17 Ekim 2021 Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Çeken Şeyler

 

 

Numeroloji, üç bin yıldan daha eski olan en eski bilimdir. Bu alandaki uzmanlar, sayıların enerjisini dikkate alarak her gün için tahminler veriyor. Bu yazıda Pazar gününün nasıl geçeceğinden bahsedeceğim.

Bugün güzel bir gün bizi bekliyor. Negatif enerjiyi pozitif enerjiye dönüştürmek, hayatın gidişatını değiştirmek ve yaşamı değiştiren kararlar almak için harika bir zaman.

Kullanıcı Numarası 17 Ekim 2021

Haftanın yedinci gününün nasıl geçeceğini anlamak için basit hesaplamalar yapman gerekir. Haftanın gününün sıra numarasını geçerli tarihin tüm rakamlarıyla toplamalısın.

1 + 7 + 1 + 0 + 2 + 0 + 2 + 1 + 7 = 21 ——– 2 + 1 = 3.

Üç, bugün çalışmak zorunda olsan da olmasan da Pazar gününün enerjisine en uygun olandır. Dinleniyorsan, karlı bir şekilde yap – kitap oku, eğitim videoları izle, iş ara. Üç bizi özverili çalışmaya teşvik etmez, ancak görevlerimizi yerine getirmemize kesinlikle yardımcı olacaktır. Bu sayı, manevi uygulamalara katılmamızı ve coşkumuzu ev işlerine yönlendirmemizi istiyor. Öte yandan, bu senin için bir iş günüyse, yeni çabalarda bol şans bekleyebilirsin. Üç, aşkın sayısı ve romantizmin koruyucusudur. Bu yüzden kalp bu günün ana sembolü haline gelir.

Bu Pazar İçin Numeroloji İpuçları

Bu gün kendine ve başkalarına karşı çok sert olma. Rahatlamayı ve pozitif olmayı öğren. Unutma ki ciddiyet, sıradanlığın son çaresidir.

Numerologlar, konfor alanından çıkmayı, risk almayı ve uzun bir yolculuğa çıkmayı önermezler.

Sevdiklerinle, özellikle başkalarının önünde kavga etmemelisin. Uzlaşmalar bul ve değer verdiğin kişileri eleştirmemeye çalış.

Kendini bir ruh eşi bulmaya ada. Üç bekar insanların aşkı bulmasına yardımcı olacaktır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

17 Ekim İçin İyi Şans Tılsımları

Giysilerde siyah, mavi ve beyaz renklerin kombinasyonu. Siyah bilgeliğin rengidir, mavi zekadır, beyaz sevgi ve iletişimdir. Bu tonlar birbirini tamamlayacak ve iç uyumu yakalamana yardımcı olacaktır.