Telepati Yeteneğini Buradaki Alıştırmalarla Geliştirebilirsin

İstersen telepatik becerilerini geliştirmen mümkün, ancak aklında tutman gereken bazı şeyler var.

Telepati yeteneğini geliştireceksen, bunu sevdiklerinin veya sana en yakın olanların seninle aynı fikirde olan duygu veya düşüncelerini öğrenmek amacıyla yap. Örneğin, çok yakın olan ve her şeyi birbiriyle paylaşan çiftler, telepatik bir bağlantı geliştirmeye açık olabilirler. Hayatındaki diğer insanlara gelince, özel düşüncelerini ve duygularını öğrenmene açık olmayabilirler.

Bu nedenle, bunun işe yaraması için, senin için yararlı veya alakalı olan bilgilere erişim verilmesini istemelisin, ancak başka hiçbir şey yapmamalısın. Belki de sevdiğin kişi kötü bir gün geçirdiğinde veya üzüldüğünde telefonu açarsın, böylece onu arayabilir veya mesaj gönderebilirsin.

Telepati yeteneğini geliştirmene yardımcı olacak bazı adımlar:

1. Onu Geliştirmek İçin Bir Niyet Belirle

“Ruh, lütfen yakınımdaki insanlara faydalı ve destekleyici şekillerde telepati armağanımı geliştirmeme yardım et. Bana yakın olanların paylaşmak istemeyeceği özel düşünce ve duygulara erişim izni verilmemesini istiyorum. ”

2. Zihinsel Görüntüleri İletmek

Bu oyunu sevdiklerinle oynayabilirsin (ideal olarak güçlü ve duygusal bağın olan biri):

Gözlerini kapat ve bir nesneyi gözünde canlandır. Bunu kolaylaştırmak için karmaşık olmayan bir şey yap. Örneğin bir bisiklet, çamaşır ipi veya çaydanlık.

Bir süre bu resme güçlü bir şekilde odaklan. Renklerini gör ve olabildiğince canlı hale getirmeye çalış. Sevdiklerine göndermeyi hayal et. Resim gönderirken sırayla al. Birinin görüntüleri aktarmada daha iyi olduğunu ve diğerinin onları almakta daha iyi olduğunu fark edebilirsin.

Bu konuda daha iyi olmaya başladığında, görüntülerini hareket veya birden çok öğe ile daha karmaşık hale getirebilirsin. Dağlık bir yerde tünelden çıkan bir tren gibi görüntüler gönder. Kumsalda oynayan çocuklar. Esintiyle esen bir çamaşır ipi üzerindeki giysiler.

Ayrıca bir anıyı canlandırmak ve bunu sevdiklerine göndermek isteyebilirsin. Bunlara bağlı güçlü duyguların olduğu anılar özellikle iyi çalışır.

Çoğu insan başarılı olmak için bu alıştırmayı defalarca uygulamak zorundadır ve çoğumuz ilk başta defalarca yanlış yaparız.

3. Birinin Seni Aramasını İste

Bir süredir görüşmediğin birini düşün. Güçlü duygusal bağın olan ve senden haber almak veya seninle konuşmak isteyeceğini bildiğin birini.

Your Page Title

Bu kişiyle telefonda konuşurken resmine odaklan. Ondan haber almanın ne kadar harika olacağını hisset. Ona merhaba dediğini duy. Telepatik olarak ondan seni aramasını iste.