Birinin Sizi Düşündüğüne Dair 11 Psişik İşaret

Aşık olduğunuzda, her zaman kalbinizin sahibi olan birini düşünürsünüz. Eğer biri sürekli kafanızın içindeyse, karşılığında sizi düşünmeye başlayıp başlamadığını merak edersiniz. Bazen sezgilerimiz ve evren bize işaretler göndererek başka birinin aklında olabileceğimizi söyler.

Burada birinin sizi düşündüğünü gösteren psişik işaretlerden bahsedeceğim.

1. Rüyanızda O Kişiyi Sürekli Görüyorsunuz.

Rüyalar bilinçaltımıza açılan kapılardır. Bilinçli zihniniz uyku modundayken, bilinçaltınız kontrolü ele alır. Bu, diğer insanlardan düşünce enerjilerini alabilen Yüksek Benliğinizin alanıdır. Rüyanızdaki alanda diğer insanlarla bağlantı kurabilirsiniz. Burada onlara ulaşabilir ve onlara zihinsel bir mesaj gönderebilirsiniz ve bunun tersi de geçerlidir.

Yani sürekli olarak aynı kişiyi birçok gece rüyanızda görüyorsanız, bu kişinin sizi bilincinde tuttuğu anlamına gelir. Düşünce enerjileri ne kadar tutarlı ve yoğun olursa, bilinçaltınıza o kadar çok ulaşabilir ve rüyalarda tezahür edebilirler.

Ayrıca, rüyalarınızın kendi özlemleriniz veya yerine getirilmemiş arzularınız olabileceğini de hatırlayın. Aynı kişiyi tekrar tekrar rüyanızda görüyorsanız, belki de bu kişiyi özlediğiniz içindir. Rüyalar gizemli olaylardır. Bir rüya günlüğü tutmak, onun gizemini çözmenize yardımcı olur.

2. Birinin Size Dokunduğuna Dair Açıklanamayan Bir Şey Hissediyorsunuz.

Dokunma hissi muhtemelen birinin aklında olduğunuzun en güçlü işaretidir. Bu, sizi düşünen o kişiyle daha derin bir bağlantınız olduğunda olur. Dokunmayı ne kadar yoğun hissettiğiniz, düşünce ve duyguların size ne kadar yoğun aktarıldığına bağlıdır.

Muhtemelen sizi çok özleyen birindendir. Birinin elinize dokunduğu veya yanağınızı okşadığı hissine kapılmak, kendinizi huzursuz hissetmenize neden olabilir.

Bunun paranormal bir olay olduğunu düşünerek kendinizi korkutmayın. Bu his, büyük olasılıkla, birinin düşüncelerinden kaynaklanan enerji titreşimlerinin bir tezahürüdür. Dikkat etmeniz gereken şey, bunu ancak doğuştan psişik yeteneklere sahip olanların yapabileceğidir.

3. Ani, Anlaşılmaz Duygu Değişimleri Yaşıyorsunuz.

Mutlu ve huzurlu bir gün geçiriyorsunuz ama bir anda bir hüzün ve melankoli dalgasına kapılıyorsunuz. Yorgun hissediyorsunuz ve pek iyi değilsiniz, sonra aniden kendinizi enerji dolu, neşeli ve sıcak buluyorsunuz. Bu duygusal değişimler, başkalarının düşünce enerjisi titreşimlerinin sizin duygusal akışınızı bozduğu için olmalı. Bu düşünceler ne kadar yoğunsa, düşünce enerjilerini o kadar çok özümseyebilirsiniz.

Tüm ezici duyguların size ait olmadığının farkında olmalısınız. Bazen, size duygusal olarak bağlı olan kişinin gönderdiği duygusal titreşimlerdir. Bu kişi sizi düşüncesinde tutarken bu kadar çok sevgi hissediyorsa, o zaman üzerinize bir sıcaklık ve neşe duygusu yayılır. Bununla birlikte, bu kişi üzgün hissediyorsa, endişe veya üzüntü hissine kapılabilirsiniz. Hissettiğiniz duygu, size yöneltilen düşünce türlerinin ipucudur.

4. O Kişi Hakkındaki Düşünceler Aniden Aklınıza Geliyor.

Aniden kafanızda biri hakkında bir düşünce belirdiğinde muhtemelen bunu görmezden gelirsiniz. Bunu normal bir düşünce olarak görmezden gelebilirsiniz. Ancak daha fazla dikkat ederseniz, belirli bir kişinin düşüncesi uyarı vermeden zihninize geldiği bir an gelir – yani o anda, bu kişiyi aklınıza getirecek hiçbir sebep veya tetikleyici yoktur. Birdenbire kafanızda beliriyor.

Bu durumda, bu kişinin aklında muhtemelen siz varsınız ve siz empatik olarak sinyali seçiyorsunuz. Bu sık sık oluyorsa, özellikle de değer verdiğiniz biriyse, bu kişiye ulaşmak isteyebilirsiniz.

Bu, geçmişten kötü bir deneyim yaşadığınız bir kişiyse, bunun nedeni ikinizin arasında geçenlerden dolayı pişmanlık duyması olabilir. Ulaşana kadar asla emin olamazsınız. Aklınıza gelen ve giden düşüncelerin farkındaysanız, o zaman sizi kimin düşündüğünü bileceksiniz.

