Bu İşaretlere Dikkat! Başkalarının Duyamadıklarını Duyuyor Olabilirsiniz.

Hayattaki bazı şeyleri çevrenizdeki diğer insanlardan farklı mı yaşıyorsunuz? Deneyimleriniz ve algılarınız sayesinde,
sizi çevreleyen dünyada, neler olup bittiğini, çoğu insandan daha fazla alıp almadığınızı merak ettiniz mi?

Belki sesler duyuyorsunuz, ama bunun ne anlama geldiğinden emin değilsiniz.

Eğer öyleyse, doğru yerdesiniz. Burada, duruişiti yeteneğine sahip olduğunuzu gösteren işaretlerden bahsedeceğim. Ama öncesinde duruişitinin ne olduğunu ve ne anlama geldiğini ele alacağız.

Duruİşiti Nedir?

Duru İşiti, net duymayı ifade eden sezgisel yetenektir. Duru işiti yeteneği, doğumunuzdan öldüğünüz güne kadar herhangi bir zamanda hayatınızda ortaya çıkabilir. İnsanları kristal doğrulukla duyabilme yeteneğidir.

Ruhların çevrenizde veya kendi zihninizde konuştuğunu duyabileceksiniz. Duruişiti yeteneğine sahip birçok birey, farkında olmadan bile yeteneklerini günlük hayatta sıklıkla kullanmaktadır.

Duruişiti yetenekleriniz açılmaya başlıyorsa, kulaklarınızda çınlama hissi veya basınç değişiklikleri görebilirsiniz.

Bu, uğultu veya çınlama seslerini içerebilir ve hatta kendinizi tuhaf sesler duyarken bile bulabilirsiniz.

Gerçekten Duruişiti yeteneğine sahip olup olmadığınızı nasıl anlarsınız?

Duruişiti, kafanızdaki sesleri duymaktan çok daha fazlasıdır.

Duruişiti yeteneğinizle ortamdaki sesler üzerinde bir düzeyde kontrol sahibi olmayı öğrenebilir ve ruh seslerini çok sabit bir şekilde duyabilirsiniz.

Ruh mesajlarının kısa olma ve doğrudan konuya yönelme eğilimi vardır. Genellikle duruişiti yeteneğine sahip olan kişilerle gerçek bir diyalog içinde olurlar. Merak ettiğiniz soruları cevaplayabilir ve size geri bildirimde bulunabilirler.

Ruh sesleri çoğu durumda işlevselliği engellemez veya sizi zararlı davranışlara doğru itmez. Bu sesler rasyonel, güvenli ve yumuşak olacaktır – genellikle kendi sesinizden daha rasyoneldir.

Duruişiti yeteneğiniz varsa, aynı zamanda net konuşma yeteneğinizde olacaktır. Bu, ruhlardan duyduğunuz mesajları başkalarına aktarabileceğiniz, paylaşabileceğiniz ve konuşabileceğiniz anlamına gelir.

Duruişiti yeteneğine sahip bir kişi iseniz yaşayabileceğiniz en yaygın işaretlerden bazılarını sizler için hazırladım.

1. Sık Sık Kendi Kendinize Konuşma Eğiliminiz Vardır,

Duruişiti yeteneğine sahipseniz, muhtemelen söylediklerinizle sık sık sorun giderme, belirli senaryolarda vermek istediğiniz cevapları düşünme ve stresli bir olay gerçekleştiğinde kendinizle konuşarak kendinizi sakinleştirme olasılığınız vardır.

Bunları yaparken elde ettiğiniz cevaplar ve çözümler düşünceli, açık ve sakinse, o zaman konuşmanızdaki diğer katılımcının bir ruh olması muhtemeldir ve onları dikkatle duyuyorsunuzdur.

2. Başkalarına Derin Tavsiyeler Verirsiniz

Kendinizi başkalarına harika tavsiyeler verirken buluyorsanız, ancak bu fikirleri nereden aldığınızı bilmiyorsanız, bu işaretlerin bir ruhtan gelmesi mümkündür.

Ruhlar sizin aracılığınızla konuşabilir ve yüksek sesle konuştuğunuzda, kendinizi aslında onların sözlerini konuşurken bulabilirsiniz. Bunu yazı ile de yapabilirsiniz.

