Sesin Büyüsü: Suya Sevgi Ve İyi Şans Çekmek İçin Fısıldamak

Su hayat veren bir güce sahiptir. Enerji açısından dünyadaki en güçlü sıvıdır. Bu, sözlerimize tepki verdiği, iyi şans ve sevgiden söz edilebileceği anlamına gelir.

Elinde su varsa, onunla başarı hakkında konuşabilirsin, çünkü enerjimizi emer ve arzularımızı yerine getirebilir.

İyi Şans İçin Suya Fısıldamak

Şu anda şanssız olduğunu düşünüyorsan veya zor bir yaşam döneminden geçmen gerekiyorsa, iyi şans çekmek için suyla konuşmayı dene. Bir bardak temiz su al, ağzına götür ve şöyle söyle: “Bu çok kötü bir şans – şans beni terk etti. Bana daha erken dön ve sesime cevap ver.’ Söyledikten hemen sonra bu suyu iç.

Sadece içmekle kalmayıp, aynı zamanda kendini bu suyla yıkayabilirsin. Birçok biyoenerji uzmanı, suya doğru kelimeleri söyleyebileceğine dikkat çekiyor. Bir bardak su içmeden önce sadece ‘şans’ veya ‘başarı’ diyebilirsin. Vücudunun üzerine dökülen su seni daha başarılı ve şanslı kılacaktır.

Aşkı Çekmek İçin Suya Fısıldamak

Sevgiyle her şey aynı: bir bardak su alıyoruz ve sonra gerekli mini komployu söylüyoruz. Arayış içinde olanlar için aşk fısıltıları olduğu gibi ilişkilerini güçlendirmek isteyenler içinde vardır.

Aşkı çekmek için suya fısılda: “Saf su içerek daha güzel olacağım. Su benim için aşkta iletken olacak”. Sabahları güzellik için su kullanmak daha iyidir. Karşı cins için daha çekici olmak için kendini bu suyla yıka veya iç.

İlişkini güçlendirmek için suya fısıldayarak: “Yakınlaşacağız, daha iyi olacağız, aşka daha da dalacağız. Üzüntü ve problemlerin hepsi uzakta olacak. ‘ Daha sonra bardaktan bir yudum al ve partnerinin de aynısını yapmasına izin ver.

Your Page Title

Sadece saf içme suyunun değil, yağmurun, eriyen suyun da özel bir büyüsü vardır. Tükenmez ve çok güçlü olduğu için bu sıvının enerjisini daha sık kullanmanı tavsiye ederim.