Meleklerin Size Gönderdiği İşaretler Ve Anlamları

Yalnızmışız gibi görünse de, gerçekte oryantasyon asla o kadar uzak değildir. Ruh rehberlerimiz veya meleklerimiz her zaman yakınımızdadır ve bizimle işaretler aracılığıyla iletişim kurarlar.

Çoğumuz tam olarak ne iletmeye çalıştıklarını bilmiyor olabiliriz, ancak bu işaretleri bir noktada, büyük olasılıkla bir kriz içindeyken fark etmiş olmalısınız. Bunları henüz bilmiyorsanız, meleklerin bizimle iletişim kurmak için kullandıkları en yaygın ve sık kullanılan sembolleri burada bulabilirsiniz.

– 11:11, 4:44 vb. Bir meleğin sizinle iletişim kurmaya çalıştığının bir işaretidir.

– Beklenmedik bir şekilde ve sıra dışı yerlerde tüy çıkması çok açık bir başka işarettir.

– Madeni para bulmak, Koruyucu Meleğinizin sizi yönlendirmesinin ve yolunuza inançla devam etmenizi söylemesinin bir yoludur.

– Beklenmedik bir şekilde gördüğünüz gökkuşağı da olumlu bir işarettir.

– Bulutlarda şekiller görmek aynı zamanda meleklerinizin sizinle iletişim kurmaya çalıştığı anlamına gelir.

– Dokunma hissini deneyimlemek, yakınlarda daha yüksek titreşime sahip varlıkların olduğu anlamına gelir.

– İşe giderken çiçekler gibi rastgele hoş kokular, meleklerin dikkatinizi çekmeye çalışmasının başka bir yoludur.

– Başka bir işaret de, ışık parlamalarını görmektir.

Artık meleklerin sizinle nasıl iletişim kurmaya çalıştıklarını bildiğinize göre, neden bunu yapmayı seçtiklerini anlamanın zamanı geldi. Sizi bilgilendirmeye veya uyarmaya çalıştıkları şeyler:

• Aydınlanma yolunda olduğunuzu ve uyanışınız sizden daha yüksek boyutta olanların frekansını daha fazla gözlemlemenizi sağladığını gösterir.

• Yolculuğunuzda size destek olan ve size rehberlik etmek için her zaman hazır bulunan koruyucu meleklerinizin bir işaretidir.

• Melek işaretleri, şüpheleriniz ve endişeleriniz sizi bunalttığında, kendinize ve yolculuğunuza daha fazla inanmanızı söyler.

• Aynı zamanda meleklerinizin size hissettiğiniz kadar yalnız ve çaresiz olmadığınızı göstermelerinin bir yoludur ve bu yanlış fikirleri unutmanızı isterler.

• Sizi korumaya ve zarardan uzak tutmaya çalışıyorlar. Aniden bir fikriniz veya ilhamınız varsa, muhtemelen koruyucu meleğinizin eseridir.

• Genellikle varlığınızın gerçek nedenini ve bireyselliğinizi unutmaya başladığınız zamanlarda ortaya çıkarlar.

• Gerçek yolunuza devam edebilmeniz için önünüze çıkan eski yaraları ele alıp iyileştirerek iyileşmenize yardımcı olmaya çalışırlar.

• 333, 2:22 gibi sayıların eşzamanlılığını görmek, gerçek benliğinizle uyum içinde olduğunuzun açık bir mesajıdır.

• Bazen birbirimizi ne kadar sevdiğimizi ve değer verdiğimizi unutuyoruz. Melek işaretleri bize bu gerçeği hatırlatmak için buradalar.

• Ve bu işaretleri almanın en net mesajı, etrafımızın meleklerle çevrili olduğu ve onların söyleyeceklerini dinlememizin önemli olduğudur. Şimdiki anda yaşamayı öğrendiğimizde, onların mesajını daha iyi duyabiliriz.

• Kelebekler veya yusufçuklar belirirse veya sizi cezbederse, bu meleklerin yakınınızda olduğunu ve aktif olarak ilgi alanlarınızı gözettiğini gösterebilir.

Artık meleklerin sizinle iletişim kurmaya çalıştığını bildiğinize göre, onları nasıl duyuyorsunuz ve sinyallerini nasıl yorumluyorsunuz?

Your Page Title (#satışortaklığı)

Şimdiki zamanınızın daha fazla farkında olun, ne olduğunu ve ne olacağını düşünmeyi bırakın. Alıcı olun ve mesajlarını duyabileceğinize inanın. En önemlisi, yanınızda oldukları için minnettar olun.