Bir Ruhun Sizinle İletişim Kurmaya Çalıştığına Dair 10 İşaret

Ruhlar her yerdedir ve onları görmemiz ya da duymamamız gerekmese de, bize birçok farklı yoldan işaretler gönderebilirler. Bazı garip şeyler fark ettiyseniz, bir tür ruhun iletişim kurmaya çalıştığı biri olabilirsiniz.

Hiç kimse kesin olarak tüm bu şeylerin hayaletleri veya bu tür şeylere işaret ettiğini söyleyemezken, daha önce böyle bir şey deneyimlediyseniz, gerçekte ne kadar gerçek olduğunu bilirsiniz. Sizinle iletişim kurmaya çalışan ruh tanıdığınız biri olsun ya da olmasın, tonlarca farklı nedenden dolayı sizinle iletişime geçebilirler. İşaretlerin farkına vardığınızda, tüm bunların neresinde durduğunuzu çok daha iyi bileceksiniz.

Bir Ruhun Sizinle İletişim Kurmaya Çalıştığına Dair 10 İşaret:

1. Belirli Şeylerle İlgili Çok Canlı Rüyalar Görmeye Devam Edersiniz.

Ruhlar bizi rüyalarımızda daha sık ziyaret etme eğilimindedir. Bunun nedeni, geceleri uyuduğumuzda perdenin en ince olmasıdır. Bu, diğer taraftaki kişilerin bizimle iletişim kurmasını kolaylaştırır.

2. Kokunun Bulunması İçin Herhangi Bir Sebep Olmaksızın Vefat Etmiş Birini Hatırlatan Şeyleri Kokluyorsunuz.

Dedenizin her zaman kullandığı parfümü koklarsanız ve geçtiyse, bu onun hala sizinle olduğunu bilmenizi istediği bir işaret olabilir. Kendini kaybetmiş olan bu insanlar, size orada olduklarını hatırlatmak için hangi kokuları getirmeleri gerektiğini bilirler ve biraz kafa karıştırıcı olsa da, oldukça güven vericidir. Bu, çoğunun kabul etmek istediğinden çok daha fazlasını anlamamıza gerçekten yardımcı oluyor.

3. Odalardaki Sıcaklıklar Değişiyor Ve Nedenini Bilmiyorsunuz.

Etrafta bir ruh varken, içinde bulunduğunuz odada veya ruhun içinde bulunduğu odada bir sıcaklık değişikliği fark edeceksiniz. Birçok insan bunun, bir tür soğuk hava geliyormuş gibi hissettirdiğini söyleme eğilimindedir. Tanımlayamadıkları bir şey.

4. Her Zaman Belirli Sayıları Görmeye Devam Edersiniz.

Ruhlara ve bu nitelikteki şeylere gelince, bunların çoğu, hangi anlamların tutulduğunu anlamak için önümüze belirli sayılar koyarak bize ulaşacak. Bu, eşzamanlılık dediğimiz bir şeydir ve bu anlamda nümeroloji ile ilgilidir. Aynı sayıları ne kadar çok görürseniz, onlara o kadar çok bakmalısınız.

5. Sizinle Bir Tür Varlık Hissediyorsunuz.

Yanınızda birinin olduğunu düşünüyorsanız, muhtemelen neyle karşı karşıya olduğunuzun farkındasınızdır. Çoğu zaman çevrenizdeki ruhun iyi bir ruh mu yoksa kötü bir ruh mu olduğunu anlayabilirsiniz. Bazılarının sandığı kadar okunması zor olmayan bir auraya sahipler.

6. Beyaz Tüyler Bulmaya Devam Edersiniz.

Beyaz tüyler, ruhların burada bizimle olduklarını göstermek için çok kullandığı bir şeydir. Onları ne kadar çok bulursanız, bu ruh o kadar çok size ulaşıyor demektir. Size bir şey söylemek isterler ama bunun ne olduğunu anlamak size kalmıştır.

7. Evcil Hayvanlarınız Göremediğiniz Şeylere Tepki Veriyor Gibi Görünüyor.

Evcil hayvanlarımız, bizlerin insan olarak algılayamadığı şeyleri hissedebilir ve görebilir. Daha doğru tepki verebiliyorlar çünkü bizden farklı olarak, olanları gerçekten deneyimleyebiliyorlar. Köpeğiniz göremediğiniz bir şeye havlıyor mu?

8. Işıklar Yanıp Sönmeye Devam Ediyor Ve Elektronik Aksamlar Sebepsiz Yere Çalışıyor.

Ruhlar ve bu tür şeyler bazen elektroniği ve hatta ışıkları etkiler. Işıklarınız rastgele zamanlarda titriyor mu yoksa garip şeyler olduğunu mu anlıyorsunuz? Buna ne kadar çok dalarsanız, çevrenizde oldukça doğaüstü bir şeylerin olduğunu o kadar çok fark edebilirsiniz.

9. Gözünüzün Ucuyla Gölgeleri Ve Bu Tür Şeyleri Görmeye Devam Edersiniz.

Bir gölge görüyor olmanız, tehlikeli bir şey yaşadığınız anlamına gelmez. Bazı ruhlar diğerlerinden daha utangaçtır ve karanlık alanlarda geziniyor ve oyalanıyor gibi görünebilirler. Dikkatli olmanız gerekse de, işlerin nereye gittiğini görmek için fark ettiğiniz titreşimleri de almaya çalışıyor olmalısınız.

Your Page Title (#satışortaklığı)

10. Fotoğraflarda ve Resimlerde Küreler Görüyorsunuz.

Bazı insanlar kürelerin sadece bir tür aldatmaca olduğunu düşünürken, çoğu durumda gerçekten ruhları temsil ettiklerini düşünüyorum. Bunları özellikle belirli koşullar altında fotoğraflarda görüyorsanız, onları göz ardı etmemelisiniz.