Ruh Rehberleri Nelerdir ve Seninle İletişim Kurmaya Çalışıp Çalışmadığını Nasıl Anlayacaksın

Ruh rehberleri, yaşam boyunca bize rehberlik etmek için atanan ışık ve enerji varlıklarıdır.

Doğmadan önce kendimizle yaptığımız sözleşmeyi yerine getirmemize yardım ediyorlar. Rehberliğe ihtiyaç duyduğumuz belirli alanlarda yardımcı olmak için enkarne olmadan önce ruh rehberlerimizi seçmiş olabiliriz. Rehberlerinin yardım etme zamanı geldiğinde, enerjine uyum sağlarlar ve dünyevi görevini yerine getirmene rehberlik ederler.

Ancak, manevi rehberlik fikrine kapalı hale geldiysek, rehberlerimiz bizimle iletişime geçmek için mücadele edebilir. Bu nedenle dikkatimizi çekmek için çok çalışmak zorunda kalırlar.

İşte ruh rehberlerinin seninle iletişim kurmaya çalışmasının beş yolu:

1. Anlamlı Tesadüfler

Ruh rehberlerin sana rehberlik etmeye çalışırken, hayatında birçok garip ‘tesadüf’ bulabilirsin. Bu, rehberlerinin dikkatine bir şeyler çekmeye çalıştığının bir işaretidir. Hayatındaki tesadüflere dikkat et, böylece ruh rehberlerinin sunduğu rehberliği anlamaya başlayabilirsin.

2. Önemli Nesneler

Çoğu zaman, ruh rehberlerin, yolculuğun için önemli olan nesneleri yoluna yerleştirerek sana rehberlik edecektir.

3. Canlı Rüyalar Veya Vizyonlar

Ruh rehberlerimiz bizi sık sık rüyalarda ve vizyonlarda ziyaret eder. Uyuduğumuzda, yarı uykudayken veya meditasyon yaptığımızda, aklımızın meşgul kısmı sessizleşir ve rehberlerimiz seslerinin duyulmasına izin verir.

Rüyalarının analizini not etmek için yatağının veya meditasyon noktanın yanında bir rüya günlüğü tutmalısın. Rüyalarını analiz ederken rüya sözlüğü kullanma. Bunun yerine, rüyadaki olayların senin için ne anlama geldiğini ve yaşam koşullarınla nasıl ilişkili olduklarını düşün.

4. Bir Varlığı Algılama

Çoğu zaman ruh rehberlerimiz bizimle birlikte bulunur, ancak onları görmüyoruz. Bu işaretleri görmezden gelmeleri öğretilmeyen bebekler, küçük çocuklar ve evcil hayvanlar, onları görmediğimizde sık sık görürler. Dikkatle bir yere bakan bir bebek veya evcil hayvan görürsen, ruh rehberini izliyor olabilirler.

Açık ve hazır kaldığında, rehberinin varlığının belirtilerini fark etmeye başlarsın. Gözlerinin köşesinden gölgeler, ani hoş kokular, önemli bir şarkı çalma veya sadece derin bir huzur hissi fark edebilirsin.

Ayrıca ruh rehberleri mevcut olduğunda ışıkları, renkleri veya küreleri görebilir veya kulaklarında tiz bir melodi duyabilirsin. Ya da sadece birinin adını çağırması gibi bir ses yakalayabilirsin.

5. Kelimeler ve Sayılar

Ruh rehberlerin sana kelimeler veya sayılarla rehberlik etmeye çalışabilir. 333 veya 777 gibi belirli numaraları düzenli olarak görüyorsan veya bir saatte örneğin 11:11’i sık sık gördüğünü fark edersen, bunlar rehberlerinin seninle iletişim kurmaya çalıştığının işaretleri olabilir.

Rehberlerin de kelimelerle seninle iletişime geçebilir. Bir şiirden bir satır okursan, bir kitaptan bir bölüm okursan veya bir şarkıda sana güçlü duygular hissettiren bir şarkı sözü duyarsan, hangi rehberliği sunduklarını görmek için dikkatlice dinle.

Ayrıca yazmak veya günlük tutmak için güçlü bir isteğin olabilir ve bunu yaptığında, kelimeler sana kendi aklından başka bir yerden geliyormuş gibi hissettirebilir. Kelimelere dikkat et, hayatın ve yolun hakkında sana ne anlatmaya çalıştıklarını gör.

Your Page Title

Ruh rehberlerinin seninle iletişim kurmaya çalıştığını düşünüyorsan veya yaşamındaki ruhsal rehberliğin varlığına açık olmak istiyorsan, rasyonel zihni susturman ve daha sezgisel bir varlık biçimine uyum sağlaman gerekir. Bunu doğada, veya meditasyonda sessiz zaman geçirerek yapabilirsin