GELİŞMİŞ BİR RUH OLDUĞUNUZU GÖSTEREN 11 İŞARET

Gelişmiş ruhlar, bu yaşamda belirli bir amaç ve misyonla enkarne olan aydınlanmış bireylerdir. Diğerleri, bu dünyada başkalarına kıyasla birden çok kez enkarne oldukları için onlara eski ruhlar demeyi tercih ederler. Bunlar, daha gelişmiş bir ruhsal bilgi, bilinç ve denge durumuna ilerleyen ruhlardır.

Gelişmiş ruhlar, sıradan insanlardan çok farklı özelliklere sahiptir. Geleneksel bilgeliğin ötesinde kendilerini gösterirler.

Gelişmiş ruhlar bu 11 özelliğe sahiptir:

1. İNSANIN İÇİNE İŞLEYEN BAKIŞLARI VARDIR

Gelişmiş ruhlar size baktığında, ruhunuza bakıyor gibi hissediyorsunuz. Bakışları o kadar derin ki çekirdeğinizin derinliklerine nüfuz ediyor. Gözleri sabittir ve fazla hareket etmez. İçinizde ve dışınızda neler olduğunun tamamen farkındalar. Gözleri derin bir barış, şefkat ve bilgelik ışığında parlıyor.

2.YUMUŞAK VE RAHATLATICI DOKUNUŞLARI VAR

Dokunuşları çok hafiftir ve hayatın farklı yönlerinde herhangi bir sorun yaşayan birisine şifa getiriyor gibi görünür.

3. NAZİK VE YATIŞTIRICI BİR SES TONLARI VAR

Konuşurken, ses tonları derin ve incedir. Güçlü değiller. Bazen sizin için en iyi olduğunu düşündüğünüze aykırı olmasına rağmen, bilge ve çatışmasız talimatlar sunarlar. Ancak, hayatınızın nereye gittiğini daha iyi bilirler. Sorulduğunda, cevapları bir doğruluk halkası taşır ve kafa karışıklıklarını ortadan kaldıran netlik sağlar. Yumuşak doğalarına rağmen, inanç ve kararlarında da sağlamlar.

4. ÇOK DERİN VE SESSİZLERDİR

Huzur havası yayıyorlar. Varlıkları çok rahatlatıcı ve rahat hissetmenizi sağlar. O kadar sakinler ki, kendinizi hiçbir şey için olumsuz hissedemeyecek kadar huzurlu hissediyorsunuz.

5. ONLAR TÜM ETKİLEŞİMLERİNDE SAMİMİDİR

Gelişmiş ruhlar bilinçli varlıklar oldukları için samimiyet ve sükunet ile hareket eder ve konuşurlar. Ruhlarının bilgelik ve içsel bilgi tarafından yönlendirildiği için onların sahte olmalarını bekleyemezsiniz.

6. MEMNUNİYETLE SİZE YOL GÖSTERECEK, AMA ASLA EMPOZE ETMEYECEK

Başkalarına aydınlanmanın yolunu göstermezler. Kendilerini ne kadar iyi olduklarına ve başkalarının ne kadar kötü olabileceğine asla empoze etmezler.

7. HER ŞEYİN BİRLİĞİNE VE BAĞLILIĞINA İNANIRLAR

Onlar için her şey tek bir kaynaktan gelir ve sadece bir ruh hepimizi birbirine bağlar. Dünyaya ilişkin algıları sınırların ötesine geçer.

8. KENDİLERİNİ ÇEVRE İLE UYUM İÇİNDE HİSSEDERLER

Gelişmiş ruhlar çevre ile doğru uyum eğilimindedirler. Ne olursa olsun kimliklerini asla kaybetmezler.

9. SADECE “NE OLDUĞUNA ” İNANIRLAR”

Onlar için olumlu ya da olumsuz değil, sadece ne var. Muhaliflerin çekiciliğinin üstündedirler çünkü dualite içinde yaşıyorlar. Hem bütünlük hem de hiçlik içinde varlar. Hayatları, tüm alemlerde veya boyutlarda sürekli bir yolculuktur.

10. MATERYALİST DEĞİLDİRLER

Fiziksel ihtiyaçlarına rağmen, lüks ve savurganlığa yenik düşmezler. Onlar sadece yeryüzünde işlerini yaparken rahat ve basit yaşamak için çalışırlar. Geçici fiziksel varoluşlarının tamamen farkındalar, bu yüzden ego içermeyen bir dünyada gelişiyorlar. Egonun sahte bir varlığın yanılsaması olduğunu biliyorlar.

Your Page Title

11. “YALNIZ” ZAMAN GEÇİRMEYİ SEVERLER

Kaynak ile dinlenebilmek, yenilenmek, şarj olmak ve bağlantı kurmak gelişmiş bir ruhun yaşam tarzında mutlak bir durumdur. Kendileriyle ayrılmış bir zaman onları ruhsal olarak güçlü ve topraklanmış tutar.