18 – 24 Ekim 2021 Haftası Finansal Burç Yorumu – Bu Hafta Mali Açıdan Seni Neler Bekliyor

 

Yıldızların etkisi hakkında her şeyi bildiğinde, finansal arenada başarı çok daha kolaydır. Buradaki tavsiyeleri ve gezegenlerin ruh hallerini göz önünde bulundurarak bu haftayı parasal ve oldukça başarılı bir hafta haline getirebilirsin.

18’inde, Merkür ve Jüpiter gerilemeyi bırakacak, bu nedenle çoğumuzun olumlu değişiklikler ve umut verici fırsatlar beklediğini söyleyebiliriz. Çalışmak isteyenler ek gelir bulmaya ve para toplamaya odaklanabilirler. Güçlü finansal akışlar, çalışkan insanlara çok fazla kar getirecektir.

Koç Burcu

Unutulmamalıdır ki gezegenlerin şu anki konumu hareket, aktivite, kararlılık gerektiren konularda başarıya daha elverişlidir. Bu, dövüş doğası göz önüne alındığında, Koç için en uygun olanıdır. İşi gereğinden erken bitirmeyi sevenler bir artış beklemeyebilir. Sorunların ve iş görevlerinin çözümünü daha da hızlandırmak için kısa ritüeller yardımcı olacaktır. Özellikle ayın 20’sinde Koç için olumsuz bir Dolunay olacaktır. Bu yüzden bugün para harcamaktan kaçınmak daha iyidir.

Boğa Burcu

İşleri kontrol altında tutmaya çalışma. Boğa doğaçlama yapmaya başlamalı. Yıldızlar ve gezegenler yeni şeyler, öğrenme, yeni bir yolun başlangıcı, manzara değişikliği ve hatta bir yaşam rotası gerektirir. Boğa teklifleri reddetmemelidir: birisi ya da bir şey kesinlikle iyi ücretli bir pozisyona ve kariyer gelişimine işaret ederek finansal başarıya giden yolu gösterecektir. Boğa’yı bu kadar önemli bir zamanda kimsenin aldatmaması için astrologlar, iyi şans için güçlü bir ritüel kullanmalarını tavsiye ediyor.

İkizler Burcu

Jüpiter ve Merkür bu insanları güçlendirecek ama aynı zamanda onlara yeni düşmanlar ve kötü niyetliler gönderecekler. Bu hafta İkizler, güneşte bir yer için savaşmak zorunda kalacak ve bu da gelirde önemli bir artışa neden olabilir. Olumsuz duygulara yenik düşmemek, başarına inanmak ve boşa para harcamamak önemlidir. Ayrıca uzmanlar, kendini iş için aşırı yüklememeni tavsiye ediyor. Dinlenmek için zaman bulmak artık çok önemli. İkizler’in sorunların üstesinden gelmesini kolaylaştırmak için yuvalarını negatif enerjiden temizlemeleri gerekir.

Yengeç Burcu

Yengeçlere genellikle hedeflerine ulaşmak için her şeyi yapmaya hazır olan burçlar denir. Bu hafta finansal başarı için asla aşırıya kaçmamalısın. Bu büyük sorunlara yol açabilir. İşte Yengeçlerin içsel bir yeteneğe ihtiyacı vardır. Astrologlar sadece önemli kararlar verirken değil, mağazada bile kendini dinlemeni tavsiye ediyor. Ayrıca uzmanlar henüz çevrendeki insanlarla para ve iş planlarını paylaşmamanı tavsiye ediyor.

Aslan Burcu

Merkür’ün himayesinde, Pazartesi gününden itibaren Aslan’ın hayatında bazı önemli olaylar gerçekleşmeye başlayabilir. Bu onları şaşırtabilir. Tamamen gelişmek için, haftanın başında olumlamaların yardımına başvurabilirsin. Astrologlar korkuları geride bırakmayı tavsiye eder. Yapacak önemli işlerin varsa, bu hafta onları yapmaya başlamanın tam zamanı. Bunları daha sonraya ertelemeye devam edersen, bu ciddi maddi kayıplara yol açabilir. Ayrıca, 18’den 24’e kadar olan dönemde Aslanlar, ayrıntılara dikkat etmeye ve biraz kararlılığa ihtiyaç duyacaklar.

