Hayatında Pozitif Enerji Nasıl Yaratılır!

Evrensel akış, etrafında ve içinde hareket eden ilahi pozitif enerji akışıdır. Bu akış seni çevrenle ve tüm evrenle uyum içinde ruh amacının yönüne götürür. Bu akışa direndiğinde, sanki ‘işler yolunda değil’miş gibi bir baskı hissetmeye başlarsın.

Bu evrensel akışı bir nehir olarak hayal edebilirsin. Yaşam amacına ulaşmak için sorunsuzca hareket edersin, ancak yönüne karşı yüzmeye karar verirsen, etrafındaki akıntıların gücünü hissetmeye başlarsın.

Aynısı, olması gerekmediğini bildiğin bir ilişkiyi veya başkası için tasarlanmış yüksek ücretli bir işi zorladığında da geçerlidir. Negatif enerjiyi ve etkilerini hissedecek, kendini sefil, mutsuz veya düpedüz depresif hissettireceksin.

Evrensel akışa karşı bu direnç, her şeyi istediğin gibi elde etme arzunla başlar. Akışla gitmek yerine akıntıya karşı yüzmeye karar verirsin.

Akışla Gittiğini Nasıl Anlarsın?

İlahi akışla hareket ettiğinde veya ona karşı hareket ettiğinde farkı kolayca anlayabilirsin. İşte aranacak bazı işaretler!

• Her Şey Daha Hafif Geliyor

Ruh amacına doğru yolda olduğunda, sıkı çalışma bir hobi gibi gelir veya ilişkin huzurludur. Aksine, akışa karşı hareket ettiğinde, hafif işler ağırlaşır veya bir ilişki stresli hale gelir.

• Her Şey Doğru Zamanda Yerli Yerine Oturur

Büyük resme bakarsan, olaylar sadece doğru zamanda gerçekleşiyor gibi görünüyor, fırsatlar açılıyor ve sorunlar büyük bir sorun olmadan sonuçlandırılıyor.

* Deneyimin tadını çıkarıyorsun ve kendin hakkında iyi hissediyorsun
* Bir durum ne kadar zor olursa olsun, her şeye değdiğini bilirsin.

İlahi Akışla Hareket Etmek

Evrensel akışa direndiğinin bir göstergesi, bir durum hakkında sürekli olarak kendini ağır ve stresli hissetmendir. Örneğin, aklının bir köşesinde, belirli biriyle ilişkiye başlmanın doğru olmadığını zaten biliyorsun ama yine de ısrar ediyorsun. Onu rasyonelleştirmeye çalışıyorsun ya da ona değişmesi için bir şans vermek ya da hayatını onsuz hayal edemeyeceğini söylemek gibi bahaneler uyduruyorsun. Ama işin özü şu ki, direnişin, olmaması gerektiğini bilsen bile, ona sahip olma arzundan geliyor. Bu durumlarda evrensel akışa direniyorsun.

İnsanlar ‘tutunurlar’ çünkü bu onlara yanlış bir güvenlik hissi veriyor ya da başka seçenekleri olmadığını düşünüyorlar ya da bırakırlarsa onları nelerin beklediğinden korkuyorlar.

Eğer durum buysa, nasıl devam edebileceğin konusunda aydınlanma istemek için ruh rehberlerini çağırabilirsin. Bunu odanda meditasyon yaparken, hatta yürüyüş meditasyonunu yaparken yapabilirsin.

Your Page Title

Rehberlerin, ruh amacına ulaşmana yardımcı olmak için her zaman oradadır ve evrensel akışla bir kez daha hareket edebilmen için seni doğru yöne yönlendirebilirler.