Seni Seven, Duygularını Göstermenin Bir Yolunu Bulacaktır!

Başkalarının bizimle ilgilenmesini istiyorsak, biz de onlara dikkat etmeliyiz. Ve eğer bir insanı gerçekten takdir ediyorsak, ona bunu göstermek ve onu mutlu etmek için mümkün olan her şeyi yapmalıyız. Hayatın bir noktasında, her birimiz şefkat hissetmenin ve göstermenin aynı şey olmadığını anlıyoruz. Sadece duygusal stratejileri olmayan, güçlü duygularını başkalarından saklayan ve gösteremeyen insanlar var. Daha da kötüsü, onları nasıl doğru göstereceklerini bilmiyorlar.

Ve bu duygu, bir cevap olmadığında, kişi günlük hayatında bağlılık görmediğinde onu mutsuz eder, içinde bir boşluk yaratır. Ve ister inan ister inanma, pek çok çift aşkın bittiği ya da azaldığı için değil, eşlerin sabrı tükendiği için ayrılıyor. Artık ilgi beklemeye dayanamıyorlar. Bu sana oldu mu? Bugünün makalesinde bunun üzerinde düşünelim. Seni seven bunu göstermeli Bize kaleler vermelerine, bizim adımıza kahramanlık yapmalarına ve her dakika aşklarını itiraf etmelerine gerek yok.
İlginçtir, ancak gerçek, derin duyguların gösterilmesi, kural olarak, tam olarak kelimeler olmadan gerçekleşir ve bunun tersi de geçerlidir: en ufak bir şefkat bile yaşamadan bize sürekli olarak ne kadar arzu edilir olduğumuzu söyleyebilir.

Anahtar samimiyette yatar, özellikle de onu ilişkinin ayrılmaz bir parçası olarak algılarsak. Sevgiyi hissetmek, ifade etmek ve kabul etmek, fiziksel sağlığımızı da etkilediği bilinen duygusal sağlığımızın bir parçasıdır. Kimseyi duygularını göstermeye ve “bizi ne kadar sevdiklerini” göstermeye zorlayamayız. Burada bu tür ifadelerin kendiliğindenliği oldukça önemlidir, çünkü aşk küçük şeylerde kendini gösterir.

Neredeyse sihirdir, planlı değildir, kendiliğinden olur. İşte o zaman insanlar, onları içten besleyen, güç veren, huzur ve dinginlik veren bu karşılıklılığı ve özgünlüğü hissederler. Sevgini ve şefkatini çeşitli şekillerde gösterebilirsin. Ancak burada bu yöntemlerin hem kendimiz hem de partner için anlamlı olması önemlidir. Sarılma ihtiyacı hissetmeyen insanlar var, üstelik bu onlar için tatsız ve utanç verici olabilir. Sarılmak, okşamak, hatta güzel bir şey söylemek bile istemezler. Sevgilerini gösterme biçimleri, akşam yemeği için eve geç kalmamak, hediyeler vermek ya da sadece “var olmak”, etrafta olmak olabilir. Bazen sadece “varlık” yeterli değildir. sevilen biri yakında olduğunda ve duygularını hiçbir şekilde gösteremediğinde, herhangi bir yalnızlıktan daha kötü olabilir.

Sonuçta, her birimizin bir şekilde bakıma, tanınmaya, sevdiklerimizin yakınlığına ve tutkuya ihtiyacı var, tüm bu bileşenler sağlıklı, istikrarlı ve mutlu bir ilişkinin temelidir. Çünkü insanlar kendilerine göre duyguların tezahürünü görmezlerse, duyguları da soğur.

Duygusal İfadenin Önemi Bir kişi bir şey istediğinde, hedeflerine ulaşmak için hemen birkaç stratejisi vardır. Ama istediğini aldığında ne olacak? Bu bir sorudur. Hayatımızda değerli ve sevgili bir şey göründüğünde, onunla ilgilenebilmemiz gerekir. Ama sorun şu. Bu dünyadaki herkes nasıl güçlü bağlar kuracağını ve özen göstereceğini bilmiyor ve aynı zamanda eşini sınırlandırmıyor, yani ona kişisel büyüme ve gelişme için alan bırakmıyor.

Hepimizin kusurlu olduğu ve insan ilişkileri hakkında her şeyi bilemeyeceğimiz açıktır, ancak aşk ve romantizm söz konusu olduğunda burada önemli olan bir şey vardır: Takdir edilecek olanı verebilmelisin, istediğini verebilmelisin. Değer görmek istiyorsan, kendine ve çevrendekilere saygı duymaya başla. Sevdiklerinden tanınma istiyorsan, önce onların değerlerini kendin tanı. Sevilmek istiyorsan, eşine veya akrabalarına karşı da duygularını göster. Bu durumun zorluğu, birçoğunun kendilerini iyi tanımadığı gerçeğinde yatmaktadır. Onlar hala (duygusal olarak) olgunlaşmamış insanlardır ve duygularını gerektiği gibi yönetemezler, kendi değerleri ve ihtiyaçları onlar için hala belirsizdir ve bu nedenle genellikle eksikliklerini başkalarına yansıtırlar. Şimdi de bir insanın kesinlikle hak ettiğin sevgisini sana nasıl göstermesi gerektiğini ve ilişkilerini güçlü, istikrarlı ve mutlu kılmak için çiftlerin ne yapması gerektiğini anlayalım.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Partnerimiz ya da ruh eşimiz, arkadaşımız ve sevgilimiz olmasının yanı sıra hem hayranlık hem de en önemlisi saygı konusu olmalıdır. O da bize karşı aynı duyguları göstermelidir. Partnerimize hayranlık duyarız, çünkü bu insanlar hayatımızı zenginleştirebilir, daha parlak ve daha dolgun hale getirebilir. Seni gerçekten seven biri bunu en basit şekilde bile her gün göstermelidir. Bahane olmamalı, bu kesinlikle doğal bir süreçtir. Ve aslında hayatımızı onlardan inşa eden bu basit şeylere dikkat etmeli ve onları takdir etmeliyiz. Aynı zamanda, sadece “orada olmak” değil, varlığını hassasiyet ve özenle, uygun kelimeler, delici bakışlar vb. ile tamamlamak önemlidir. Hiç de zor değil. Sevdiklerine sevgilerini gösterirlerse kimse bir şey kaybetmez. Aksine, verdiğimiz tüm sevgi kalbimizi daha da büyütür, bizi duygu ve hislerle doldurur, zengin iç dünyamızla daha bütünsel bir insan oluruz. Bu yüzden bu önerileri uygulamaya çalışmakta fayda var!