Dünya Meleği Nedir? Yoksa Sende Onlardan Biri Misin?

Dünya Meleği terimini hiç duydun mu?

Bir dünya meleği, daha olgusal bir temsilde, bir insandır. Bu, dünyada yabancı olduklarını hissederler ve asla herhangi bir gruba veya topluma uyma eğiliminde değildirler. Öte yandan, buraya daha yüksek bir amaç için gönderildiklerini düşünüyorlar.

Burada daha yüksek bir amaçtan bahsettiğimde, daha yüksek bilinçten bahsediyorum: diğer insanlar için hayatı daha iyi hale getirmek için gönderilme hissi.

Bir dünya meleği ya da ışık işçileri olarak adlandırılan benzer varlıklar, başkalarına, ulaşmak için olumlu niteliklerini yönlendirebilirler. Ancak, dünya meleklerinin başarabileceği çok daha fazlası ve fark etmedikleri birçok özellikleri var.

Sen veya tanıdığın birinin bir dünya meleği olabileceğini düşünüyorsan, buradaki işaretlere bir göz atmalısın.

1.Sanatsaldır

Dünya meleklerinin çoğunun, resim yapmak, heykel yapmak veya müzikale eğilimli olmak gibi bir şekilde sanatsal olduğuna inanılıyor. Bu özel bireylerin yürüdüğü her yerde şifa sanatları bile mevcuttur. Ne de olsa, sanat, birçok biçimde, kelimeler yeterli olmadığında harika bir ifade biçimidir.

2.Kolayca Bunalır

Sosyal durumlarda, bu eşsiz bireyler bunalmış olabilir. Bunun nedeni, büyük insan grupları tarafından kuşatıldıklarında bol miktarda enerji olmasıdır. Bu enerji bazen duyusal algı için çok fazla olabilir.

3.Aşk Bağımlılık Yapar

Dünya meleğinin saf sevgiyi yayması doğal geliyor. Çoğu zaman, başkaları sevgi dolu olmak için mücadele ettiğinde, bu duyguyu kolayca ifade edebilirler. Aynı zamanda daha sevgi dolu atmosferlere de çekilirler.

4.Genç Görünür

Bir dünya meleği gerçekte olduğundan çok daha genç görünecek. Bunun nedeni stresle nasıl başa çıktıkları ya da sadece farklı oldukları için olabilir.

5.İnsanlar Onlara Çekilir

Birçoğu dünya meleğinin saf enerjilerine çekilecek. Diğerleri sorunları ve endişeleri hakkında konuşmak ve bu eşsiz etki ile derin bir bağlantı hissetmek isteyeceklerdir.

6.Sorumsuz Olabilirler

Dünya meleğinin oldukça olumsuz yönlerinden biri, genellikle sorumluluklar veya zaman yönetimi ile ilgili sorun yaşamalarıdır. Bu genellikle başkalarına yardım etme ve arkadaşlarının sahip olduğu sorumlulukları yerine getirme konusundaki meşguliyetlerinden kaynaklanır.

7.Bağımsızlar

Sorumluluklarla mücadele etseler de, bir dünya meleği olarak, hala bağımsız kalıyorlar. Bir dünya meleği yardım istemekten asla hoşlanmaz, çünkü bunun yerine başkalarına yardım etmek için gönderildiklerini hissederler.

8.Güvensizler

İlişkilerde, dünya melekleri her zaman ortaklarından güvence alma eğilimindedir. Bu güvenceyi açıkça aradıklarında, neden her zaman işe yaramadığını anlamıyorlar. Bu onların açık dürüst doğasından kaynaklanıyor.

9.Kabul Etme

Dünya melekleri insanları olduğu gibi kabul etme eğilimindedir. Genellikle açık fikirlidirler, çok yargılayıcı olmaktan uzaklaşırlar.

10.Doğaya Aşıklar

Birçok insan doğayı ve yönlerini sever, ancak dünya meleklerinin meraklarını aşan bir aşk ilişkisi vardır. Doğada olduklarında enerjik ve elementlerine daha yakın hissederler. Bir dünya meleği, açık havanın, ağaçların ve dünyanın doğal kollarında büyür.

11.Son Derece Sezgisel

Dünya meleklerinin olumsuz ve olumlu durumlar arasındaki farkı hızlı bir şekilde söyleyebilme yeteneğine sahip oldukları söylenir. Tehlikeyi uzaktan hissedebilirler ve aynı zamanda akıllıca, iyi düşünülmüş kararlar verebilirler. Bunun nedeni sezgilerinin oldukça güçlü olmasıdır.

12.Yalnızlığı Severler

Yalnız olmak, dünya meleğine, gayet iyi gelir. İnsanlara yardım edebilmeyi sevmelerine rağmen, yalnızlıktan zevk almayı ve bu iyileştirici enerjileri yeniden şarj etmeyi de severler.

13.Empatiktirler

Başkalarının hissettiklerini hissederler. Bir dünya meleği olarak, başkalarını acı içinde görmekten kesinlikle nefret ederler. Aynı zamanda başkalarının mutluluğuna da sevinçle ortak olurlar.

14. Çatışmadan Kaçınırlar

Bu eşsiz kişilikler çatışmayı mümkün olduğunca önler. Çatışma, kavga ve tartışmanın olumsuz olduğu düşünüldüğünde, dünya meleği herkes için faydalı olabilecek anlaşmazlıklara daha iyi çözümler bulmaya çalışacaktır.

15.Gerçeği Keşfederler

Çocukken, sınıf arkadaşlarına aykırı davrandığın için zorbalığa uğramış olabilirsin, bir genç olarak kendi yaşındaki başkaları tarafından dışlanmış hissedebilirdin ve bir yetişkin olarak, sosyal beceriksizlik seni olumsuz bir bakış açısına bağlamış olabilir, ama dur!

Your Page Title

Kendini kaybeden veya yabancı olarak sınıflandırmadan önce, belki başka bir seviyede olabileceğini düşün. Bu niteliklere bir göz at ve içindeki iyiliği gör. Belki çoğu insan seni anlamıyor, ama buraya herkesin iyiliği için gönderildin.