Kokunun Psişik Gücü: Başkalarını Okumak İçin Burnunuzu Kullanma

Kokuların duyguları, hatıraları ve çekiciliği ateşleme gücüne sahip olduğunu biliyor muydunuz? Bu yüzden insanların nasıl koktuklarına çok dikkat etmeleri mantıklı. Ama kokuların psişik duyularınızı da harekete geçirdiğini ve farklı kokulara karşı psişik duyarlılığınızı geliştirerek günlük yaşamınızı iyileştirebileceğinizi biliyor muydunuz?

Kokuların psişik gücü iki şekilde çalışır. Her ikisi de eşit derecede önemlidir, bu yüzden her ikisine de duyarlı olmak için kendinizi eğitmeniz gerekir:

Burnunuzu Psişik Bir Araç Olarak Kullanma

Çevrenizdeki kokuların sürekli olarak farkında olmak, hem fiziksel hem de psişik alemlerde günlük yaşamınızı büyük ölçüde iyileştirebilir. Size şu konularda yardımcı olur:

• İnsanları Okumak: Kokular psişik izlenimler uyandırabilir ve diğer insanları, örneğin size çekici geldiklerinde veya hasta olduklarında, okumanıza izin verebilir. Ayrıca psişik olarak ‘aldatmanın kokusunu’ ya da konuştuğunuz kişi huzursuz, korkmuş ya da sinirlenmişse de duyabilirsiniz.

• Anıları Canlandırmak: Kokular, hayatınızdaki uzun zamandır unutulmuş insanları, yerleri veya olayları hatırlamanıza neden olabilir. Hatta bazı kokuları belirli bireylerle ilişkilendirebilirsiniz ve bir başkası tarafından kullanılsa bile parfümlerinin kokusu, eski duyguların yüzeye çıkmasına neden olabilir.

• Rahatlama Ve Meditasyon Yapma: Yatıştırıcı kokular gergin kaslarınızı rahatlatabilir ve stresi azaltabilir. Ayrıca meditasyon durumuna ulaşmanıza yardımcı olarak psişik tahminlere ve içgörülere daha açık hale gelmenize yardımcı olurlar.

• Tehlikeyi Algılama: Farklı gaz kokusu, bozulmuş yiyecekler, çürüyen et ve benzerleri sizi tehlikeye karşı uyarır ve sizi daha alarm moduna geçirir. Ayrıca tehlikeyi ‘koklayabilirsiniz’, yani ‘bir şeylerin doğru olmadığını’ sezgisel olarak koklayabilirsiniz.

• Bir Yerin Enerjisini Koklamak: Farkında olmayabilirsiniz, ancak psişik koku duyunuz, odaya girdiğiniz zaman size bir odanın aurası hakkında çok şey söyler. Bir yerin ne kadar dost canlısı olduğunu veya içinde ne kadar negatif enerji olduğunu ‘pratik olarak koklayabilirsiniz’.

• Ruhları Ve Hayaletleri Algılama: Psişik ortamların da onaylayacağı gibi, ruhlar ve doğaüstü varlıklar bazen diğerlerinin yanı sıra kolonya, tütün, deri gibi kokuların izlerini bırakır.

Başkalarına Nasıl Psişik Kokuyorsun

Bu arada, yaydığınız koku da sizinle ilgili çok şey ortaya çıkarıyor. Başkaları, özellikle gelişmiş psişik duyuları olanlar, diğer şeylerin yanı sıra, altta yatan bir hastalığınız olup olmadığını, birine ilgi duyup duymadığınızı, doğruyu söylemediğinizi tespit edebilir.

Ayrıca fiziksel olarak tiksindirici kokular yayan insanlar çakralarında (vücudun enerji merkezleri) dengesizlikten muzdarip olabilirler. Engellenen çakralar, pozitif enerjinin vücutta serbestçe akmasını engeller, bu da sonunda kişinin fiziksel bedenini etkileyebilir. Bu, ağız kokusu veya hatta vücut kokusu gibi bazı çekici olmayan kokulara neden olabilir.

Ayrıca, bir bireyin aurası (bir kişiyi çevreleyen görünmez enerji alanı), eğer kişi kızgınlık, aldatma, öfke vb. Gibi negatif enerjiler taşıyorsa hoş olmayan bir psişik koku yayabilir.

Dahası, bir oda sülfürik kokulardan kokuyorsa, bu kötü bir ruhun var olduğu anlamına gelebilir.

Kokuların Gücü

Kokuların gücü hayatınızı iyileştirmek için iki şekilde kullanılabilir. İlk olarak, duruşunuzu geliştirerek (psişik koku duyusu), sezgisel içgörüler elde etmek için koku duyunuzu kullanabilirsiniz.

İkincisi, yaydığınız kokunun veya bir odaya hangi kokuyu koymanız gerektiğinin sürekli olarak farkında olarak, çevrenizdeki insanlar üzerinde belirli bir kontrol seviyesine sahip olabilirsiniz.

Your Page Title

Koku duyunuza biraz daha fazla dikkat vererek kokuların psişik gücünün farkında olmak, hayatınızı büyük ölçüde iyileştirebilir ve hatta değiştirebilir!