Üçüncü Gözünüzü Açık Tutmanın Tehlikeleri

Üçüncü gözünüzü açmak, eğer hazırsanız harika bir deneyim olabilir ama çok erken açmaya zorlarsanız bazı korkunç şeyler yaşayabilirsiniz. Üçüncü gözünüzü mutlaka kendinizi hazır hissettiğiniz zaman açın.

Tüm sorunlarınızı çözmek için üçüncü gözünüzü açmayı denemeyin.Bilmeyenler için, üçüncü gözümüz iki kaşımızın arasında bulunur. Kaş çakrası Ajna ve epifiz bezi ile ilişkilidir. Bir anlamda yüksek bilincin kapısıdır.

Üçüncü gözümüzün açılmasını zorladığımızda, çoğu kez kafa karışıklığına uğrar ve kronik beyin sisleri yaşarız. Üçüncü gözün açılmasıyla gelen her şeyin iyi olmadığını görürsünüz. Her şeyi görmeye zorlanırsınız, hatta görmek istemediğiniz şeyleri bile görürsünüz.

Üçüncü gözü açmak herkes için iyi değildir. Gerçeği olduğu gibi görmeye hazır değilseniz, bunu yapmayın. Üçüncü gözlerini açanlar bu gerçeğin farklı düzeylerini ve boyutlarını görebilirler. Bu durum birçok insanın üstesinden gelebileceği bir şey değildir.

Üçüncü gözünüzü neden açmak istediğinizi düşünmek önemlidir. Hazır olduğunuzdan emin olun ve yavaşça açın, bir şeyi zorlamak iyi bir fikir değildir. Maneviyat hakkında fazla bir şey bilmiyorsanız, İlk adım kendinize biraz zaman vermek ve kendinizi geliştirmektir.

Your Page Title

Üçüncü gözünüzün erken açılması baş ağrısına, enerjinizin tükenmesine neden olur. Her zaman araştırmanızı yapın ve yaptığınız şeyleri yapmaya gerçekten hazır olduğunuzdan emin olun.