Bir Dünya Meleği Olduğunuzu Gösteren 6 İşaret (Siz Bunun Farkında Bile Değilsiniz)

Büyük olasılıkla, bu tür insanlar size aynı anda birkaç farklı isimle aşinadır – ışık işçileri, yeryüzü melekleri veya bunun gibi başka bir şey.

Belki onlardan biri gibi hissediyorsunuz.

Işık işçileri, ışıklarını olabildiğince paylaşmak ve bu gezegene olumlu bir değişim getirmek için bu dünyaya geldiler. Nefret, hoşgörüsüzlük, şiddet, çeşitli baskı biçimlerini asla kabul edemeyecekler. Bu insanların ana hayali, nihayet gezegenin sakinlerinin tüm sorunlarını unutabilecekleri zaman, Dünya’da evrensel uyumun kurulmasıdır.

Işık işçileri, birden fazla reenkarnasyon deneyimlemiş ve daha iyi zamanlar görmüş ruhlar gibi hissettikleri için modern dünyadaki pek çok şeyi anlayamıyorlar. Bu nedenle, gezegeni yeniden inşa etmek ve yenilemek için buraya tekrar gönderilirler. İnsanların tam bir uyum içinde yaşadığı bir dünyadan geldiler: birbirleriyle, hayvanlarla ve doğayla. Ancak dünya melekleri, büyük olasılıkla bu yaşam tarzına asla geri dönemeyeceğimizi biliyorlar, bu yüzden sadece bizim dünyamızla uyum içinde yaşamayı öğrenmemizi istiyorlar. Bu dünyadaki herkesin neşe, mutluluk ve refah içinde yaşamasını istiyorlar, kendileri de tanışacağınız en özverili insanlardan biri.

Dünya melekleri, insanlara bu hayatta yüksek benliklerini bulmalarına yardımcı olacak temiz, sevgi dolu bir enerji vermek isterler. İlahi olanla gerçek bir uyum içinde yaşamayı öğrenmemiz için geçmişte tüm sorunları ve ıstırabı bırakmak istiyorlar. Sadece iyi niyetleri var, ancak Dünya’daki mevcut durum onları genellikle umutsuz hale getiriyor.

Dünyevi bir melek olabileceğinizi düşünüyorsanız, ancak bundan emin değilseniz, bu gezegendeki gerçek rolünüzü belirlemenize yardımcı olacak işaretleri kesinlikle tanımalısınız.

Dünya Meleği Olduğunuzun 6 İşareti

1.Çok Hassassınız

Açıkçası, dünyevi melekler buraya büyük bir görevle geldiler, ama gezegeni kurtarmak için ödenecek çok büyük bir bedel olacak. Bazen dünyevi bir melek, dünyanın tüm sorunlarından çok yorulur. Ve dünyevi çelişkileri çözme çabalarının boşuna olduğu hissine kapılır. Dünyevi melekler, Dünya üzerindeki şeylerin mevcut düzeni ve değişiklik yapmanın imkansızlığı ile oldukça güçlü bir hayal kırıklığı yaşayabilir. Büyük ve gürültülü insan kalabalığından hoşlanmazlar, çünkü kendilerine düşman olan enerjilerle karşılaşmak onları çok yorar.

Dünya melekleri ayrıca şiddete, nefrete ve medyada olumsuz bir şekilde sunulan tüm bilgilere karşı oldukça hassastır. Zamanlarının çoğunu odalarında geçirme eğilimindedirler, böylece kendilerini dış dünyanın gürültüsünden ve etkisinden korurlar.

2.Yalnız Olmayı Seviyorsunuz

Bir ışık işçisi veya yeryüzü meleği, enerjilerini gevşetmek ve dengelemek için yalnız zaman geçirmeyi sever. Daha önce de söylediğimiz gibi, bu tür insanlar genellikle modern medeniyetten gelen güçlü çalışmayı hissederler, psikolojik travmalarını iyileştirmek ve dış dünyayla bir sonraki buluşmaya hazırlanmak için biraz yalnız kalmaları gerekir. Bilinçaltlarının derinliklerine inmeyi gerçekten seviyorlar, bu da kendilerini toparlamalarına izin veriyor. Dünya melekleri, dünyayı değiştirmek için kendinizi değiştirmeniz gerektiğini ve daha iyi olmak için yorulmadan çalışmanız gerektiğini bilirler.

3.Başkalarını Önemsemek İçin Enerjinizi Çok Fazla Harcıyorsunuz

Başkalarına karşı empati sahibi olan ve sorunlarını çözmeye yardımcı olmak isteyen biri gibi hissediyor musunuz? Eğer öyleyse, belki de dünyevi bir meleksiniz. Bu insanlar ihtiyacı olanlara yardım etmek için her şeyden vazgeçmeye hazırlar çünkü kendileri de çok şey deneyimlediler ve başka kimsenin acı hissetmesini istemiyorlar. Işık işçileri, etraflarındaki tüm insanlarla derin bir bağlantı hisseder ve sadece bu rahatlığa ihtiyacı olanları rahatlatmak ister. Yarının bize ne getireceğini kimse bilmiyor ama ışık işçileri bugün dünyayı biraz daha iyi hale getirebileceklerinden eminler.