Başak Burcu

Jüpiter ve Merkür işlerini yapacak ve Başak’ın nihayet önemli sorunları çözmesine ve parasal alanda istikrar bulmasına izin verecek. Haftanın en zor günü Çarşamba olacak. İyi şans uygulamaları, sıkıntılardan kaçınarak bu günü daha iyi hale getirmeye yardımcı olacaktır. Haftanın ikinci yarısı, tüm ayın en verimli zamanı olacak. En zor vakaları ve görevleri üstlenmek, önemli kararlar almak mümkün olacak. Hafta sonları alışverişe çıkmak, kendini yeni şeylerle şımartmak, sevdiğine plansız bir sürpriz yapmak faydalı olacaktır.

Terazi Burcu

Aktif ve pozitif gezegenlerin arka planına karşı Terazi konsantrasyonunu kaybedebilir. Basit egzersizler, onu artırmana yardımcı olacaktır. Onların yardımıyla, herhangi bir zorluğun üstesinden kolayca gelmek, herhangi bir sorunu çözmek mümkün olacaktır. İstenirse, Terazi işine ara verebilir, planlar üzerinde düşünebilir, zaman ve paranın bir kısmını sevdiklerine, ev ve hobilere harcayabilir. Niteliklerini geliştirmenin, yeni beceriler veya bir pozisyon edinmenin zamanı geldi. Finans çok önemlidir, ancak hayatın diğer alanlarını da unutmamalısın.

Akrep Burcu

Akrepler, Evrenin özel işaretlerine dikkat etmelidir. Sadece finansal değil, yaşamın herhangi bir alanında da önemli olacaklar. İddialı planları olan Akrepler son derece dikkatli olmalıdır. Belki de belirleyici eylemi sonraya ertelemeleri daha iyi olur. Gerilemeden kurtulan Jüpiter, yeni çabalarda iyi şanslar getirecek ve mali işleri daha sakin hale getirecektir. Bu hafta Akreplerin etrafında çevrili, ikiyüzlü danışmanlar, kıskanç insanlar ve gizli düşmanlar olacak.

Yay Burcu

Mali ve iş meselelerinin tartışılması için Yay, takıntılı düşüncelerden ve kaygılardan kurtulmalıdır. Yıldızlar ve gezegenler bu yönde başarılı olmana yardımcı olacaktır. Planların kesintiye uğramasının son derece olası olmadığı uygun bir zaman başlar. Yay, geliri artırabilecek ve giderleri optimize edebilecek, üstlerinin ve meslektaşlarının saygısını kazanabilecektir. Kararlılık onlar için bir artı olacaktır, ancak sadece haklıysa. Bir takımda güvenle çalışabilirsin. Özellikle para söz konusu olduğunda, insanların sözüne güvenmemek daha iyidir.

Oğlak Burcu

Maddi sıkıntılar yaşayan tüm Oğlaklar, gelirlerini artırmak için dikkat etmelidir. Merkür ve Jüpiter, Oğlaklara zayıflıklarını göstermek için bu hafta güçlerini birleştirecek. Gezegenler ve yıldızlar bu insanların kendilerine özeleştiri yapmalarını sağlayacak. Tahmine göre, Ekim ayının sonunda Oğlaklar, çevrelerinden birini maddi sıkıntıdan kurtarmak zorunda kalacaklar. Mali bir boşluğa düşmemek için  büyük miktarlarda borç almamak daha iyidir. Ayrıca maddi durumun elveriyorsa alışverişe gidebilirsin.

Kova Burcu

Gece ışıkları, Kova burcunun zihinlerindeki finansal engellerden kurtulmasına yardımcı olacaktır. Bu onların daha üretken ve kendinden emin olmalarını sağlayacaktır. Gezegenler ve yıldızlar Kova’ya devam etmesi ve mantıklı bir sonuca varması gereken önemli şeyleri gösterecektir. Haftanın verimli ve başarılı olması için amaçladığın yolu kapatmamalısın. 18-24 Ekim arası senin için  bir ilham dönemi olacak. Yaratıcı mesleklerin temsilcileri normalden daha fazla kazanabilecekler.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Balık Burcu

Jüpiter, bu hafta Balık burcunun başarısını ve refahını ele alacak. Böyle bir müttefikle hiçbir şeyden korkmazsın. Merkür’ün  güçlü enerjisi, finansal hedeflerine ulaşmak için iyi bir yardımcı olacaktır. Astrologlar, Balık’a iddialı hedefler belirlemelerini ve profesyonel büyümeye odaklanmalarını tavsiye ediyor. Şans, para ve değişim düşüncenin gücünden etkilenecek. Entelektüel olarak çalışan herkes, saat başı beyin aktivitesine aşina olmalıdır. Bu, en zorlu zorlukların üstesinden gelmek ve dinlenmek için doğru zamanı seçmene yardımcı olacaktır.