Sakral Çakranızın Aşırı Aktif Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır

Dışımızdaki her şeyi nasıl algıladığımızı ve 3.boyut dünyasının gerçekliğine nasıl tepki verdiğimiz ve etkileşime girdiğimiz büyük ölçüde Sakral Çakramızla düzenlenir.

Sakral çakra ikinci çakradır. Duygusal beden, duygusallık ve yaratıcılıkla ilişkilidir. Elementi sudur ve bu nedenle enerjisi akış ve esneklik ile karakterize edilir.

Sakral çakra için en yaygın konum göbeğin altından göbeğinizin ortasındaki üç santimdir. Arkada, bel omur düzeyinde bulunur. Sakral Çakra uyum içinde olduğunda, günümüzde herhangi bir huzursuzluk olmadan ve kendi işlerimizi düşünmeden geçiririz.

Fakat dengenin dışındaysa, davranışlarımız da saplantıyı çevreleyen, bir rahatsızlık durumu olacaktır. Duygularımızı doğru şekilde ifade edemeyiz. Dengeli bir çakra ile sağlıklı hale geliriz.

Bu dengesizliğin başka belirtileri de olabilir, vücudun farklı bölgelerinde ağrılar vb. Eğer tedavi edilmezse, yumurtalık kisti, testis kanseri ve kısırlık gibi ciddi rahatsızlıklara da neden olabilir.

Sakral Çakranız Dengesiz Olduğunda Yapmanız Gerekenler;

Çakranızın dengesiz olduğunu anladığınızda, onu tekrar rayına almak için önlemler almanız gerekir. Çakralarınızın gücünü eski haline getirmek, enerjiyle çalışmayı öğrenerek sağlığınızın ve sıhhatinizin kontrolünü nasıl geri alabileceğinizle ilgilidir.

Kırmızı Jasper, Topaz, Amber, Hematit ve Turuncu Carnelian gibi kristaller yardımcı olabilir.

Yediğiniz yemeğin çakralarınız üzerinde çok etkisi vardır. Portakal, çilek gibi taze meyveler yerseniz ve diyetinize daha fazla tarçın, badem ve hindistancevizi eklerseniz, size büyük fayda sağlayacaktır. Ayrıca sağlıklı bir diyet için suyun önemini asla unutmayın.

Aromaterapi almak ve çeşitli esansiyel yağları kullanmak, Sakral Çakranızı tekrar dengeye getirmek için harika bir yoldur.

– Doğada vakit geçirmek, özellikle de suya yakın olmak, Sakral Çakranızın uyum ve dengede olması için de çok iyidir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Sakral Çakranızın dengede olmadığını hissettiğiniz zaman karar almamaya çalışın ve bu durumu mümkün olan en kısa zamanda değiştirmeye çalışın.