Hedeflerine Ulaşma Ve Hayallerini Yerine Getirme Niyetinin Gücünü Nasıl Kullanabilirsin?

Bir işi tamamlamak için motive olmadan önce, niyetinin gücünü kullanmalısın. Bu güç, hayallerine ulaşmanın arkasındaki itici güçtür.

Seni yapmak istediğin şeyleri yapmaktan alıkoyan ne? bir insan mı? yoksa bir durum mu? Bazılarımız bunun birçok nedeni olduğunu söyler, bazılarımız ise basitçe bilmediğini söyler. Ancak niyetin gücünü sana rehberlik etmesi için kullanırsan, hayallerini gerçekleştirebilirsin.

İstediklerini elde etmenin yolları değil, seni hedefe ulaştırmak için bir süreçten geçirecek adımlar vardır. Bir adım her seferinde, nihai sonuca odaklanmana yardımcı olur.

Niyet farkındalıkta doğar. Herhangi bir eylem gerçekleşmeden önce, hayattan ne istediğini tam olarak bilmelisin. Çoğu zaman, bu farkındalık meditasyondan ve uyanış yolculuklarından gelir. Temel olarak, amacının bir kısmını ve neden burada olduğunu anlıyorsun.

Saf bilince ulaşırken, bazen yeteneklerini yöneten dış etkileri bırakabilirsin. ilerleyebilecek misin? Hedeflerine ve hayallerine ulaşma yeteneğin var mı? Zihin açıklığı olmadan olmaz. Bu netlik, diğer adımlar tamamlanmadan önce başlar.

Netlikten sonra, yüzüyormuş gibi hissedebilirsin ve hala bir merkeze bağlı değilsin. Bu merkezi bulmak, niyetlerine doğru bir sonraki adım olacaktır. Niyetin gücü bu merkezden aktive edilir. Kim olduğunu tanıdığın, anladığın ve başkaları tarafından yerleştirilen etiketlerle karakterize edilmediğin bir yerdir.

Merkez senin karar verdiğin yerdir. Hedeflerine bağlı kalırsın ve buna göre önemli öncelikler belirlersin. En çok rağbet gören hayalin, ilk olarak birlikte çalıştığın ana hedef olacaktır. Bu hedefi belirle ve ardından bir sonraki adıma geç…

Şimdi, niyetlerini konuşma zamanı. Kendin için belirlediğin hedefe yaklaşmak için bu gün hangi adımları atacaksın? Bunun ne olduğunu anladığında, o hedefe hayatını anlatabilirsin. Olumlamaları günlük yaşamının bir parçası olarak kullanabilirsin.

Buradaki anahtar, uyanır uyanmaz başlamaktır. Yataktan kalkmadan önce arzularını ve ihtiyaçlarını evrene söyle. Niyetin gücü, hayallerini gerçekliğinin alanına çekmek için çalışır. Bu güç gerçektir ve söylediğin sözün gerçekleşmeye başladığını gördüğünde bu seni şaşırtabilir.

Ama önce, hayallerini zihninin gözünde görmelisin.

Bir imaj yaratmak, niyetin gücüne olan inancı gösterir. Kendini hayallerinden keyif alırken ve hedeflerini gerçekleştirirken görmek önemlidir. Bu, niyetlerini besler, ayrıntıların ve istediklerinin gerçekleşmesinin yolunu açar. Ayrıntılar önemlidir çünkü hayattan tam olarak ne istediğini görselleştirmek istersin.

Artık ne istediğinin farkına vardın. Kendini merkeze aldın, hayallerini anlattın ve hatta bu hayallerin gerçekleştiğini görselleştirdin. Şimdi, o çalışmanın gerçekleştiğini görmeye başlıyorsun.

Tezahür, kararlılık ve çalışma ile kesin hedeflere ulaşıldığı zamandır. Ne de olsa, bunların da gerçekleşmesi için maddi çalışmanı yapmalısın. Çünkü sana ruhsal yeteneklerinin yanı sıra akıl ve güç armağanları da verildi.

Bu tezahürleri gördükçe niyetin gücünün son aşamasına girmeye başlayacaksın.

Her şey niyetin gücüne göre takip edildiği ve tamamlandığı için, sen de doyuma ulaşacaksın. Burada şüpheye yer yok çünkü gerçekleştirme sürecine inanmaktan ve onu takip edecek sabra sahip olmaktan gelir.

Yerine getirme, aynı zamanda, istediğin şey için çok çalıştığını ve süreç boyunca pes etmediğini bilmektir. Fiziksel, zihinsel ve kesinlikle ruhsal olarak doyuma ulaşacaksın. Sadece düşün!

Bir şeyin eksik olduğunun ve bir şeyin hedefin olduğunun bilinciyle yola çıktın. Bir adım ileri ve bir adım geri adım atmayı bıraktığını fark ediyorsun… ve şimdi yavaşça, sabırla ve niyetle geleceğine doğru ilerliyorsun.

Your Page Title

Umarım hayallerine doğru adım atacak cesarete, arzuya ve niyetin gücünü kullanma inancına sahip olursun.