Geçmiş Yaşam Karması – Bugününüzü Nasıl Etkiler

Muhtemelen şu ünlü Atasözünü biliyorsunuzdur: ‘Ne ekersen onu biçersin.’

Bunun anlamı, tüm eylemlerinizin sonuçları vardır ve bu evrensel yasa tüm evreni yönetir.

Geçmiş yaşam Karması, önceki yaşamlarınızda yaptığınız eylemlerin bir sonucudur. Tipik olarak, iyi eylemler iyi Karma ile sonuçlanırken, kötü eylemler kötü Karma ile sonuçlanır.

Geçmiş Yaşam Karması Nedir?

Karma size haksızlık eden insanlar için bir ceza değildir ve bir ödül de değildir. Daha ziyade, neden ve sonuç ilkesidir.

Karma, ister iyi ister kötü olsun, yeryüzündeyken yaptığınız eylemlerin bir sonucudur.

Karma sadece eylemlerinizle değil, aynı zamanda düşünceleriniz ve niyetlerinizle de yaratılır. Örneğin, terfi ettiğinizden beri meslektaşınızın itibarınızı zedelemek için sizinle ilgili yalanlar yaydığını öğrenirsiniz.

Daha sonra, sizi kötü gösterdiği için ona geri dönmek için bu kişiyi üzmenin veya incitmenin yollarını düşünmeye başlarsınız. Görüyorsunuz, bu düşünceleri eyleme geçirmeyi planlamıyor olsanız bile, misilleme yapmayı düşündüğünüz anda, sadece kafanızda olsa bile, zaten kendiniz için kötü bir karma yaratmışsınızdır.

Geçmiş yaşamlarınızdan gelen eylemleriniz ve düşünceleriniz de bugün kim olduğunuzu etkiler. Şu anda yaşamakta olduğunuz hayat, geçmişte hayatınızı yaşama biçiminizin bir sonucudur.

Ruhunuz reenkarne olurken geçmiş yaşam karmasını da beraberinde taşır. Yani yapılacak tek şey, geçmiş yaşam karmasını kesin olarak çözmenin bir yolunu bulmaktır. Fiziksel bedeninizin aksine, ruhunuz ölür ve tüm karmanızı çözene kadar sizinle reenkarne olmaya devam eder.

Geçmiş Yaşam Karması Mevcut Hayatınızı Nasıl Etkiler?

Geçmiş yaşam karmasını silmenin anahtarı onu kabul etmektir. Teşekkür, birkaç yaşam önce yanınızda taşıdığınız karmayı temizlemenin ilk adımıdır.

Burada, Karma’nın mevcut yaşamınızı nasıl etkilediğini ve geçmişin karmasını nasıl çözeceğinizin yollarını bulacaksınız.

1.Karma’nın Süresi Dolmaz.

Bir sebepten dolayı buna “geçmiş yaşam karması” deniyor. Sadece gitmesini umarak karmanızdan kurtulamazsınız. Bu hayatta geçtikten sonra bile karmanızı yanınızda taşıyorsunuz. Siz elinizdeki sorunları tanımak ve çözmek için zaman ayırıncaya kadar size yapışmaya devam edecektir.

Kendinizi sürekli olarak elverişsiz durumlarda bulursanız – başarısız ilişkiler veya kariyerde bir ilerleme eksikliği gibi, o zaman bu durumların nedeni muhtemelen daha önce yaptığınız eylemlerden kaynaklanmaktadır.

Hayatınızda tekrar eden durumları tanımlamanız, bu durumları kabul etmeniz ve bunlarla başa çıkmanız gerekir.

2.Hayatınızdaki Her İnsan Bir Sebepten Dolayı Oraya Yerleştirilmiştir.

Anneniz, babanız, eşiniz, arkadaşlarınız ve hatta yan komşunuz olsun – karşılaştığınız her insan bir nedenle hayatınıza yerleştirilir. Tesadüf diye bir şey yoktur.

Evet, insanlarla bağlarınızı koparmak veya zehirli ilişkileri sona erdirmek için özgür iradeniz var, ancak Karma kesinlikle sizin özgür iradenizden daha güçlüdür. Karmik ilişkiler (ruh eşiniz olmayan biriyle romantik bir ilişki), durumu tersine çevirme girişimlerinizden bağımsız olarak planlandığı gibi gerçekleşecektir.

Bu gibi durumları ele almanın en iyi yolu, neden orada olduklarını keşfetmek için hayatınızdaki insanların rollerini değerlendirmektir.

Size bir ders vermek için mi oradalar?

İyi ya da kötü olsun, bu insanlarla paylaştığınız karma hakkındaki gerçeği ne kadar erken öğrenirseniz, hayatınızdaki dengeyi yeniden kurmanız o kadar çabuk olacaktır.

Başka bir deyişle, hayatınızdaki her insanla sahip olduğunuz karmik bağı anlamaya ve keşfetmeye çalışın, ancak o zaman dengeyi yeniden kurabilirsiniz.

3.Geçmişte Yaptığınız İşleri Deneyimleyeceksiniz.

Geçmiş yaşamınızda acımasız davrandıysanız, bu hayatta insanlar size acımasız davranacaktır. Geçmiş yaşamınızda sevgi dolu, kibar ve nazik davrandıysanız, insanlar da bu hayatta size karşı sevgi dolu, kibar ve kibar olacaklar.

