03.03 Mart Ayının Ayna Tarihi – Bugünde Şansı Kendinize Nasıl Bağlarsınız

Mart ayının ayna tarihi, üretkenliği arttırmaya ve herhangi bir işte başarılı olmak için kendinizi programlamaya yardımcı olacaktır.

Üç, düşüncelerimizi kontrol eden ve hayatta doğru hedefleri belirlemeye yardımcı olan inanılmaz derecede güçlü bir sayıdır.

Finans ve İş

Üç, doğrudan para ve iş alanı ile ilgili olmayan bir sayıdır. Finansal hareketler ve akışlarla hiçbir ilgisi yoktur, ancak dolaylı olarak başarımızı büyük ölçüde etkileyebilir.

Bu gün, en tatmin edici ve olumlu olan işe dikkat etmelisiniz, ancak önce acil görevler ve acil konularla uğraşmanız gerekir. Bu yapılmazsa, uyum kırılabilir, bu da günü başarısız kılar.

3 Mart haftanın geri kalanını planlamak için mükemmeldir. Bu hafta dışında tatil gibi bir şeyler planlayabilirsiniz.

Genel olarak özgüven ve iyimser bir tutum, böyle bir günde mali olarak servet kazanmanıza yardımcı olacaktır. Bu gün, düşünceleriniz özel bir güç kazanacak, bu yüzden iyi şansı çekmek mümkün olacaktır.

Aşk ve İlişkiler

Ortak ilişkiler, aşık çiftlere şans getirmeye yardımcı olacaktır. Birlikte ilginç bir şey yapmak ve birbirlerini kaderlerine bırakmamak önemlidir. Bir çift olarak problemleri yan yana çözmek daha iyi olacaktır. Bu, ilişkileri önemli ölçüde güçlendirecek ve bir düzineden fazla bir süredir birlikte olanların yaşamlarında da yararlı olacaktır.

Bekar bir kişiyseniz aşkı çekmek için parlak kıyafetler giymeniz sizin için faydalı olacaktır. 3 rakamının gücüne mükemmel şekilde uyan altın takılar, enerjiniz üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır. Bu günlerde, yeni bir ilişkiye başlamadan önce aşk uyumluluğunuzu kontrol etmenizde fayda var. Ayrıca akrabalarınız ve arkadaşlarınızla vakit geçirmek de yararlı olacaktır.

Bugün İçin Uygulayabileceğiniz Ritüel

Üç rakamı özel bir güce sahiptir, bu yüzden ritüel onunla ilişkilendirilecektir. Tek ihtiyacınız olan sakin bir ortam, yalnızlık ve üç mum. Sakin olun, rahatlayın ve zihninizdeki olumsuz düşünceleri temizleyin.

İlk mumu yakın. Hayatınızdaki ilk hedefi düşünün. Bu herhangi bir şey olabilir: sevdiklerinizi iyileştirmek, evlilikte mutluluk bulmak, vb.

İkinci mumu yakın. Hedeflerinizi nasıl gerçekleştirmek istediğinizi düşünün. Beğendiğiniz bir hobi veya ideal bir iş ile ilgili finansal hedefleriniz hakkında düşünün. Belki bir şey satın almak istersiniz.

Üçüncü mumu yakın. Başka herhangi bir alanı ilgilendirebilecek üçüncü arzuyu sembolize eder. Örneğin, sevdiğiniz başka bir kişi için iyi bir şey düşünebilirsiniz.

Ardından, hedefleri ve arzuları hatırlarken ve onların yerine getirilmesini nasıl sağlayacağınızı hayal ederken mumları tek tek üflemeniz gerekir. Son mumu üfledikten sonra yüksek sesle söylemelisininiz. “Ve Öyle De Oldu!”

Your Page Title

Bu gün evrenin yasalarına göre yaşamaya çalışın. Sadece iyilik ve pozitif kavramına aykırı olmayan şeyler yapın. Çevrenizdekilere,onların size davranmasını istediğiniz şekilde davranın. Sevgi ve Işıkla…