17 Eylül 2021 Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Çeken Şeyler

Numerolojinin temel amacı, sayıların enerjisini incelemek ve gelecek için tahminlerde bulunmaktır. Bu yazıda, bu Cuma nelerin dikkat çekici olacağından ve bugün nasıl başarıya ulaşabileceğinden bahsedeceğim.

Kullanıcı Numarası 17 Eylül 2021

Her şeyden önce, bu gün dünyaya hangi sayının hükmedeceğini bulmalısın. Bunu yapmak için, 09/17/2021 tarihinin tüm rakamlarını, haftanın sıra numarasıyla beraber toplaman gerekiyor.

1 + 7 + 0 + 9 + 2 + 0 + 2 + 1 + 5 = 27 ——- 2 + 7 = 9.

Dokuz, diğer tüm sayılara hakimdir; bu, bugün birçok önemli şeyin özellikle kolaylıkla akacağı anlamına gelir. Birçoğumuz son günler ve haftalardır kafamızı kurcalayan soruna bir çözüm bulabileceğiz. Bugün pozitif insanlarla keyifli buluşmalar mümkün. İş hayatında da olumlu değişiklikler bizi bekliyor. Dokuz bize bugün güç, güven ve iyimserlik verecek.

Bu Cuma İçin Numeroloji İpuçları

Bu Cuma uzun yolculuklar yapabilir, direksiyon başında çok zaman geçirebilirsin. Gün gezginler için olduğu kadar iş seyahatine çıkanlar için de oldukça başarılı geçecek.

Dokuz sahte duygulardan nefret eder. Sevmediğin birine arkadaşmış gibi davranma. Herkese karşı dürüst ve açık ol.

Dokuz tarafından beslenen günün enerjisi yaratıcı ve kolay olacak, ancak bu, bugün risk alabileceğin anlamına gelmiyor. Fazladan para harcamamak, bahse girmemek veya şüpheli olaylara yatırım yapmamak daha iyidir. Ilımlı alışveriş hoş karşılanır, ancak hiçbir işe yaramayacak bir şey almamak daha iyidir.

Daha önce başlamış olan aktiviteleri bırakma. Bugün birçok sorunun çözüleceği gün, ancak Dokuz senin için her şeyi yapmayacak. Sadece kendine güç ve inanç kazanmana yardımcı olacaktır.

Kişisel hayatına, iş akışına biraz çeşitlilik katmaya çalış. Ortamını değiştir, evini veya iş yerini temizle.

17 Eylül İçin İyi Şans Tılsımları

Hava elementinin mineralleri bugün çok faydalı olacak. Bunlar malakit, topaz, aytaşı ve sitrin içerir. Bu taşlar, hafifliği bulmana ve hayaline doğru kararlı bir adım atmana yardımcı olacaktır.

Your Page Title

Platin mücevher: Bu metalin enerjisi en hafif olanıdır. En iyi 9 sayısı ve yukarıda sayılan taşların gücüyle çalışır.