4. Belirli Bir Hedefe Ulaşmak İçin Çağrıldığınızı Hissedersiniz.

Dünyevi arzulardan özgürsünüz ve hayatta önceden belirlenmiş bir yolu izlemek istemiyorsunuz. İçinde yaşadığımız toplumun şekillendirdiği programları beğenmiyorsunuz ve asla başkalarının izinden gitmek zorunda hissetmediniz. Kendi ayak izinizi bırakmak ve kendi kurallarınıza göre yaşamak istiyorsunuz. İnsanların size ne yapacağınızı söylemesini sevmiyorsunuz. İnsanların ‘normal’ olduğunu düşündüğünden daha fazlasını yapmaya çağrıldığınızı hissediyorsunuz ve kesinlikle kendinizi tatmin etmeniz gerekiyor. Dünya melekleri, sosyal hizmet uzmanı, psikolog, akupunkturcu veya terapist olarak çalışmak gibi insanlara gerçekten yardım edebilecekleri alanlarda aktif olma konusunda güçlü bir dürtü hissedebilirler. İyileştirici güçlere sahip olduklarına inanırlar ve yeteneklerini kullanabilecekleri alanlarda çalışmak isterler.

Kendi işinizi kurmayı bile düşünebilirsiniz, böylece kendinizi herhangi bir ‘normal’ işle birlikte gelen tüm günlük işlerden kurtarabilirsiniz.

5. Güçlü Bir Sezginiz Var.

Hayattaki kararları seçerken, büyük olasılıkla mantıkla değil, duygularınız ve sezgilerinizle yönlendirilirsiniz. Hayatınız büyük ölçüde insan duygularına yönelik şeylerle ilgilidir: sanat, müzik, hikayeler ve diğer insanlarla iletişim. Sezginizin yaşam boyunca size rehberlik etmesine izin verirsiniz ve attığınız her adımı anlamanıza yardımcı olur.

Dünya melekleri, aldıkları mesajların İlahi olanlardan geldiğini bildikleri için iç seslerine güvenirler. Evren sayesinde hayatlarında sadece iyi şeylerin ve insanların göründüğüne inanıyorlar ve ayrıca sezginin Evren’in onlarla konuşmasının yolu olduğunu da biliyorlar.

6. Modern İdealleri’ Reddediyorsunuz.

Çoğu ışık işçisi ve yeryüzü meleği modern dünyayı anlayamaz. Nefret ettiğimiz işlere neden bu kadar çok zaman harcıyoruz? İnsanlar için neden ilk etapta iş var? Neden tek evimiz olan gezegenimizi kirletmeye devam ediyoruz? Neden bu kadar çok tüketip çok az veriyoruz? Neden savaşlara ve ırkçılığa ihtiyacımız var? Toplumumuz neden daha medeni hale gelmiyor? Işık işçileri ve dünya melekleri bu sorularla sürekli olarak rahatsız olurlar, ancak cevaplar genellikle hayal kırıklığı yaratır, bu da onların modern toplumu reddetmelerine neden olur. Pek çok insan onlara hippi diyor ama onlar sadece gezegene ve birbirlerine bakmanın normal bir yaşam olduğunu anlıyorlar.

Dünyevi melekler, birbirimizden soyutlanmış bir halde yaşamaya devam edemeyeceğimizi fark ettiler; Bireysel olarak hayatta kalamayız. Dünyevi melekler yalnızca insanların gerçeğin zaferini bir araya getirip kutlayabileceklerini umuyorlar. Sevme hakkımızdan, refahımızdan, mutluluğumuzdan, özgürlüğümüzden bahsediyoruz. Bu Dünyada, dolu ve mutlu bir yaşam sürmek için her şeye sahibiz ve bunun önündeki en büyük engel bilincimizdir. Dünya melekleri, insanları uyandırıp onları birleştirmek umuduyla bu eski bilgeliği yaymaya odaklanır.

Dünya melekleri, kendilerini en rahat hissettikleri yerde, sanki evdeymiş gibi doğada zaman geçirmeyi severler. Doğaya ve doğal dünya ile ilgili her şeye değer verirler ve materyalizmden, açgözlülükten ve insanları bölen her şeyden uzak durmaya çalışırlar.

Your Page Title

Bu işaretler size uyuyorsa, büyük olasılıkla bir ışık işçisisiniz. Önünüzde zorlu bir yol olacak, ancak sonunda büyük fayda sağlayabilirsiniz. Bir şey hakkında kendinizi kaybolmuş veya üzgün hissettiğinizde, görevinizi hatırlayın. Ve diğer insanların doğru olduğunu düşündüğü hayattan farklı olsa bile, buraya kendi hayatınızı yaşamaya geldiğinizi unutmayın. Buraya ışıl ışıl parlamak ve bu dünyayı daha iyi hale getirmek için gönderildiniz.