Sizi Duyabilmesi İçin Evrenden Nasıl Düzgün Bir Şekilde Yardım İsteyebilirsiniz?

Tüm insanlar rüya görür ama tüm rüyalar gerçekleşmez. Evren herkesi duymaz çünkü çoğu kişi ondan yanlış şekilde yardım ister. Ama şimdi bunu değiştirme zamanı.

Evren, izin verilene kadar hayatımıza karışmaz. Evrenin bir şekilde yardım edebileceğine inanmayan insanlar var. Bu, hayallerin gerçekleşmesini engelleyen ilk ve en büyük engeldir. Hayatı daha iyi hale getirmek ve hayalleri gerçekleştirmek için, Evren’den yardım istemeniz ve bunun yardımcı olacağına içtenlikle inanmanız yeterlidir. Çekim yasası böyle işler.

Yapabildiğiniz Şekilde Sorun

Bir kişinin yeni bir şey icat etmesi veya başkalarının tavsiyelerine uyması gerekmez. Evren ile iletişim kurmanız gerekir.

Belirli ritüeller ve formüller yoktur. Bir şey elde etmek istiyorsanız, onu istemeniz yeterlidir – tamamen, kendinizi kandırmadan, koşullar ve ültimatomlar olmadan. Bu en önemli kuraldır.

Evrene Yapılan Talepler Net Olmalı

Bir kişinin herhangi bir arzusu varsa, bunu en anlaşılır dille ifade etmesi gerekir: ‘Yeni bir iş istiyorum’, ‘Sevdiğim kişiyle ilişkimin gelişmesini istiyorum’, ‘Kendimi sevmek istiyorum’ vb.

Talep olabildiğince açık ve basit olmalıdır. Tek bir cümleye sığdırmak daha iyidir. Bu, dileğin hızla gerçekleşme şansını artıracaktır.

Olumsuz Düşünceleri Filtrelemek

Evren düşüncelerimizi bile duyar, bu yüzden kötü ya da üzücü olsa bile hoş ve olumlu bir şey hakkında düşünmemiz gerekir. Daha yüksek güçler duygusal deneyimlerimizi, ihtiyaçlarımızı, arzularımızı yakalar. Bu bağlantı çok zayıf olabilir, ancak oradadır ve bir an bile kopmaz.

Kızgınlıktan, olumsuzluktan, deneyimlerden kurtulmanız gerekir. Özel uygulamalar ve ipuçları, daha olumlu düşünmenize, önemsiz şeyler hakkında endişelenmemenize ve daha mutlu olmanıza yardımcı olacaktır. Evren bunu kesinlikle fark edecektir.

Mesajlar Negatiflik İçermemelidir

Dileklerinizde ‘değil’ ve ‘hayır’ kelimesinin parçacıklarının olmaması çok önemlidir. İsteğin yanlış bir versiyonu: ‘Bu şehri terk etmek istemiyorum’. Evren olumsuzlukları yakalamadığı için tam tersini yapacaktır. Bunun yerine, ‘Bu şehirde kalmak istiyorum’ demek daha iyidir.

Arzu ve istekler kimseye sorun, dert ve olumsuzluk getirmemelidir. Patronunuzun başarısız olmasını isterseniz, bu olmayacaktır. Olumsuz bir mesaj yüzünden daha yüksek güçlerle iletişim zayıflayabilir.

Zaman Sınırları Koymayın

Arzuların yerine getirilmesi mümkün olduğu kadar çabuk gerçekleşir. Bazen uzun süre beklemeniz gerekir, ancak bu durumda sabırlı olmalı ve kaderi aceleye getirmemelisiniz.

Daha yüksek güçler yalnızca acelesi olmayanlara yardım eder, ancak alçakgönüllü ve sakince işaretler bekleyenlere yardım eder. Unutmayın ki çoğu durumda arzu kendiliğinden yerine getirilmez. Evren bize dolaylı olarak yardım etmeye çalışıyor ve bizi doğru yöne itiyor. Bu nedenle, Evrenden bir şey istemeniz gerektiğinde boşta oturmamalısınız.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Doğru Durumda Yardım İsteyin

Her zaman sorabilirsiniz, sabah, öğleden sonra ve gece. Ama bunu doğru zihin çerçevesinde yapmak çok önemlidir. Kötü ve olumsuz bir durumda yüksek güçlerle konuşmaya gerek yoktur. Önce dinlenmeniz ve yeniden inşa etmeniz gerekir.