Ruh Dünyasının Size Ulaşmaya Çalıştığını Gösteren 5 İşaret!

Hiç garip bir yerde bir tüy buldunuz mu? Etrafta kimse yokken izlendiğinizi hissettiniz mi? Öyleyse, ruh dünyası muhtemelen size ulaşmaya çalışıyor.

Ruh Dünyasının Size Ulaşmaya Çalıştığına Dair 5 İşaret:

1.Evcil Hayvanlar Harekete Geçmeye Başlıyor

Köpeğinizin odanızda kimsenin olmadığı bir köşede havladığını fark ettiniz mi? Hiç kedinizin aşırı derecede etrafta koştuğunu fark ettiniz mi? Hayvanlar, gözlerinizin göremediğini görebilir ve hissedebilir. Farklı seviyelerde hareket etmeye başlayacaklar: Bazıları kuyruklarını sallayabilirken, diğerleri odada olanlardan korkuyor.

Sevdikleriniz veya ruh rehberleriniz sizinle iletişim kurmaya çalışıyor olabilir. Ruhunuzu rahatlatırken evcil hayvanınızı da rahatlatmaya çalışın.

2.Spesifik Kokular

Ruh dünyası, tanıdık kokularla anıları canlandırabilir. Hiç, özellikle çiçek olmayan bir yerde, bahçe veya gül kokusu aldınız mı? Arabanızda tanıdığınız bir koku aldınız mı? Belki de size yavaşlamanızı söylemeye çalışan merhum babanız olabilir. Kokular sizi dikkat çekmeye zorlar.

3.Sayı Dizileri Tekrar Tekrar Görünüyor

Hiç posta kutularında, plakalarda, adreslerde veya saatte ardışık sayılar gördünüz mü? Metafizik konuların konuşmacısı ve yazarı Doreen Virtue, bunların meleklerden gelen işaretler olduklarını düşünüyor. Öyleyse, sevdiklerinizin ve rehberlerinizin size anlatmaya çalıştığı şeyleri tespit etmek için araştırmanızı yapın.

4.Ortamdaki Ani Değişiklikler

Hiç ısınıp birdenbire üşüdünüz mü? Öyleyse, ruh dünyası sizi uyarmaya veya korunduğunuzu bilmenizi sağlamaya çalışıyor olabilir. Ayrıca, tüm vücudunuzda sıcak basması yaşayabilirsiniz ve rahatsızlığı sizi çevreye dikkat etmeye zorlayabilir. Bu tür değişiklikler mistik bir koruma duygusu iletebilir.

5.Elektrikli Bileşenler Harekete Geçmeye Başladı

Ruh dünyası, mesajları iletmek için ışıkları, cep telefonlarını, bilgisayarları, radyoları ve televizyonları da kullanabilir. Sorunlar aşırı yüklendiğinde, dünyanızı etkileyecek ve çoğu zaman sıkıntılı zamanlarda ortaya çıkar. Ruh rehberiniz veya ölen sevdiğiniz kişi muhtemelen size bir konuda yardım etmeye çalışıyor. Bazen siz, vefat eden sevdiğiniz birini düşünürken, en sevdikleri şarkı gelip size yakın olduklarını bilmenizi sağlar.

Your Page Title

Bunlar, “ruh dünyası” nın size ulaşmaya çalıştığının bazı işaretleridir.