16 – 22 Ağustos Finansal Burç Yorumu – Bu Hafta Mali Açıdan Seni Neler Bekliyor

Finansal başarı çok değerlidir. 16-22 Ağustos döneminde kazanmak ve kaybetmemek için buradaki tavsiyelere uymaya çalış. Bu dönem parlak ve unutulmaz olmayı vaat ediyor.

Bu hafta, pozitiflikle dolu insanlar için oldukça iyi geçecek. Düşüncenin gücü, istediğini kendine çekmene yardımcı olacak, ancak yalnızca iyimser düşünürsen. Korkularını aşmaya çalış ve kafanda tekrar tekrar hoş olmayan senaryolar üretme. Bu büyük bir finansal atılım zamanı.

Koç Burcu

Bu, Koç için en sıradan ve en kolay hafta olmayacak. Para ve iş aleminde onları bazı zorluklar beklemektedir, ancak her durumda sakin kalırlarsa sorunlarla rahat bir şekilde başa çıkacaklardır. Şimdi gergin olmamak ve çatışmamak daha iyidir. İyi bir ruh hali ve zihin çerçevesinde yeni fikirler geliştirmeye güvenle başlayabilirsin. Yeni bir hobi bulmayı deneyebilirsin. Harcamaya gelince, 20 Ağustos’ta Dolunay dışında herhangi bir günde alışverişe gitmek daha iyidir.

Boğa Burcu

Boğa için şansın ellerine geçeceği zaman başlıyor. Bu, Pazartesi sabahı harekete geçmen gerektiği anlamına gelir. Hoş ve kibar insanlarla iletişim kurmak da faydalı olacaktır. Sürekli olarak düşmanca bir ortamda kalmak, işte başarı için kötü olabilir. Şimdi, her şeyden önce, yeteneklerini mantıklı bir şekilde değerlendirmen gerekiyor. Riskler ve kumar para, saygı ve motivasyon kaybına yol açabilir.

İkizler Burcu

İkizlerin, yüksek değerli ürünler satın alması için mükemmel bir zaman. Hatta gayrimenkul satın almayı bile düşünebilirsin. Yanlış yola sapmamak için başkalarının bize önerdiği yanlış gerçeklere dikkat etmemek önemlidir. İkizler kendi kafalarıyla düşünür ve kişisel deneyimlerine güvenirlerse sermayelerini artırabileceklerdir. Bu, finansal işlemler, iş değişiklikleri, öz sermaye yatırımları ve eğitim için iyi bir haftadır. Hafif kriz durumları mümkündür, ancak kendilerini hızla tüketirler.

Yengeç Burcu

Bu hafta ulaşım sektöründe çalışan veya sürekli araba ile hareket eden Yengeçleri finansal büyüme bekliyor. Ayrıca, tekerlekli araçların bakım ve onarımı ile uğraşanlara şans gülecek. Yaratıcı Yengeçler hafif bir durgunluk yaşayacaktır. Akışın durumunu yakalamanın yollarını bulmak, durumu en azından kısmen düzeltmelerine yardımcı olacaktır. Bu durumda, entelektüel sorunları çözmek ve yeni bir şey bulmak çok daha kolay olacaktır.

Aslan Burcu

Bu hafta Aslanların hem beklenen hem de beklenmeyen birçok acil harcaması olacak. Aslanlar başarılı alışverişler için yanlarında mutlaka tılsımlar bulundurmalıdır. Böylece hata yapma olasılığını azaltabilirler. İşte, yeni kavramların, müzakerelerin geliştirilmesine katılabilirsin. Bu hafta Aslanlar çok karizmatik ve çekici olacaklar, bu yüzden başkaları üzerinde fazla zorluk çekmeden iyi bir izlenim bırakabilecekler. 16’dan 22’ye kadar olan dönemde parasal şans, klişe düşünenleri bırakabilir.

Başak Burcu

Başakların yeni bir şeyler öğrenme zamanı. Yıldızlar bu insanlara olağanüstü bir hafıza ve dikkat verecek. Başarılı insanların alışkanlıklarını benimsemenin şimdi tam zamanı. 19 Ağustos, alışveriş yapmamanın, önemli ve kader kararları vermemenin daha iyi olduğu tehlikeli bir gün olacak. Bu gün Merkür ve Mars olumsuz açıda olacak. 20’sinde, negatif Dolunay nedeniyle de dikkatli olmalısın. İş görüşmelerinde ve müşterilerle çalışırken görünüşe özellikle dikkat etmeye değer. Etkileyici görünüm, güvenin büyümesini tetikleyecektir.

