2021 Yazında Burçları Finansal Açıdan Neler Bekliyor

Astrologlar bu yaz burçların finansal olarak özellikle zengin olmayacağı sonucuna vardılar. Mayıs ayının sonundan 23 Haziran’a kadar ters yönde hareket edecek olan Merkür geri hareketi özellikle kayda değer. İlişkilerimizde en fazla sayıda olumsuz değişiklik yapacak olan odur.

Koç Burcu

Yazın ilk ayında Koç burcundakilerin, pahalı alımlar yapmaması daha iyidir. Kalan iki ay için ise, şu anda astrologlar bu İşaretin insanlarına daha sonra ortaya çıkan mali ve işle ilgili sorunları ertelemelerini şiddetle tavsiye ediyorlar. Bu, yeni bir iş kurmak için yılın en iyi zamanı değil.

Boğa Burcu

Bu yaz, yaratıcılık alanında çalışan Boğa burcunu büyük zorluklar bekliyor. Yeni fikirler gözle görülür şekilde daha az gelecektir, bu yüzden başka şeylere odaklanmaya değer. Sadece Ağustos ayının sonunda durum daha iyiye doğru hızla değişmeye başlayacak. Artılar olacak – örneğin, gezegenler Boğa’nın kimin dost ve kimin düşman olduğunu bulmasına yardımcı olacak.

İkizler Burcu

İkizler, gelirlerini artırmak ve iş hayatında daha başarılı olabilmek için açgözlülükle mücadele etmelidir. İnsanlara hak ettiklerini ödemelisiniz ve kimseyi aldatmaya çalışmamalısınız. 25 Haziran’dan itibaren geriye dönük Neptün, İkizler burcunu bir ilgisizlik durumuna sürükleyebilir.

Yengeç Burcu

Yengeç burcunun övülen sezgisi, en azından Temmuz ve Ağustos aylarında, bu yaz neredeyse yararsız olacak. Astrologlar, bu kişilere en önemli projeleri yazın ilk ayında tamamlamalarını tavsiye eder. Ayrıca, zamanında yardım isteme yeteneği, Yengeçlerin mali durumlarından tasarruf etmelerine veya artırmalarına yardımcı olacaktır.

Aslan Burcu

Aslanlar bu yaz pahalı bir şey satın almamak veya plansız alışveriş gezileri yapmaktan daha iyidir. En büyük mali hata riski Haziran ayında olacak. Geriye dönük pozisyondaki Merkür, Aslanların enerjisi ve şansı üzerinde son derece olumsuz bir etkiye sahip olacaktır.

Başak Burcu

Başak’ın finansal istikrar ve büyüme için ihtiyaç duyduğu tek şey bağımsızlıktır. Astrologlar, Başak burcundakilere söylentiler yayan, taklit eden ve ikiyüzlü olan insanlarla olabildiğince az iletişim kurmalarını tavsiye eder. Yaz başı, yeni beceriler öğrenmek ve işleri değiştirmek için en iyi zaman olmayacak. Ciddi kayıplar yaşaman mümkündür.

Terazi Burcu

Terazi, finans sektöründeki konumunu güçlendirmek için bu yaz yeni fırsatlara sahip olacak, ancak bir şeylerin feda edilmesi gerekecek. Astrologlar Terazi’ye ‘istiyorum’ kelimesini unutmasını tavsiye ediyor. ‘Zorunlu’ kelimesini hatırlamaya değer.

Akrep Burcu

Akrepler için bu yaz hem yeni fırsatlar sunacak hem de yeni sorunlar getirecek. Herhangi bir sorunun iyi bir şeyin başlangıcı olabileceğini hatırlamakta fayda var. 2021 yazı ile ilgili kesin bir şey yok. Kalbini dinlemen ve yeni bir şeye başlamaktan korkmamalısın.

Yay Burcu

Yay burcunun oldukça verimli bir yaz geçirmesi bekleniyor. Finansal olarak, bu insanlar diğer burçların çoğundan çok daha başarılı olacaklar. Haziran ayında Merkür’ün geri gitmesi nedeniyle küçük sorunlar yaşanabilir, ancak bunlar hızla azalacaktır. Temmuz ve Ağustos aylarının başarıları onları tamamen gölgede bırakacaktır.

Oğlak Burcu

Oğlakların özellikle bu yazın başında fazla harcamamaları tavsiye edilir. Kibir ve açgözlülük en büyük mali kayıpları getirecektir. Oğlaklar, bir zamanlar finansal ve iş zorluklarının üstesinden gelmelerine yardım edenleri unutmamalıdır. Alışverişe gelince, bu yaz gardırop yenileme, ev tadilatı için uygun olacak.

Kova Burcu

Kova burcu en çok yaz sonunda planların aksamasından korkmalıdır. Kova burcundakiler işlerini ne kadar dikkatli planlasalar da yokuş aşağı gidebilirler. Elbette bu maddi kayıplara yol açabilir. Her zaman elinizde bir B Planı olmalıdır. Kovaların kendine güveni, sorunların üstesinden gelmelerine yardımcı olacaktır.

Your Page Title

Balık Burcu

Balıklar parayı sevecekler, bu yüzden bu yaz finansal refahta ani bir artış bekleyebilirler. Ayrıca, bu insanlar yeni bir iş kurarken yeni bir iş bulma konusunda şanslı olacaklar. Merkür gerilemesi bu insanları yazın başlarında unutturabilir, bu nedenle Temmuz-Ağustos aylarında yeni bir şeyler öğrenmek daha iyidir.