Empat Olduğunuzu Gösteren 14 İşaret

Empatlar, başkalarının olmadığı bu dünyadaki şeylere uyum sağlamış doğal şifacılardır. Bu dünyadaki enerjileri kendi içinde kapatamadan emebilirler ve iyi bir empat olmak kolay değildir.

Empat olduğunuzu düşünüyorsanız bunun nedenleri vardır. Empatlar çok hassastır ve belirli enerjileri hissedebildiğinizi biliyorsanız, bunu söylediğimde tam olarak ne demek istediğimi anlarsınız. Aşağıda, çok iyi bir empat olabileceğinize dair bazı işaretleri inceleyeceğim ve eğer öyleyseniz, yeteneğinizi geliştirmek ve doğru şekilde büyümek için çalışabilirsiniz.

Empat Olduğunuzu Gösteren 14 İşaret

1. Her Zaman Muhtaç Gördüğünüz Kişilere Yardım Ediyorsunuz.

Sizi incitse bile, elinizden geleni yapan birisiniz. Ulaşabildiğiniz herkese yardım ediyorsunuz ve hayatınızdaki insanların yanında olmak için gerçekten çok çalışıyorsunuz. Bununla birlikte, bu bazen sizi başkalarının sizden yararlandığı durumlara sokar.

2. Tanımadığınız İnsanlar Sizinle Büyük Zaman Harcıyor

Hayatta ilerledikçe, diğer insanlar gerçekten size açılmayı seviyor. Pek çok insan size gelir ve sıcak enerjinizden dolayı size temelde her şeyi söyleyebileceklerini hissederler. Bu yorucu olabilir ama bunu yapanlar için çok iyileştiricidir ve bu yüzden onları elinizden geldiğince gerçekten duymak için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz.

3. Harika Bir Dinleyicisiniz.

Başkalarının konuşmak için bir kulağa ihtiyaç duyduklarında gelebilecekleri birisiniz. Onları yargılamadan dinleyeceğinizi ve ne olursa olsun orada olacağınızı bilirler. Elbette, söylediğiniz şeyleri duymak her zaman kolay olmayabilir, ancak sözlerinizle iyi niyetinizden başka bir şeyinizin olmadığını bilirler.

4. Arkadaşlarınız Ve Aileniz Her Zaman Tavsiye İçin Size Gelir.

En iyi tavsiyeyi veriyorsunuz ve bu birçok insanın ihtiyaç duyduğu bir şey. Size geliyorlar çünkü her şeye her yönden baktığınızı biliyorlar. Bir şeyleri yargılamadan ve önyargılı olmadan görebiliyorsunuz gibi ve bu nedenle, gerçekten sezgiselsiniz.

5. Ciddi Bir Gerçeği Arayansınız.

Bir empat olarak her zaman gerçeği arayan birisiniz. Yalanları ve bu nitelikteki şeyleri iyi idare edemezsiniz. Neler olup bittiğini anlamaya ne kadar çok çalışırsanız, gerçek ortaya çıkacaktır ve bunu çok iyi bilirsiniz.

6. Büyük Kalabalıklar Sizi Gerçekten Gerginleştirir.

Her zaman diğer insanların anladığı bir şey olmasa da, büyük kalabalıklarla iyi yapmıyorsunuz. Çevrenizdeki enerjileri anında hissediyorsunuz ve bunlar oldukça çelişkili. Bu tür bir durumda ne kadar uzun süre kalırsanız, omuzlarınıza o kadar fazla ağırlık verir.

7. Kendinize Zaman Ayırmak Sizin İçin Çok Önemlidir.

Yeniden şarj olmak için kendi başınıza zaman harcamalısınız ve bu, atlayamayacağınız bir şey. Kendi başınıza ne kadar çok zaman geçirirseniz o kadar rahat ve enerji dolu hissedersiniz. Bu, doğru şekilde ilerlemenize yardımcı olur ve herkes bunu anlamaz.

8. Bazen Hangi Duyguların Size Ait Olduğunu Bulmakta Zorlanıyorsunuz.

Her zaman hangi duyguları hissettiğinizi veya bunların nereden geldiğini bilemezsiniz. Günlük yaşamınızda çok şey emdiğiniz için, bazen kim olduğunuzu veya nereye gittiğinizi gözden kaçırabilirsiniz. Bu, onları kontrol altında tutmak için her gün size ait olmayan enerjileri bırakmaya gerçekten çalışmanız gerektiği anlamına gelir.

9. Doğayı Seviyorsunuz Ve Yemyeşil Alanlarda Kendinizi Evinizde Hissediyorsunuz.

Bir empat olarak, doğayı gerçekten seviyorsunuz. Doğada yalnız olmak, nerede durduğunuzu anlamanıza gerçekten yardımcı olur. Arada bir gerçekten bırakmanıza izin verir. Bu kendi başına herkes için gerekli olmasa da, sizin için çok önemlidir.

10. Sezginiz Her Zaman Size Yol Gösterir Ve Çok Güçlüdür.

Empatlar, son derece sezgisel olan kişilerdir. Sezginiz, başkalarının sezgilerinin asla yapmadığı şekillerde size rehberlik eder. Çevrenizdeki insanların anlayamadığı şeyleri gerçekten hissedebilirsiniz.

11. Etrafınızdaki Enerjiler Sizi Büyük Ölçüde Etkiler.

Bir empat olarak çevrenizdeki enerjilerden büyük ölçüde etkilenen birisiniz, ki şimdiye kadar bunun farkındasınızdır. Bunun nedeni, kendinizi uygun şekilde topraklamanız gerektiğidir, aksi takdirde sizi bunaltacaklardır. Kendinize neyin etrafında izin vereceğiniz konusunda çizgiyi nerede ve ne zaman çekeceğinizi bilmek ilerlemeniz için önemlidir.

12. İlişkiler Sizin İçin Zor Olabilir Çünkü Partneriniz Empatiyle Nasıl Başa Çıkacağını Bilmiyor.

Empatlığınız sizin için sevginin önüne geçebilecek bir şeydir. Bunun nedeni, sevgilinizin ne hissettiğinizi anlamaması olabilir. Dışarıdan bakan birinin neyle karşı karşıya olduğunuzu gerçekten anlaması kolay değildir. Aşk hayatları söz konusu olduğunda iletişim gerçekten empatlar için en önemli şeylerden biridir.

13. Şiddeti ve Bu Nitelikteki Şeyleri Görmek Sizi Gerçekten İncitiyor.

Sadece televizyonda veya sosyal medyada bile olsa şiddete ve bu tür şeylere dayanamayan birisiniz. Onları görmek sizi gerçekten incitir çünkü onlarla ilişkili enerjileri hissedebilirsiniz. Her şey tarafından tetiklenmemiş olsanız da, bazı şeyler sizi ciddi şekilde etkileyecektir.

Your Page Title

14. Hayvanları Gerçekten Seviyorsunuz Ve Size Çekici Geliyorlar.

Hayvanlar empatları gerçekten seviyor gibi görünüyor. Sahip oldukları enerjiler sıcak olduğu için empatlara her zaman çekilirler. Bir empat olarak, orada masumiyeti gören ve onu gerçekten korumak isteyen birisiniz.