Para Ve Refah Hakkındaki 7 Sır

Para ve refahla ilgili bazı fikirlerini değiştirmeye karar verdiğinde, finansal ve ekonomik hayatın kökten değişebilir. Bu yazıda para ve refah hakkındaki 7 sırrı bulacaksın.

1.İnançların Gerçekliğini İnşa Eder

Hayatta olduğu gibi para ile gerçekliğini inşa eden şey inançlarındır. Parayla ilgili inançlarını değerlendirmeye ve bazılarını dönüştürmene izin vermeye karar verdiğinde, otomatik olarak refah için bir olasılıklar dünyasının kapısını açarsın.

2.Para Enerjidir

Para, insanın odaklandığı ve dokunduğu her şey gibi enerjidir. Enerji olan para bazı yasalara tabidir ve bu yasaları anladığında onunla olan ilişkini geliştireceksin.

3.Para Bol Bir Enerjidir

Gerçek şu ki dünya para dolu. Bir kişi, paranın kıt bir maddi unsur olduğu algısını ortadan kaldırmayı başardığında ve bunun bol bir enerji olduğunu algıladığında, inanç değişikliği ile paranın günlük hayatına ayarlanmış miktarda girmesini ve çıkmasını kolaylaştıracaktır.

4.Refah Bir Alışkanlık Meselesidir

Birçok insanın düşündüğünün aksine refah bir şans meselesi değildir. Refah, kendini hazırlamana, zincirleri kırmana, fırsatlardan yararlanmana ve en büyük yoksullukla kararlı bir şekilde yüzleşmene izin veren yaşam alışkanlıklarının sonucudur.

5.Fikirler Çok Önemlidir

‘Para parayı çeker’ popüler tabiri 200 yıl önce sanayi çağında doğru olabilirdi ama bugün, fikirlerin değerinin hüküm sürdüğü bir ekonominin ortasında, artık o kadar da geçerli değil. İster maddi ister manevi olsun, yoksulluklarını haklı çıkarmak isteyenlerin en sevdiği sözlerden biridir. Aklına koyduğun her şeyi başarmanı sağlayacak olan senin fikirlerin, cesaretin, çalışma yeteneğin ve ilerleme arzundur.

6.Hırs İle Açgözlülüğü Karıştırma

Hırs ile açgözlülüğü karıştırmamaya dikkat et, çünkü biri seni daha iyi olmaya sevk ederken, diğeri zararlı ve sınırlayıcıdır. Cimri, başkalarına hiçbir şey bırakmadan her şeyi kendi tekelinde tutmak ister, açgözlülük bencil ve zararlıdır. Hırs, günlerini motive eden, hedeflerin peşinden gitmeni, büyük projeler gerçekleştirmeni ve daha iyi bir yaşama ulaşmanı sağlayan güçtür. Hayatının büyük başarılarına doğru atılan ilk adım, onları hayal etmektir, çünkü daha önce hayal etmeden hiçbir şey gerçekleşmemiştir. Olmak istediğin her şeyi önce zihnine yansıtmalısın.

Your Page Title

7.Almayı Bilmek Kadar Vermekte Önemlidir

Denge yasalarıyla yönetilen bir evrende yaşıyoruz, bu nedenle senden gelen her şey sana farklı şekillerde geri dönmelidir. Çoğumuza vermenin önemi öğretildi, ancak çok azımız nasıl alınacağını bilmenin önemi konusunda bilgilendirildi. Almayı hak ettiğine inanmayan, aslında alamayacaktır. Bu nedenle, kollarını geniş aç, iyi olan her şeyi hak ettiğini ve evrenin sana vermeye hazır olduğu her şeyi sevgiyle almaya hazır olduğunu beyan et.