Terazi Burcu

Bu hafta Terazi için finansal olarak çok hayırlı bir hafta. 16 Ağustos’ta Venüs’ün burçlarına geçişi gibi bir olayı özellikle vurgulamakta fayda var. Pazartesinin ilk dakikalarından itibaren Terazi şanslı olacak. Verimliliklerini, üretkenliklerini ve yaratıcı şevklerini artıracaklar. Hafta ve özellikle ilk iki günü son derece dinamik ve olaylı olacak, bu nedenle akşamları tam rahatlama için meditasyon kullanmalısın. Paranın kendisi Terazi’nin eline geçecek. Sadece buna hazır olmaları gerekiyor.

Akrep Burcu

Akrepler gece ışıkları yüzünden maddi şanstan mahrum kalmayacaklardır ancak bu kişiler motivasyonlarını ve işe gitme isteklerini kaybedebilirler. Amaç ve hayatın yolculuğu hakkında ilham verici alıntılar onları geri getirmeye yardımcı olacaktır. Ayrıca, yaratıcı bileşen üzerinde iyi bir etkiye sahip olacak şekilde genel olarak titreşimi artırmaya da yardımcı olurlar. Bu hafta kazanılan para, yeni becerilerin geliştirilmesine ve kazanılmasına güvenle yatırılabilir. Borçları geri ödemek, kredileri önceden ödemek çok önemlidir. Akreplerin şimdi ihtiyacı olan tek şey kendini adama ve yeni hafta için bir plan.

Yay Burcu

Yay için alışveriş zamanı. Alışveriş onların neşelenmesine yardımcı olacaktır. Sevdiğin kişiyle alışverişe çıkmak, ilişkileri güçlendirebilir ve ruh halini önemli ölçüde iyileştirebilir. Sadece eve talihsizlik ve yoksulluk getiren alışverişlerden sakınmak gerekir. Bu aynı zamanda işte önemli kararlar almak, gelişimde yön değiştirmek için harika bir zamandır. Yay uzun zamandır faaliyet alanını değiştirmek istiyorsa, şimdilik karar vermeden suları test etmek daha iyidir.

Oğlak Burcu

16 Ağustos – 22 Ağustos arasında Oğlaklar, üretkenliklerini ve neden bazı şeyleri yapmadıklarını düşünebilir. Bu insanlar şeffaf olmaya, hak ettiklerini almaya ve orantılı olarak kazanmaya alışmışlardır. İşe yaklaşımını biraz değiştirirsen, aynı işi hatta daha az işi yaparak daha fazla kazanmaya başlayabilirsin. Bu hafta birçok Oğlak, bu etkinin nasıl elde edileceğini çözebilecek.

Kova Burcu

Kova, tüm enerji kaynaklarına ve olumlu duygulara ihtiyaç duyacaktır. Gerçek şu ki, onlar için bu hafta dinamik ve oldukça tahmin edilemez olacak. Değişikliklere sürekli olarak uyum sağlamak zorunda kalacaksın. Herhangi bir durumda uyanıklılığını kaybetmemen gerekiyor. Bu, esas olarak bir ekipte çalışanlar için geçerlidir. Başka birinin çalışmasını iki kez kontrol etmek önemlidir. Aşırılık – kötü alışkanlıklar, tembellik ve aşırı harcama maddi kayıplara neden olabilir.

Your Page Title

Balık Burcu

Balık, para kazanabileceği ve parayı verimli bir şekilde harcayabileceği parlak ve pozitif bir haftaya başlar. Korkmaları gereken tek şey etraflarındaki zehirli insanlardır. Özel bir ritüel, dışarıdan gelebilecek olumsuz etkilere karşı korunmaya yardımcı olacaktır. Ertelenemeyecek iş ve faaliyetlere odaklanmak daha iyidir. İşbirliği konusu arka planda kaybolacak. Kendi başına hareket etmek daha iyi.