28 Ocak 2022 Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Çeken Şeyler

Yeni bir gün başlıyor. Bu yazıda, bugün işte ve aşkta nasıl başarıya ulaşabileceğimizden bahsedeceğim. Bu Cumayı olabildiğince olumlu kılmak için buradaki tavsiyelere uymaya çalış.

Bugün aktif iş, entelektüel, fiziksel ve enerji uygulamaları için ideal bir gün. Bugün birçok insanın hata yapması ve en iyisine olan inancını bulabilmesi mümkün. Ayrıca bugün yeni motivasyon kazanman da oldukça muhtemel. En önemli şey, önyargısız ve dünyaya objektif olarak bakmaktır.

Kullanıcı Numarası 28 Ocak 2022

Öncelikle, bugün Dünya’ya hangi sayının hükmedeceğini bulmamız gerek. Bunun için tarihin tüm rakamlarını ve haftanın gününün sıra sayısını toplamamız gerekiyor.

2 + 8 + 0 + 1 + 2 + 0 + 2 + 2 + 5 = 22 ——— 2 + 2 = 4.

Yılın yirmi sekizinci günü dördün kontrolünde olacak. Bu, bizim için en iyi ruhsal mentorlardan biri olan sayıdır. İnsanların geçmiş ve gelecekteki olaylar arasındaki doğru bağlantıyı bulmasına yardımcı olur. Hafızamızı güçlendirecek ve yeni bilgi için özlem bulmaya yardımcı olacaktır. Bugün acele etmemeye çalış – olayların sorunsuz bir şekilde akmasına izin ver.

Bu Cuma İçin Numeroloji İpuçları

Hiçbir durumda önceliklerini değiştirmemelisin. İşe bir gün ayırman gerekiyorsa, verilen görevleri tamamlamaya ara vermek için bahane arama. Bu, gelecekte olumsuz sonuçlara yol açabilir. Günün enerjisi, planlanmamış değişiklikler için pek uygun değildir.

Bugün rakamlar, satın almak, araba tamir etmek veya uçak, tren, otobüs bileti satın almak için para harcayanları tercih ediyor.

Küçük zevklerin tadını çıkarmaya çalış. Her fırsat ve hoş an için Evrene teşekkür edersen, Dört sana kesinlikle bol şans gönderecektir.

Bugün herhangi bir olumsuzluk seni dibe çekebilir. Bu yüzden sski yaraları iyileştirme fırsatı vererek seni üzenleri affet. Bu çok önemli, çünkü bugün olumsuz duygulara, öfkeye ve kıskançlığa yer yok.

28 Ocak İçin İyi Şans Tılsımları

Bugün iyi şansın ana tılsımı, giysilerdeki beyaz renktir. Bu renk evrenseldir, çünkü içimizdeki ruhsal güçleri uyandırır, hayallerimizin peşinden gitmemizi sağlar ve başkalarıyla iletişim kurmamıza yardımcı olur.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Yin-yang sembolü: 4 sayısı uyumu sembolize eder, bu nedenle bu popüler oryantal sembolle ilişkilendirilir. Bilincini uyumlu hale getirmek için bilgisayarının masaüstüne yerleştirebilirsin.