Sekiz’in Özel Anlamı: 8 Sayısının Enerjisi, Kader Ve Şans Üzerindeki Etkisi

Numeroloji sadece dokuz sayı ile çalışır. Bugün, Sekiz’le tanışacak ve sıra dışı enerjisini anlayacağız. Sekiz, enerjisinde Üç ve Yedi gibi sayıların tersi olan bir sayıdır. Onun hakkında manevi bir şey yoktur. Eşsizdir ve hayatı daha iyi hale getirmeye yardımcı olur, ancak her şeyde değil.

8 Sayısının Enerjisi

Sekiz tamamen maddi bir sayıdır. Evrenin sonsuzluğunu ve içindeki her şeyi kişileştirir. Bu servet, para ve mülk sayısıdır. Finansal akışları yönetir, insanların satın almalarına, kendi gelişimlerine yatırım yapmalarına yardımcı olur. Önemli ve pahalı bir şey satın alma hedefin varsa, bunu bu sayının hüküm sürdüğü dönemde yapmak daha iyidir.

Sekiz, manevi dünyayla neredeyse bağlantılı değildir, bu nedenle aşk arayışında veya kendi kaderinde ondan yardım beklememelisin.

Sekiz’in Kader Ve Şans Üzerindeki Etkisi

Sekiz sayısının hükmettiği günlerde 8, aşk alanını oldukça olumsuz etkiler. İnsanların ortak bir dil bulması zorlaşır. Bu dönemlerde, ortak işlere zaman ayırmak, aşık değil, meslektaşmış gibi davranmak daha iyidir. Herhangi bir anlaşmazlık varsa, soruna mümkün olan en kısa sürede çözüm bulman gerekir, aksi takdirde tüm günü ilişkiyi çözmek için harcama riskin vardır.

Sekiz, kendi işi olanlara veya yüksek pozisyonlarda çalışanlara personel yönetenlere büyük şans getirir. 8 sayısı hiçbir şey vermez – sadece insanlarda zaten olanı güçlendirir. Bizi amaçlı yapmaz, ancak bir hedef gerektirir, bu nedenle Sekiz kuralının günlerinde sadece ileriye gitmeye çalışmalısın.

Sekiz kaderi kontrol etmez, ancak kendi kaderimizi şekillendirmemize yardımcı olur. Doğum tarihlerinde 8 sayısı olan insanlar son derece bağımsızdır ve hemen hemen her zaman kendilerinden ne istendiğini anlarlar.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Aniden sekiz sayısıyla sık sık karşılaşmaya başladıysan – banka kartlarında, yeni tanıdıkların telefon numaralarında, araba numaralarında veya saatinde – bu, etrafındaki dünyanın etkisinin artık minimumda olduğu anlamına gelir.