parçası olan biri hayatına geri döndüğünde her şeyi not alman önemlidir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

En büyük ipucu, bu işaretlere dikkat etmendir. 1 veya 2’den fazlasını fark edersen, alevi yeniden yakma şansın oldukça yüksek! Artık evrenin sana geçmişinden birinin geri döneceğine dair söyleyeceği tüm işaretleri bildiğine göre, gözlerini açık tutmanın ve onu aramanın zamanı geldi.