Zamanını ve Enerjini Bitiren Bir Enerji Vampirinin 5 İşareti

Kendini enerji vampirlerinden nasıl koruyacağını anlatan birçok farklı makale var.

Gerçekle rezonansa girmiş gibi görünen bir enerji vampirinin tanımlarından biri – “yaşam enerjisinden yoksun olan ve enerjiyi kendi yüksek benliği yerine başka birinden almaya zorlayan (genellikle bilinçaltında) bir kişi” dir.

Bu, kendin, arkadaşların ve akrabaların da dahil olmak üzere herkesin bir enerji vampiri durumuna düşebileceği anlamına gelir. Bununla birlikte, düşmenin iyi olduğunu akılda tutmak önemlidir, ancak enerji eksikliği durumunda yerde kalmak ciddi sonuçlar doğurabilir ve hatta sağlıkla ilgili gerçek sorunlara neden olabilir.

Neden Enerji Vampirlerine Dikkat Etmelisin

Kendi enerjini dengede tutmak ve birisinin bir enerji vampiri durumuna düştüğünü tespit edebilmek hayati önem taşır. İşaretleri bilmek, kendi enerjini korumana yardımcı olabilir. Çoğu durumda, enerji vampirleri yakın çevrendeki insanlar, tanıdığın insanlar ve hatta aile üyelerindir.

Birisi enerjini kötüye kullanıyorsa, kendini nasıl koruyacağını bilmelisin. Diğer kişinin yoluna geri dönmesine yardımcı olmak için sert bir sevgi göstermen gereken durumlar da vardır.

Herkes doğum tarihinde kendilerine verilen potansiyelden sorumludur ve bu potansiyeli etkin bir şekilde gerçekleştirmek için kendi enerjilerini korumaları çok önemlidir.

Bir Enerji Vampirinin 5 İşareti – Bunlardan Herhangi biri Tanıdığın Birine Benziyor mu?

İşte tanıdığın insanlarla etkileşimde bulunurken aklında bulundurman gereken bir enerji vampirinin beş işareti. Enerji ya da psişik vampirler hakkında gerçekten korkutucu bir şey yoktur. Enerji-bilgi alanının arkasındaki fiziği bildiğinde, kendi enerjini etkili bir şekilde dengede tutmanın yanı sıra başkalarına da gerçekten yardımcı olabilirsin.

1. Kimin Aradığını Kontrol Ediyor Musun?

Enerjini kötüye kullanmaya alışkın olanlar genellikle ilk arayanlardır ve bunu senin için çok uygunsuz bir zamanda yaparlar. Senin savunmasız olduğunu hissediyorlar gibi görünüyor. Enerji-bilgilendirme alanında hepimiz birbirimizle bağlıyız.

Bir enerji vampiri dikkatinin başka bir yöne akmaya başladığını hissettiğinde, duygusal bağlantıyı yeniden kurmak için seni çabucak ele geçirmek ister.

Bu nedenle, önemli bir şeye karıştığında, telefonunu kapatmayı veya arayanı görmezden gelmeyi unutma. Telefona kesinlikle cevap vermen gerekiyorsa, arayana çok meşgul olduğunu bildirdiğinden emin ol ve ciddi bir tehlike yoksa, daha sonra tekrar arayacağını söyle. Bu konsantrasyonunu korumana ve görevi kaliteyle tamamlamana yardımcı olacaktır.

Aramalarını yaklaşık 5-15 dakika ile sınırlandırmaya çalış. Genellikle, araman daha uzun sürüyorsa ve önemli bir şeyi tartışmıyorsan, diğer hattaki kişi enerjine asılıyor demektir.

2. Zamanına Değer Veriyor Musun?

Bir enerji vampiri zamanına seninkinden daha fazla değer verir; bu yüzden seni her zaman bekletecektir. Ama geç kalmanın karakterlerinin bir parçası olduğu insanlar da var.

Eğer bu insanlardan biriysen, birisinin seni beklemek için harcadığı zamanı telafi ettiğinden emin ol (samimi bir kucaklama, bir gülümseme veya küçük bir hediye işe yarayabilir). Birisi geç kaldığı zaman bunun senin suçunmuş gibi davranırsa, enerjini emmeye hazırlandıklarının iyi bir işaretidir.

Değerli bir varlık olduğunu unutmamalısın. Zamanına ve başkalarının zamanına değer verdiğinden emin ol.

3. Her Zaman Başı Dertte Olan Ve Sadece Senin Yardım Edebileceğin Birini Tanıyor Musun?

Kendi enerjisinden yoksun insanların kendilerini sık sık belada buldukları oldukça açıktır. Enerji merkezlerinin dengeli çalışmasını uzun süre sürdürememek hem kişisel hem de mesleki yaşamda sorunların yanı sıra hastalıklara da neden olabilir.

Hatırlanması gereken ilk şey, “yanlış bir şey yaptığın için değil, bu konuda doğru bir şey yaptığın için hayatta kötü bir şey olur”. Tanıdığın birinin başı dertteyse, tavsiyede bulunabilir ve eğer varsa o kişiye kendi enerjinin fazlalığı konusunda yardım edebilirsin. Bununla birlikte, herkesin hayatta kendi dersleri ve geçmesi gereken deneyimleri olduğunu unutmamalısın.

4. İhtiyacın Olduğunda Yardım Edecek Birini Tanıyor Musun?

Birinin enerji seviyesini test etmenin basit bir yolu var. Onlardan sana bir konuda yardım etmelerini isteyebilirsin. Kendi enerjisinden yoksun olanlar, enerjilerini başkasına vermemek için ellerinden geleni yapacaklar. Enerji vampirleri enerji almaya alışkındır, vermeye alışkın değildir.

Ayrıca, yardımlarının faydasını aşan bir fiyata sana yardım etmeye istekli olanlara da dikkat etmelisin. Yardım istemek çok yararlı bir beceri olabilir, anahtar enerji alışverişini adil tutmaktır.

5. Hayattan Sıkılan İnsanlar Tanıyor Musun?

Birisi hayat hakkında acı çekiyorsa ve her zaman dırdır ediyorsa, o kişinin enerji vampiri olduğuna dair bir işarettir. Enerji vampirleri, mümkün olan her şekilde dikkatini çekmeye çalışır.

Böylece, ruhsal evriminin bir sonraki seviyesine ulaşmak için, onların gitmesine izin vermen gerekecektir. Potansiyelini büyütmek ve gerçekleştirmek istiyorsan, benzer düşünen insanlarla, hayallerine ulaşmana yardımcı olabilecek kişilerle birlikte olmak için elinden geleni yapmalısın. Yaşamaktan sıkılanlar sadece enerjini emecek ve seni yaratıcı özünü gerçekleştirmekten uzaklaştıracaktır.

Your Page Title

Bu temel işaretler, bir enerji vampirini tanımlamana yardımcı olabilir ve tanıdığın insanlar arasında sağlıklı bir enerji alışverişini sürdürmenin yanı sıra başkalarının enerji paylaşma isteğini kötüye kullanmasını önleme şansı verebilir. Eğer bir empatsan veya enerjiye karşı çok hassassan, daha gelişmiş enerji koruma tekniklerini öğrenmeyi düşünebilirsin.