22 – 28 Kasım 2021 Haftası Mali Burç Yorumu – Bu Hafta Finansal Açıdan Seni Neler Bekliyor

Finansal burç, para ve iş ile ilgili konularda en iyi yardımcıdır. Bu yazıda bu hafta,
işte bize en iyi nelerin yardımcı olacağından bahsedeceğim.

Koç Burcu

İş yerinde insanlarla çok fazla etkileşime giren Koç, bazı yanlış anlamalarla yüzleşmek zorunda kalacak, ancak bu, etkili ikna teknikleri ile düzeltilebilir. Kararlı bir şekilde hareket etmenin gerekli olduğu zaman geldi. Uzun düşünceler artık işe yaramaz, ancak tam bir pervasızlık da Koç’un zenginliğine yol açmayacaktır. Tüm gelir ve giderlerini mümkün olduğunca dikkatli planlamak daha iyidir. Bazı şeylerin plana göre gitmeyeceği gerçeğine hemen uyum sağlamalısın, ancak bu normal bir yaşam seyridir. 24 Kasım’da Merkür’ün Yay burcuna geçişi, Koç’un daha az savurgan olmasına yardımcı olacaktır.

Boğa Burcu

Sonbaharı finansal olarak başarılı bir şekilde bitirmek için, astrologlar Boğa’ya önce yaklaşmakta olan sorunların çoğuyla ilgilenmesini tavsiye ediyor. Bu kişilerin geçmişten gelen ve kendilerini hissettirebilen çözülmemiş sorunları olması mümkündür. Bu uygun haftada, eğlence ve düşüncesiz alışveriş yerine, mümkünse parayı borçları ödemeye harcamak daha iyidir. İş sürecinin kendisine gelince, hafif bir odaklanma bekleniyor.

İkizler Burcu

İkizlerin şansa ihtiyacı var çünkü bu hafta çalışmaları için hak ettikleri parayı alamama ihtimalleri yüksek.Astrologlar, bu hafta Yeni Yıl tatilleri için hediyeler düşünmeye başlamalarını şiddetle tavsiye ediyor. Gece ışıkları gelecek hakkında düşünmeye elverişlidir. İşinde bir şeyler plana göre gitmezse, pes etme. İkizler promosyonlara ve indirimlere dikkat etmelidir. Çok gerekli bir şeyi yarı fiyatına bulma şansları var.

Yengeç Burcu

Sürekli yollarda olan Yengeçler bu hafta inanılmaz şanslı olacak çünkü Merkür onların tarafında olacak. Ofiste çalışanlar için daha sık dışarı çıkmaları ve temiz hava solumaları tavsiye edilir. Evden çalışanlar için öncelikle evde uygun bir atmosfer yaratmak önemlidir. İçinde verimlilik birkaç kez artacaktır. Kimseye boş sözler vermemek, kendine imkansız görevler vermemek daha iyidir.

Aslan Burcu

Aslanlar bu hafta güvenle müzakerelere girebilir, yeni bir iş arayabilir, görüşmelere gidebilir. Aslanlar muhatabın karakter türünü önceden belirlemeyi öğrenirse, iş iletişimi daha verimli olacaktır. Yüzdeki kırışıklıkların analiz yöntemi bu konuda onlara yardımcı olacaktır. Bu insanların artık kalpleri tarafından değil, özellikle paranın tehlikede olduğu konularda sağduyu tarafından yönlendirilmeleri gerekiyor. Bu hafta Merkür, Aslanların kendi içlerinde yeni yetenekler keşfetmesine yardımcı olacak.

Başak Burcu

Başaklar bu hafta negatif insanlara karşı tılsımları daha sık kullanmalıdır. Gerçek şu ki, konsantrasyonları izin verilen tüm sınırları aşabilir. Başakların finansal yetenekleri artacak – yeni bir gelir kaynağına sahip olacaklar. Özellikle 24 Kasım’dan itibaren, bu burçtaki insanlarının koruyucusu olan Merkür’ün enerjisi değişecek. Başakların etrafındaki herkesi geçebileceği zaman başlar. Sadece iç sesine güvenmek ve ilerlemekten korkmamak önemlidir.