3. Başkalarına Konfor Sağlarsınız

Kendinizi başkalarını rahat ettirirken buluyorsanız ve özellikle bunu bir kariyer yolu olarak kabul ettiyseniz, o zaman duruişiti yeteneğine sahip olabilirsiniz.

Mesleğinizi, danışman, terapist, hemşire, koç veya benzeri bir şey olarak seçtiyseniz ve sakinleştirici tavsiyeler veriyorsanız, bu duruişiti yeteneğinizin olduğunu gösteren güçlü bir işarettir.

Bunu yaparken, bu kelimelerin sizin bilginiz olmadan sizi bir aracı olarak kullanan melekler ve ruh rehberlerinden gelmesi muhtemeldir.

Sonuç olarak, verdiğiniz tavsiye, o anda çevrenizdeki insanların gereksinimlerine mükemmel şekilde uyarlanmış gibi görünebilir!

4. Kulaklarınızda Uğultu ve Zil Sesi

Kulağınızda, saniyelerle dakikalar arasında dağılma eğilimi gösteren çınlama, ve zil sesleri duyarsanız, bu genellikle bir ruhun dikkatinizi çektiğini, veya önemli bilgileri aktarmaya çalıştıklarının bir işareti olarak hizmet eder.

5. Uzaktaki Radyo, Konuşma, Gürültü veya Fısıltıları Duyarsınız

Uzaktaki sesleri, konuşmaları, radyoyu veya fısıltı gibi sesleri duyuyorsanız, bu ruh rehberleri tarafından üretilen bir konuşma olabilir.

Gürültünün fiziksel kaynağını ayırt edemiyorsanız, bu çok normaldir. Ancak bundan rahatsız olmayın; ruh rehberlerinden konuşmasını veya ne istediklerini söylemesini isteyebilirsiniz.

6. Sıradan Görevler Sırasında Ani Bir İlham veya Fikir Alırsınız

Eğer duruişiti yeteneğine sahipseniz, o zaman günlük hayatınızda yaptığınız sıradan işler sırasında size ani bir ilham gelebilir. Bu zamanlarda Ruh rehberleriniz size problemlerinize çözümler bulmanız ve hayatınızı iyileştirmeniz için yardım eder

7. Size Özel Tasarlanmış Mesajlar Duyuyorsunuz

Radyo veya televizyon aracılığıyla sizin için özel olarak tasarlanmış mesajları duyabilirsiniz! Ruhlar size bir mesaj göndermek için başka bir insan aracını kullanıyor olabilir.

Televizyonda veya radyoda, hayatınızın önemli bir zamanında sadece size iletilmiş bir mesaj gibi görünen bir şey duyarsanız, bu sizin ruh rehberinizle temasa geçme şansınızdır.

Televizyondaki bir hikaye, hayatınızı taklit ediyor olabilir ya da bir kelime bilinçaltınıza gelmeye devam ediyor olabilir. Bunun bir tesadüf olmadığını anlamaya ve mesajların gelmeye devam edip etmediğine dikkat edin.

Ruhlar etrafımızdaki dünyayı sakinleştirme eğilimindedir, bu yüzden hayatlarımızı iyileştirmemizde bize yardımcı olabilirler.

8. Kimse Etrafınızda Değilken İsminizi Duyarsınız

Bu çok yaygındır. yalnızken genellikle yumuşak fısıltılarla gelir ve hatta hiç kimse olmasa bile omzunuzun üzerinden gelen sağlam bir iç ses olarak kendini gösterir.

9: Hayali Arkadaşlarınız Var

Duruişiti yeteneğine sahip olan bireyler arasında çok yaygın bir özelliktir. Çocukluk dönemlerinde genellikle dünyada olup bitenlere daha açık olursunuz, ancak gördüğünüz, duyduğunuz veya algıladığınız her şeyi anlamak için tüm araçlara sahip değilsiniz.

Çocukken hayali arkadaşlarınız varsa duruişiti yeteneğiniz var demektir. Bu her zaman böyle değildir, ama iyi bir işarettir!

10: Diğer Sesleri Sıklıkla Duyuyorsunuz

Bu sesler birçok biçimde olabilir. Duruişiti yeteneğine sahip birçok kişi ruhların farkındadır, çünkü ayak sesleri, çıtırtı veya gıcırdama duyuyorlar.

