İşte Ruhsal Uyanışın İçin İhtiyacın Olan Şey

ruhsal uyanış
ruhsal uyanış

Maddiyat, çılgınlık ve belirsizlikle dolu bir toplumda gerçek anlam, gerçek öz kaybolur ve derin bir ruhsal uyanış gerekir. Bazen hayat önümüze engeller çıkarana kadar ne kadar meşgul olduğumuzun farkına bile varmayız. Böylece kendimize sorular sormaya başlarız: Peki bütün bunlar ne için? Neden canım bu kadar acıyor? Ancak tepki verecek gücümüz yok ve her zaman olduğu gibi aynı hataları yapmaya devam ediyoruz. Aslında çok az kişi bu değerli hediyeyi saklar: kendileriyle bağlantı.

Onu kaybetmek, yolunu şaşırmış, kafası karışmış, şaşkına dönmüş olmak demektir… hayatın insanlık dışı evriminin altında ezilmek demektir. İşte bu yüzden her şey karanlık, hüzünlü ve anlamsız görünür. Kendini bulmak, yaşamanın derin nedeni ile yeniden bağlantı kurmamıza ve ruhsal olarak uyanmamıza yardımcı olur. En basit anlamıyla yeniden bağlanmak, kendini ilahi Matrix’te, yani içsel benliğin maksimum ifadesinin içsel yerinde yeniden konumlandırmak anlamına gelir. Bu bir farkındalık yolundan başka bir şey değildir.

Kendi benliğini bulmaya hazır olan herkes, onu yeniden yeryüzünün ve ardından evrenin enerjisine bağlayabilir. Her birimiz hayatın anlamını, neden bu dünyada var olduğumuzu, misyonumuzu merak ediyoruz. Cevapların dışarıda değil kendi içinizde aranması gerekecek. Doğru ya da yanlış yol yoktur… bize rehberlik eden ve her gün bize bir şeyler öğretebilecek insanlara ya da deneyimlere yönlendiren ruhtur. “Eğer bu hayatta bedenimizin her bir parçasının toplamıysak, ruhun çeşitli reenkarnasyonlarının her bir parçasının da toplamı olacağız.”

Her insanın kendi nedeni vardır, her birimiz kendi yolumuzu takip ederiz ve doğru zamanda evrenle yeniden bağlantı kurabiliriz. Fakat ruhsal uyanış gerçekten işe yarıyor mu?

«Yeniden bağlanmanın» bilimsel olarak kanıtlanmış faydaları şunlardır:

Your Page Title

  • Vücudun enerjik ifadesini harekete geçirir ve onu bilgi ve ışık alanlarına uyumlar, bu dünyadaki eşsiz potansiyelini yeniden alevlendirir.
  • Yaşam yolundaki evrim sürecini hızlandırır.
  • Etrafımızda veya dışımızda olanlar, içimizde sahip olduklarımıza kıyasla küçüktür « Yeter ki onu uyandır».

Bu nedenle, artık dış olaylarla dikkatini dağıtma. Enerjini kendinle olan derin bağlantıya odakla… Uyan! Sahip olduğun yetenekleri, değerleri, duyguları kendi içinde keşfet. Öz farkındalık sayesinde bu dünyadaki misyonunu keşfedeceksin.