BU 5 STRATEJİYİ UYGULAYARAK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEYİ KENDİNİZE ÇEKEBİLECEKSİNİZ

Zihnimizde baskın olan şeylerden hayatımızı yaratma yeteneğimiz hakkında birçok kez konuştuk. Her birimizin istediğimize oldukça benzer bir hayattan zevk alması biraz daha kolay olmalıdır. Ancak, yeniden programlama, çoğu zaman o kadar da basit değildir.

Bugün, ne istediğimizi, neyi akılda tutmamız gerektiğini ve mümkün olduğunca günlük yaşamımızda alışkanlık haline getirerek, hayatımızda istediğimiz şeyleri gerçekleştirebilmemizin stratejilerinden bahsedeceğiz.

1.ŞÜKREDİN

Ne olursa olsun yapmanız gereken ilk şey sahip olduğunuz her şey için şükretmektir. Özellikle, sağlığınız için, sevdikleriniz için ve sahip olduğunuz her şey için şükredin.

2.NE İSTEDİĞİNİZE ODAKLANIN

Bu alışkın olmadığınız zaman zordur, ama dikkatinizi ne isteyip istemediğinize olumlu olarak odaklamanız gerekir. Bu, şikayetlerden, problemlerden ve gölgelerden uzaklaşmanıza yardımcı olur. Sorunların çözülmesinde neyin işe yaradığını görmenize ışık tutar.

3.DUYGULARINIZIN FARKINDA OLUN

Kendinizi üzgün, korkmuş, utanmış ve suçlu hissetmeyin. Zihninizde baskın olan şey, istediğinize yaklaşmanıza yardımcı olmuyor, aksine, sevmediğiniz şeyleri daha fazlasını yaratıyorsunuz, bu yüzden düşüncelerinizi iyimserlik, güven, sevgi ve barış ile değiştirmelisiniz.

4.GÖZÜNÜZDE CANLANDIRIN

Günde birkaç kez gözlerinizi kapatın ve nerede olmak istediğinizi belirleyin, renkler, kokular, dokular ekleyin, nasıl giyindiğinizi, havanın nasıl olduğunu hayal edin. Ne kadar fazla ayrıntı verirseniz, o kadar çok enerjiye odaklanacaksınız ve o yere kendinizi daha yakın hissedeceksiniz. Kendinizi iyi hissetmeniz, deneyimden zevk almanız ve sinirli hissetmemeniz oldukça önemlidir, çünkü bu anda yaşamadığınız için hayal kırıklığına uğramamanız önemlidir.

5.KENDİNİZE GÜVENİN

Bunun mümkün olduğuna güvenin, hayat size en iyisini vermek istiyor, sadece sizi bekliyor, kollarınızı açın ve hiçbir şey hakkında endişelenmeyin, sadece istediğiniz şeyin mümkün olduğuna inanmak zorundasınız ve hayat size ilham vererek, size rehberlik ederek, sizi gerekli yerlere yerleştirip, doğru insanlarla iletişime geçmeniz ve istediğiniz yere ulaşmanız için size kaynak verecektir, siz sadece kendinize güvenin.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu stratejileri hayatınızda uygulayın, onları sizin, rutininiz ve hayatınızın bir parçası haline getirin. Bunu uyguladıktan sadece birkaç gün sonra, dünyanızın değişeceğini ve iyilik için harika bir hayatı hak edeceğinizi ve bunu yaratma yeteneğine sahip olduğunuzu göreceksiniz. Geçmişiniz, yaşınız veya koşullarınız ne olursa olsun, başkasına bağlı olmadan, bundan sonra istediğiniz her şeyi gerçekleştirebilirsiniz.