İkiz Alev İlişkisinin Amacı

İkiz alevler iki bedende tek bir ruhtur.

Birçok ikiz alev, şu anda ikizleriyle buluşuyor. Küresel olarak artan bir bilinçlenme duygusu var. İnsanlar gittikçe daha fazla farkına varıyor.

İkiz alevler bir araya geldiğinde, birisinin tamamen uyanık olduğu, diğerinin ise çok fazla çalışmaya ihtiyaç duymadığı sıkça görülmektedir. Manevi olarak, ikiz alevler insanlığa hizmet eden liderlerdir. İlişkileri sadece kendileri için değil, başkalarının yüksek benliklerine ulaşmalarına da yardımcı olur.

İkiz alev enkarnasyonunun asıl amacı, hayatın anlamının ne olduğunu dönüştürmek ve bilmektir.

İkiz alev ilişkisinin temel amacı ruhsal bir uyanıştır. Bilinmeyeni bilmenize yardım eden bilinçaltının evrimidir.

Uyanık olduğunuzda, gerçeklik algınız tamamen değişir. Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bulmanıza yardımcı olur. Ego ve korkuya dayanan ilişkinin eski ve yanlış inançlarını atıyorsunuz. Bildiğiniz yeni ilişki barış ve mutluluk dolu.

Uyanış, korkmuş ve kafası karışmış insanı her şey için hazır olan kendinden emin bir varlığa dönüştüren süreçtir. İkiz alev ilişkilerinin size yaptığı şey budur. Sizlerden en iyisini çıkarır ve sizi topluma değerli bir varlık yapar.

İkiz alev ilişkilerinin diğer amacı, size Dünya’nın ve onun varlığının genel olarak duyumunu sağlamaktır. İkiz alev çifti birleştiğinde ve yükseliş sürecinin zirvesine ulaştığında, mucizeler yaratırlar.

Dünyanın en önemli varlıklarından biri haline gelirler. Çevrelerine huzur ve rahatlık getirmek için çok çalışırlar. Dünyanın hangi bölgesinde yaşadıklarının bir önemi yoktur, insanlar mükemmel davranışları ve faydalı doğaları için onları tanır.

İkiz alevler bir araya geldiğinde her zaman ilahi bir amaç vardır. Her ruhun istediği derin sevgiden zevk alırlar. İkiz alevler, bir insanın nasıl yaşaması ve hayatta olması gerektiğine dair mükemmel bir örnek gösterir.

Başarılı ikiz alev ilişkisi diğer çiftler için rol modeli haline gelir. İnsanlar onları görüyor ve onlardan öğreniyor. Sadece bu değil, aynı zamanda başkalarına etrafındaki tüm engellerle nasıl mutlu bir hayat yaşayacaklarını da öğretiyorlar. İlişkileri anlamlı ve ebedidir.

İkiz alevlerin titreşim frekansı çok yüksektir ve fiziksel dünyadaki benzerleriyle karşılaştıklarında daha da yükselir. Yeniden bağlantı oldukça yıkıcı olan ancak açıklanamayan bir enerjiye sahip olan patlamayla birlikte gelir.

Bu yüzden ikiz alevler, dünyanın genel bilincini sevgi ve bakıma doğru arttırmak için bir gereklilik olduğu belirli bir zamanda gezegende enkarne edilir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

İkiz alevlerin yaşam amacı, dünyayı karanlık ve 3.boyut yanılsamasının acısı dışına sürüklemek için düşük titreşimli frekans enerjilerini daha yüksek enerjilere dönüştürmektir.