Terazi Burcu

Bu hafta Terazi için oldukça zorlu olacak, ancak kendilerine yakışır şekilde Terazi çok büyük bir enerji ve girişim kaynağına sahip. Özellikle aynı anda hem endişelenip hem de küçük şeylere sinirlenmezlerse, tüm zorlukların üstesinden gelebileceklerdir. Astrologlar, bu takımyıldızın temsilcilerine zamanında dinlenmelerini tavsiye ediyor. Sonsuz bir iş akışındaki birçok Terazi basitçe yanabilir. Hırs ve hedefler iyidir, ancak para sektörüne kendinden ödün vererek mutlak bir öncelik verilmemelidir. Her şey ölçülü olarak iyidir.

Akrep Burcu

Çok çalışacak olan Akrepler, enerji tükenmişliği yaşayacaktır. Sağduyu ve riskleri nasıl birleştireceğini bilenler finansal başarı dalgasında olacaktır. Astrologlar, 22 ila 28 Akrep döneminde planlamaya mümkün olduğunca fazla zaman ayırmaları gerektiğine inanıyor. Bu insanların ayrıca genel olarak paraya karşı tutumlarını yeniden gözden geçirmeleri gerekiyor. Harcama kalemlerine çok dikkat et. Yıldızların, Akreplerin defalarca nerede yanlış yaptıklarını bulmalarına yardımcı olması bekleniyor.

Yay Burcu

Bu hafta Yay, yeni düşmanlara ve kötü niyetli kişilere sahip olabilir. Enerjini kaybetmemek için hakaretlere ve kabalıklara nasıl uygun şekilde yanıt vereceğin konusunda tavsiye alman gerekecek. Bu hafta ek ve gereksiz harcamalardan kurtulmalısın. Evin genel temizliği kafada ve bütçede işleri düzene sokacaktır. Haftanın sonunda, mümkün olan en kısa sürede uzaklaşman gereken geçmişle ilgili nostaljik düşünceler mümkündür.

Oğlak Burcu

Bu insanların ufukta beklenmedik gelirleri olabilir. Onlardan daha önce ödünç para alınabilir, unutulan işlemlerden kâr edilebilir, işte büyük ve önemli bir düzen, bir artış veya ikramiye olabilir. Finansal araçlar Oğlakların profesyonel gelişime veya bir eve, aileye yatırım yapmaları önerilir. Bu burcun insanları gelirlerini artırmak istiyorsa, ilgisizlik ve umutsuzluktan kurtulmaları gerekir. Oğlakların sonbahar dönemini güvenle ve iyimser bir şekilde bitirmesi önemlidir. Benlik saygısı ve kendine olan inanç, yeni iş tanıdıkları yetiştirmeye yardımcı olacaktır.

Kova Burcu

Merkür’ün Yay burcuna olumlu geçişinden önce, finans sektöründeki durum tırmanabilir. İyi şansı çekmenin basit yolları, Kova’nın normalden çok daha uzun süre ayakta kalmasına yardımcı olacaktır. Bu insanlar çevrelerini değiştirebilecekler ve bu da onlardan bir miktar masraf gerektirecek. Hafta sonu sakin ve huzurlu bir dönem başlayacak ve bazı sürprizler Kova’dan para gerektirse bile, sonunda her şey daha iyiye gidecek. Haftanın sonu iç gözlem için iyi bir zaman olacak.

Your Page Title

Balık Burcu

Balıkların mali durumlarını yönetmek için biraz cesarete ihtiyacı olacak. Belirli yüksekliklere ve hedeflere nasıl ulaştıklarını hayal etmeleri de onlar için çok önemlidir. Gece ışıkları yanlarında, bu nedenle finansal başarı kesinlikle yakınlarda bir yerde. Hata yapmaktan korkmadan hareket etmek önemlidir. Her zaman riskler vardır, ancak şimdi finans sektöründe konfor bölgende kalırsan kazanman imkansız.