5. Rastgele Anlarda Hıçkırıyorsunuz

Fizyolojik açıklamaları olmadan hıçkırmak birinin aklında olduğunuzun bir işareti olarak kabul edilir. Hıçkırıkların yaygın nedenleri arasında çok hızlı yemek yemek, sakız çiğnerken hava yutmak, çok sıcak veya çok soğuk yiyecekler tüketmek yer alır. Ancak, rastgele anlarda hıçkırırsanız, bunun nedeni birisinin sizi düşünmesi olabilir.

Rastgele hıçkırık, size yöneltilen düşüncelerle ilişkilendirilir. Sadece belli bir kişinin yanında hıçkırdığınızı fark ettiyseniz, bu kişi sizi düşüncelerinde tutan kişi olabilir.

6. Durup Dururken Hapşırıyorsunuz.

Asya kültürüne göre hapşırma, birinin arkanızdan konuştuğunun bir işaretidir. Hapşırma sayınızın bile bir anlamı vardır. Bir hapşırma, birisinin sizin hakkınızda iyi konuştuğu anlamına gelir. İki hapşırma, birinin sizin hakkınızda kötü konuştuğu anlamına gelir. Üçüncü kez hapşırmak, birinin size aşık olduğu ve arkadaşlığınızı özlediği anlamına gelir.

7. Gözünüz Sebepsiz Yere Seğiriyor Veya Kaşınıyor.

Hıçkırık ve hapşırma gibi, gözleriniz rastgele seğirip kaşındığında da birinin sizi düşüncelerinde tuttuğuna inanılır. Batıl inanca göre, istemsiz olarak hangi gözün seğirdiğine bağlı olarak size yöneltilen türden düşünceleri belirleyebilirsiniz. Bir erkek için sağ gözün seğirmesi, kendisi hakkında olumlu ve mutlu düşüncelerin, sol gözün seğirmesi ise kötü niyetin bir işaretidir. Bir kadın için ise bunların tam tersidir.

8.Kulaklarınızda Veya Yanaklarınızda Hafif Bir Yanma Hissedersiniz.

Nedenini bilmeden yanaklarınızda ve kulaklarınızda yanma hissi yaşamanız size yöneltilen düşünce enerjilerinin fiziksel tezahürüdür. Birinin size aşık olduğu veya romantik bir şekilde sizi düşündüğü anlamına geldiğine inanılır.

Sevgi dolu ya da nefret dolu düşünceler arasında ayrım yapmak sizin için kolay olmayabilir, ancak bu, bedeniniz aracılığıyla size sunulan düşünce enerjilerinin amacını anlamak için sezgilerinizi kullanma alıştırması yaptığınız zamandır.

9. Nedenini Bilmeden Tüyleriniz Diken Diken Oluyor.

Tüylerinizin diken diken olması, size yönelik güçlü duygu ve hislerin fiziksel bir tezahürüdür. Belirgin sebepler olmadan tüylerinizin diken diken olması, sevgi dolu ve tutkulu düşüncelere işaret eder.

Bu, kişinin size ilgi duyabileceği veya size karşı hassas bir his besleyebileceği anlamına gelir. Ayrıca, tüyleri diken diken eden düşüncelerin genellikle psişik bir yeteneğe sahip olabilecek birinden geldiğine inanılır.

10. Beyaz Bir Tüy Buluyorsunuz.

İşaretleri yalnızca vücudunuzdan veya etrafınızdaki düşünce enerjilerini hissetmekten almazsınız. Evrenin ayrıca, doğa aracılığıyla birilerinin aklında olduğunuzu size söyleme yolu vardır. Her zaman beyaz bir tüyle karşılaşmazsınız, ancak karşılaştığınızda, kaybettiğiniz sevdiğiniz kişiyi sembolize eder, artık güvenli bir yerde olduğuna, sizi düşündüğüne ve sizi izlediğine dair sakinleştirici bir mesaj iletir. Bunu görmek size rahatlık ve teselli vermeli, sevdiğiniz kişinin, nerede olursa olsun, şu anda huzur içinde olduğunu bilmek.

Bırakın bu beyaz tüy size kaybınızdan vazgeçmenizi ve hayatınızı mutlu bir şekilde yaşamaya devam etmenizi hatırlatsın.

11. O Kişiyle İlişkili Eşzamanlılığı Deneyimlersiniz.

Hayatınızda hiç gizemli tesadüfler yaşadınız mı? Rastgele bir anda birisiyle ilgili anıları hatırlamak ve sonra birdenbire ondan bir mesaj veya arama almak gibi? Ya da birisinin arkadaşlığını kaçırdığınız zaman kahve içmeye gittiğinizde o kişinin tam o anda kapıda belirmesi gibi?

Bu eşzamanlı karşılaşmalar, sizi düşünen birinin doğrudan tezahürü olabilir. Birisi, siz onunla karşılaşmadan hemen önce düşüncenizde belirdiğinde, bu, bir süredir birinin sizi aklında tuttuğuna dair psişik bir işaret almak için çalışan sezgisel yeteneğinizdir.

Your Page Title

Bu ters yönde de geçerli olabilir. Birini özlüyor ve sürekli onu düşünüyorsunuz, sonra evren bir yolunu bulup o kişiyi görmeyi beklemediğin yerlerde karşına çıkararak size getiriyor.