Bu sesleri bazen çok fazla bazende az duyuyorlar, bu sesleri başkaları duyamasa bile duruişiti yeteneğine sahip olan kişiler kesinlikle duyabilirler.

Diğer ses türleri arasında kulaklık kullandığınızda, yüksek sesle müzik dinlediğinizde bile sesler duyabilirsiniz.

Bazıları için bu, uğultu, çınlama veya zil sesi olarak görülebilir, özellikle doktora gittiğinizde işitsel olarak herhangi bir probleminiz yoksa bu psişik enerjinin varlığını gösterebilir.

11: Ses Yoluyla Öğrenmeyi Seviyorsunuz

Merak ettiğiniz konuları, Televizyon veya podcast dinleyerek daha iyi öğrenme eğilimindeyseniz, bu ses tercihi, psişik yeteneklerinizi duruişiti aracılığıyla deneyimlemeye yatkın olduğunuz anlamına gelir.

12.Birisinin Sadece Sesini Duyarak Nasıl Hissettiğini Anlayabilirsiniz

Birisiyle yüz yüze görüştüğümüzde, vücut dilleri farklı bir şey söylemelerine rağmen, ses tonları gerçekten nasıl hissettiklerini ortaya çıkarabilir.

Birisinin sadece sesini duyarak, örneğin telefonda konuşurken nasıl hissettiğini anlayabilirseniz, o zaman duruişiti yeteneğine sahip olabilirsiniz. Bu yetenek aynı zamanda 6.his yeteneğine sahip olan kişilerde de görülür.

13.Yüksek Seslerden Nefret Edersiniz

Yüksek sesler gerilmenize neden oluyorsa veya yüksek sesli toplantılara dayanamıyorsanız, muhtemelen oldukça hassas bir insansınız, aynı zamanda da bir duruişitirsiniz.

Yüksek sesle konuşan insanlarla birlikteyken kolayca yorulduğunuzu fark edip, sizi rahatsız edici derecede sinirli yapıyorsa ve Sık sık baş ağrısı çekip kendinizi sessiz bir yerde bulmak istiyorsanız duruişiti yeteneğine sahip olmanız oldukça muhtemeldir.

14. Yalnız Zaman Geçirmek İstersiniz ve Kendinizi Şarj Etmek İçin Sessiz Dönemlere İhtiyacınız Vardır

Eğer duruişiti yeteneğine sahipseniz, sessiz anlar için kendinize zaman ayırmanız zorunludur. Çok fazla gürültü, genel sağlığınız ve refahınız için zararlıdır.

Genellikle ruh dünyasından mesajlar veya düşünceler aldığınız için, sessiz dönemlere sahip olmak sizin için önemlidir, aksi takdirde önemli bilgileri kaçırabilirsiniz.

15. Her zaman iyi bir dinleyici olarak tanımlandınız

Tavsiyeye veya danışmanlığa ihtiyaç duyan insanlar her zaman sizin yanınıza gelir. Ailenizin veya arkadaş çevrenizin dertlerini sürekli olarak dinler ve kendinizi tavsiye vermeye mecbur hissedersiniz.

Her zaman diğer kişilerin size birşeyler anlatmasına izin verirsiniz. Bunların hepsi duruişiti yeteneğinin belirtileridir.

Duruişiti Hakkında Hatırlamanız Gerekenler

Duruişiti, ruh rehberlerinizle daha derin bir bağlantı kurmanıza ve manevi yolculuğunuz için size rehberlik etmelerine yardımcı olacak inanılmaz bir sezgisel yetenektir.

Duruişiti yeteneğine sahip olabileceğinizi düşünüyorsanız, unutmayın:

Duruişitir olmak için buradaki saydığım özelliklerin hepsine sahip olmanıza gerek yoktur. Çoğunluğu size uyuyorsa duruişiti yeteneğine sahip olabilirsiniz. Yeteneğinizi geliştirmek pratik ve sabır gerektirir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Zihninizi sürekli yeni fikirlere açık tutun. Duruişiti deneyimleriniz her zaman pozitif olmalı, asla korkutucu olmamalıdır.