Geçmiş yaşamınızda ne yaptıysanız, şimdiki yaşamınızda da size yapılacaktır. Bu nedenle, eylemlerimizden biz sorumlu olduğumuz için hayatımızdaki olaylar için başkalarını suçlayamayız. Hayatımızda olan her şey bize bunu düzeltme şansı verir.

4.Roller Bazen Değiştirilir.

Ruhunuz reenkarne edildiğinde, önceki yaşamlarınızda tanıştığınız ruhlar mevcut yaşamınızda hala mevcut olacak.

Ancak bu ruhlar rolleri değiştirebilir. Örneğin, bu hayatta babanız geçmiş yaşamınızdaki oğlunuz olabilir veya tam tersi. Ya da bu hayattaki arkadaşınız, önceki varlığınızdaki küçük kız kardeşiniz olabilir.

Karma, yaşam dersleri öğrenmenize ve ayrıca kötü Karma’dan tam şifa deneyimlemenize yardımcı olur.

Karma, Yeni Sonuçlar Elde Etmek İçin Geçmişi Tekrar Ediyor

Başarısız ilişkiler geçmişinizden bağımsız olarak, yanlış kişiye aşık olmaya devam ettiğinizi fark etmiş olabilirsiniz. Ya da aynı hatayı defalarca yaptığınızı fark edebilirsiniz.

Bunlar, karmanın size değerli bir ders öğretmeye çalıştığı için olur. Bu nedenle kendinizi değerlendirin ve bu durumların neden sizin başınıza gelmeye devam ettiğini sorun.

Örneğin, bu durumlardan kaçınmak için hangi eylemleri değiştirmelisiniz? Hatalarınızı fark edin ve yollarınızı değiştirmek için bilinçli bir çaba gösterin.

Artık geçmiş yaşam Karmasının şimdiki yaşamınızı nasıl etkilediğini bildiğinize göre, geçmiş karmanızın bağlarından arınmış bir hayat yaşamak için bir sonraki anahtar karmayı nasıl temizleyeceğinizi bilmektir.

Negatif Geçmiş Yaşam Karması Nasıl Tersine Çevrilir

Sürekli olarak olumsuz koşullarda sıkışıp kalırsanız, büyük olasılıkla, bunlar geçmiş yaşam karmanızın tezahürleridir.

Karma her zaman ortalıkta olsa da, kötü karmayı değiştirmenin ve onu iyi karmaya dönüştürmenin yolları vardır.

1.Değişim İçin Bilinçli Bir Çaba Gösterin.

Her zaman karamsar davrandıysanız, iyimserliği seçmek için bilinçli bir çaba gösterin!

Her zaman pozitif olun ve her durumda en iyisini görmeye çalışın.

Her şeyi farklı bir ışıkta görmek sizi daha nazik, daha düşünceli ve çevrenizdeki insanları daha anlayışlı kılar. Sizi kötü Karmaya neden olabilecek kötü düşüncelerden ve eylemlerden uzaklaştırır.

2.Size Haksızlık Edenleri Affedin.

Kin tutmanın bir anlamı yok, çünkü bu sizi sadece kızgın ve perişan hale getiriyor.

Affetmek ise sizi acı ve öfke esaretinden kurtarır.

Başkalarını affetmek, onların yaptıklarını göz ardı ettiğiniz anlamına gelmez, ancak farklılıklarınızı aşacak ve yolunuza devam edecek kadar olgun ve nazik olduğunuz anlamına gelir.

3.Daima Minnettar Olun.

Bazen sorunlarla o kadar meşgul olabiliriz ki ne kadar şanslı olduğumuzu unutmaya meyilliyiz.

Başınızın üzerinde bir çatı, buzdolabınızda yiyecek ve sırtınızda kıyafetler varsa, dünyanın % 75’inden daha zengin olduğunuzu söylüyorlar.

Bu yüzden her zaman minnettar olun! Minnettarlığınızı ifade etmek size iç huzur verecektir.

4.Büyüme Fırsatları Arayın

Karma bir büyüme ve evrim süreci olduğundan, sorunları büyüme fırsatları olarak görmek geçmiş Karma’yı bırakmanıza izin verir.

Bir sorun ortaya çıktığında, ona farklı bir açıdan bakın ve onlardan hangi dersleri öğrenebileceğinizi bulun.

5.Meditasyon Yap ve Düşün

Meditasyon yapmak için zaman ayırın.

Meditasyonunuzda bir mantrayı uygulayabilirsiniz. Bir mantra oluşturmak, net bir zihniyet geliştirmenize ve olumlu bir rutin geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Yapılan şey yapılır, geçmişinizi değiştiremezsiniz veya yaptığınız şeyleri değiştiremezsiniz, ama kesinlikle geleceğinizi değiştirebilirsiniz.

Sizi engelleyen tekrar eden alışkanlıkları kırmaya çalışın ve her zaman deneyimlerinizden öğrenmeye açık olun. O zaman, bir sonraki ruhsal yolculuğunuza geçerken, geçmiş yaşam karmanızın ağırlığının sizi geride tutmayacağından emin olabilirsiniz.

6.Geçmiş Yaşam Okuması Yapın

Geçmiş yaşam karmasından kurtulmanıza yardımcı olmanın en etkili yollarından biri, geçmiş yaşam okuması yapmaktır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Geçmiş yaşam okuması, geçmiş yaşam karmanızın nereden kaynaklandığını belirlemenize yardımcı olabilir ve ayrıca onu ortadan kaldırmanın en hızlı ve en iyi yolları için önerilerde bulunabilir.