Dikkat Etmediğimiz En Yaygın 7 Eşzamanlılık İşareti

 

Eşzamanlılık, yaşamda meydana gelen ve sıradan terimlerle açıklanamayan anlamlı “tesadüfler” olgusudur. Kusursuz zamanlamaları ve hayatımızın diğer alanlarıyla mükemmel bir şekilde örtüşmeleri nedeniyle doğal bir açıklamaya meydan okurlar. Bu tam anlamıyla Matrix’ten doğru yolda olduğunuzun ve evrenin akışıyla uyumlu olduğunuzun bir işaretidir.

Burada insanların son derece uyumlu olduklarında deneyimledikleri yedi ortak eşzamanlılıktan bahsedeğiz. Bir dahaki sefere bir deneyim yaşadığınızda, arkanıza yaslayın çünkü evrenin ruhu ile uyum içindesiniz.

1) 1111, 222 veya 333 Gibi Tekrar Eden Sayıları Görmek

Bu muhtemelen insanların evrenden aldığı en yaygın işarettir. Hatta bazı insanlar bunların ruh rehberlerimizden veya meleklerimizden gelen işaretler olduğuna, bize doğru yönde ilerlediğimizi veya bize rehberlik ettiklerini bildiren işaretler olduğuna inanıyor.

2) Birini Düşünmek, Sonra Ondan Hemen Bir Çağrı Veya Mesaj Almak

Bu, çoğu insanın tesadüf olduğuna inandığı son derece yaygın bir eşzamanlılıktır. Birinin size “Ben sadece seni düşünüyordum!” Dedikleri zaman bunun bir eşzamanlılık olduğunu anlayabilirsiniz. Bu, çevremizdeki her şeyle sahip olduğumuz enerjisel bağlantıya dayanan eşzamanlılıktır. Mesafeden bağımsız olarak, diğer insanların düşüncelerinden ve niyetlerinden tam anlamıyla faydalanabiliriz.

3) Bir Sonraki Şarkının İlk Birkaç Cümlesi Radyoda Çalmadan Hemen Önce Zihninizde Çalması

Hiç duyduğunuz bir şarkıyı söylediniz mi ve siz düşündükten hemen sonra radyoda veya alışveriş merkezinde çaldı mı? Hepimiz bunu birçok kez deneyimledik. Bunun her bir insanın yaşadığı büyük bir tesadüf olduğunu düşünebilirsiniz. O ana uyum sağladığınızda, psişik yetenekleriniz artar. Zihinlerimizin ön-bilişsel yetenekleri vardır, bu da bazen uyaranlara uyaran daha ortaya çıkmadan önce tepki verdikleri anlamına gelir.

4) Sorduğunuz Soruların Yanıtları Birdenbire Size Sunulur

Belki bir sonraki kariyer adımınızın ne olması gerektiğini bilmek istediniz veya büyük bir proje için bazı tavsiyelere ihtiyacınız var. Belki de içinde bulunduğunuz bir ilişki hakkında bir işaret bekliyorsunuz. Şu anda bilinçli olarak cevabı bile aramadan, eşzamanlılık bu gibi konular hakkındaki sorulara en beklenmedik şekillerde cevaplar getirebilir.

5) Gülünç Derecede İyi Zamanlama

Belki de trafikte kolayca akıyorsunuz ve her yeşil ışığa denk geliyorsunuz veya tam olarak doğru zamanda bir yerde görünüyorsunuz. Zamanlamanız iyi olduğunda ve evrenin akışına devam ediyorsanız, kendinizi daha fazla eşzamanlılığa açacak bir şekilde yönettiğinizden emin olabilirsiniz. Evren ile çalışırken, karşılığında sizin için çalışıyor gibi görünüyor.

6) İstediğinizi Kimseye Söylememiş Olmanıza Rağmen, İstemekte Olduğunuz Bir Hediyeyi Rastgele Almak

Belki de okumak istediğiniz bir kitap ya da gözünüzün önünde tuttuğunuz yeni bir eşya vardır, ancak bundan kimseye bahsetmediniz. Kendinize uygulamak isteyeceğiniz şeyler listenizde var. Aniden, eşiniz, akrabanız veya arkadaşınız bunu size sebepsiz bir şekilde hediye olarak verir. Ve size şöyle söyler. Bunu gördüm ve ilgini çekecek bir şey olacağını düşündüm.

7) En Büyük Zorluğunuzda Veya Mevcut İhtiyacınızda Size Yardımcı Olabilecek Biriyle Rastgele Tanışmak

Basitçe söylemek gerekirse, evren onu bağlar. Hayatta ihtiyaç duyduğunuz insanlar, o ana uygun şekilde hizalandığınızda, genellikle doğru zamanda ve yerde eşzamanlı olarak bulunur. Markette sırada sohbet ettiğiniz veya bir partide tanıştığınız biri, hayatta istediğiniz veya ihtiyacınız olan şey konusunda size tam olarak yardımcı olabilecek kişi olabilir.

Your Page Title

Hayatınızda daha fazla eşzamanlılık yaşamak istiyorsanız, önerebileceğim bir numaralı ipucu, evreni yarı yolda karşılamaktır. Arkanıza yaslanıp evrenin size bir hediye vermesini beklemeyin. Eğer çaba sarf ediyorsanız, istediğiniz gerçeklikle eşleşen bir titreşime sahipseniz,kalbinizin, zihninizin ve ruhunuzun aradığınız sonuçlarla aynı hizada olmasını sağlamak için üzerinize düşeni yapıyorsanız, o zaman evren size yolunuz boyunca yardım edecektir.