30 Ekim 2021 Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Çeken Şeyler

Her gün dünya belirli bir sayı tılsımı tarafından yönetiliyor. Bugün hangi sayının önde olacağını, enerjimizi, şansımızı ve ruh halimizi nasıl etkileyeceğini öğrenmenin zamanı geldi.

Bu güne pek hayırlı denilemez. Ekim ayının en tehlikeli beş gününden biri. Bugün eylemlerini ve arzularını takip etmeye çalış. Zor bir duruma girmemek için, iç sesini daha sık dinle.

Kullanıcı Numarası 30 Ekim 2021

Dünyayı hangi sayının yönettiğini bulmak için tarihin tüm rakamlarıyla, haftanın gününün sıra numarasını toplaman gerekir.

3 + 0 + 1 + 0 + 2 + 0 + 2 + 1 + 6 = 15 ——– 1 + 5 = 6.

Gün Altı’nın himayesinde gerçekleşecek. Bu bizi daha şehvetli yapan yaratıcı bir sayıdır. Bu sayı, bugün bizi sezgiye dayalı sorunları çözmeye itiyor. Gün özellikle iletişim için zor, bu yüzden bir süre içe dönük olman gerekiyor. İnsanlar etkileşimlerinde toksik ve nahoş olabileceği gibi taviz vermeyebilirler, bu nedenle mahremiyet ve bağımsızlık faydalı olacaktır. Bu sayının belirgin bir kadınsı enerjisi vardır, bu nedenle Venüs günün ana sembolü haline gelir.

Bu Cumartesi İçin Numeroloji İpuçları

Etrafındaki işleri daha basit hale getirmekten korkma. Bu günün sorunları kendilerini yeterince çabuk tüketecek.

Bugün karamsarlığa kapılmamalısın. Tüm kötü düşünceleri en kısa sürede kafandan atmak daha iyidir.

Özellikle başkalarından coşkulu bir yanıt yoksa, iyi işler yapmakta ısrar etme.

Unutma ki mükemmel insan yoktur. Bugün en yakın insanlar bile seni bir şekilde rahatsız edebilir veya üzebilir.

Gelecek için zaman, emek ve para bırak. Her şeyi bir anda verme. Kaynaklarını dikkatli harca.

30 Ekim İçin İyi Şans Tılsımları

Kuş tüyü: Kuş tüyü hafifliğin sembolüdür. İşe giderken veya uzun bir yolculuğa çıkarken mutlaka yanına al. Bu tüm kötü şeyleri kalbine çok yaklaştırmayı bırakmana yardımcı olacaktır. Kuş tüyü yoksa bir resmi bile yeter.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Kaplan Gözü: Bu tılsım akıllıca kararlar vermeye yardımcı olur ve insan ruhunu dış etkilere karşı dirençli hale getirir. Böyle bir taşla zihinsel olarak daha güçlü olacaksın.