Bunlara Dikkat!!! Zenginliği Eve Sokmayan 6 Yoksulluk Mıknatısı

Parasal sorunlarınız varsa, hemen umutsuzluğa kapılmanıza gerek yok. Belki de evinizde negatif enerji ve yoksulluğu çeken şeyler vardır. Bir ev denetimi yapmadan önce, zenginliği engelleyen tehlikeli ifadeleri okuyun. Bazen sözlerimiz ve düşüncelerimiz, doğru kararları vermeyi engelleyen en güçlü negatif enerji kaynaklarıdır. Sürekli olarak param yok derseniz para size uğramayacaktır.

Solmuş Veya Yapay Çiçekler

Birçok kadına çiçek verilir – meslektaşları, kız arkadaşları, erkek arkadaşları vb. Taze olduklarında her şey yolundadır, ancak zayıflamaya ve canlılıklarını kaybetmeye başlar başlamaz, yoksulluk için bir mıknatıs haline gelirler. Solmuş bitkiler de bu tehlikeli ev eşyaları kategorisine girer. Hediyenin bir hatırasını bırakmak istiyorsanız, buketin resmini çekebilir, kurutabilir ve bir kompozisyon oluşturabilirsiniz, ancak çiçekler zaten tüm çekiciliğini yitirmişken evde çok uzun süre saklamayın. Zenginliği çekmek için eve bir para ağacı alabilirsiniz. Bu bitki en güçlü finansal tılsımdır.

Yapay çiçekleri de evinde dekorasyon olarak kullanan pek çok insan var. Ancak çok azı finansal sorunları çeken en güçlü mıknatıs olduklarını biliyor. Evinize yapay çiçekler kullanmak yerine duvara bir buket resmi asabilirsiniz.

Buruşuk Para Ve Yırtık Bir Cüzdan

Yırtık ve eski bir cüzdan atılmalı ve yenisi ile değiştirilmelidir. Bu yapılmazsa, para size gelmeyecektir.

Cüzdanınıza buruşuk para koyamazsınız. Onları dikkatlice düzeltmeniz gerekiyor. Aynı şey paralı bir kumbara için de geçerli. Kumbaranızın içinde buruşuk ve yırtık paralar varsa, finansal sıkıntılarla uğraşabilirsiniz. Çünkü para düzeni sever.

Evin Giriş Kapısının Önündeki Çöp

Birçok insan ön kapının yanına çöp torbaları koyar. Kapının dışında veya içeride nerede durdukları hiç fark etmez. Dağınık bir giriş veya çıkış, finansal sorunlara ve para eksikliğine doğrudan giden bir yoldur.

Girişte hiçbir koşulda kirli ayakkabılar ve çöp bulundurmamalısınız. İnsanların başarılarından, motivasyonundan ve sıkı çalışmasından sorumlu olduğu için evin bu alanında daha sık temizlik yapılması gerekir.

Kırık Veya Yanlış Yerleştirilmiş Aynalar

Kırık bir ayna, parasal başarısızlıkların, hastalıkların, sevdikleriniz arasındaki uyumsuzlukların kaynağıdır. Böyle bir evde asla para ve mutluluk olmayacaktır. Kırık bir ayna derhal imha edilmelidir.

Aynaları doğru asmak da aynı derecede önemlidir. Birbirine bakan aynalar maddi sorunlara yol açar. Bu ev dekorasyon unsurunun, birbirine yönlendirilirse, dışarıdan gelen yaratıcı enerjinin akışını engelleyen bir bölge oluşturan güçlü enerji akışları yaydığına inanılıyor. Tek kelimeyle, böyle bir evde ayna bariyeri nedeniyle şans ve pozitiflik olmayacaktır.

Garip Şeyler

Evinizde garip bir nesne bulursanız, kötü niyetli kişilerden birinin onu yerleştirmiş olması mümkündür. Garip ve bozulmuş şeylerin evinizde yeri yoktur.

Çalışmayan Eşyalar

Bu, her şeyden önce, derhal atılması veya onarım için taşınması önerilen çalışmayan saatleri içerir. Eski elektronik cihazların televizyonlar, müzik setleri, video oynatıcılar, dolapta veya başka bir yerde olmamasını sağlamak da çok önemlidir.

Birçok insan onları çöpe attıkları için üzülüyor, ancak bu tür şeyler artık herhangi bir fayda sağlamıyor. Kırılan her şey en iyi şekilde elden çıkarılır. Aksi takdirde, finansal akışlar, insanlar şans eksikliği hissetmeye başlayana kadar veya bütçede finansal boşluklar görünene kadar yavaş yavaş azalacaktır.

Your Page Title

Evinizde genel temizlik yapmaya çalışın ve gereksiz çöpleri biriktirmeyin. Bu durumda, para ve şans her zaman sizinle olacaktır.