Astral Seyahat Rehberi

Muhtemelen astral seyahati duymuşsundur. Astral seyahat fikri bazıları için çılgınca görünebilir ve gerçek şu ki bu konu tartışmalı ve sorgulanabilir olmaya devam ediyor. Ancak astral seyahat tarih boyunca uygulandı ve birçok insan bunu yaşadığını iddia ediyor.

Bu tür fenomenlerle ilgilenenler bile, uyku felci (astral seyahat sırasında meydana gelebilecek çok rahatsız edici bir yan etki) nedeniyle astral seyahatten sıklıkla korkarlar.

Astral Seyahat: Şüpheciler ve Mistikler

Şüphecilere ve mistiklere göre astral seyahat fikri:

1.Şüpheciler gerçekte astral seyahat deneyimlerinin sadece hayallerden başka bir şey olmadığını düşünürler. Mistikler bunun yanlış olduğunu söylüyor çünkü astral seyahat yüksek derecede farkındalık ve kontrol gerektiriyor.

2.Şüpheciler, astral seyahat uygulayanların uyuşturucu veya alkolün etkisi altında olma eğiliminde olduklarına inanırlar. Mistiklere göre, uyuşturucu veya alkol astral seyahat olasılığını önler. Dahası, 6-12 yaş gibi erken yaşlardan beri astral seyahat uyguladığını iddia eden insanlar var.

3.Şüpheciler, astral seyahat gerçekleştirdiklerini iddia edenlerin bunu reklam, para veya dikkat için yaptıklarına inanırlar. Mistikler, bunu bu amaçlar için yapanlar olmasına rağmen, çoğunun manevi deneyimlerini zenginleştirmek için yaptığını söylüyor.

Astral Seyahat Nasıl Uygulanır?

İşte astral seyahat için bir teknik. Bunu uygulamak için sabah 4 gibi bu yolculuğa çıkman tercih edilir.

– Açık bir zihnin var. Herhangi bir olumsuz düşünce bu deneyimi yaşamanı engelleyecektir.

– Sabah 4’te kalktıktan sonra yataktan kalk ve yüzünü suyla yıka.

– Birkaç dakika sonra yatağına dön ve uzan. Muhtemelen uykulu hissedeceksin ve uykuya geri dönmek isteyeceksin.

– Gözlerini kapat ve aklını boşalt. Birkaç saat uyuduğun için oldukça kolay olacaktır.

– Ardından, odanda bir yerde oturduğunu görselleştir. Biraz uğraşarak, orada otururken kendinin bir görüntüsünü görebileceksin. Vücudunun yatakta yattığının farkında olarak görselleştir. Zihnini bu görüntüye odakla.

– Aklında şu ifadeyi söylemeye başla: “Astral seyahatte başarılı oluyorum. Vücudumu terk edebiliyorum.” Bunu birkaç kez söyle, odada başka bir yerde olduğunu görselleştir.

– Bunu yaparken yavaş yavaş uykuya dalmaya başlayacaksın. Uykuya dalmadan önce odanın başka bir yerinde oturan görüntünün aklında kalacağından emin ol.

Astral Seyahat Sırasında Bunlardan Bazılarını Yaşayabilirsin :

Yüzme;
Dalış;
Titreşimler;
Beyaz veya açık mavi ışık;
Gürültü;
Garip sesler.

Bu duyumlardan birini veya birkaçını deneyimlemek ilk başta korkutucu olacaktır, ancak bunların hepsinin olumlu işaretler olduğunu ve korkacak hiçbir şeyin olmadığını bilmelisin.

Kendini ilk kez fiziksel bedeninin dışında bulduğunda, bu durumda çok uzun süre kalma. Kendini odanın üzerinde yüzerken görmeyi başarırsan, astral düzleme alış ve sonra vücudunu geri getir. Bazı astral gezginler, bir ruh rehberinin seni beklemesinin mümkün olduğunu iddia ediyor. Bu rehberlerin yolculuğunu denetlediği ve seni istediğin yere götürdüğü söylenir.

Your Page Title

Birkaç denemeden sonra astral seyahat edemezsen, cesaretin kırılmasın. Yukarıda bahsettiğim hislerden herhangi birini hissediyorsan, doğru yolda olduğundan emin ol.