Bunları Evinizde Bulundurursanız Parayı Çekebilirsiniz

Evinizdeki her şeyin belirli bir enerjisi olduğunu biliyor musunuz? Evinizde ki çeşitli enerjilerin büyük bir birikiminin olduğunu düşünün.

Parasal enerjiyi yayan şeyler var. Onların yardımıyla evinize para çekebilir, sonsuza kadar borç ve finansal istikrarsızlığa veda edebilirsiniz.

Evde Ne Tür Şeyler Parayı Çeker

Ön Kapıda Duran Paspas: Bir evin veya dairenin girişine yerleştirilen bir paspasın, negatif enerjinin geçmesine izin vermediğine inanılmaktadır. Evinizin kapısına koyacağınız paspas, paranın enerjisini evinize çekecektir.

Bir miktar parayla eve geldiğinizde (örneğin, maaş aldıktan sonra) paranızı her zaman güvende tutmak ve daha hızlı çoğalmasını sağlamak için, ayakkabılarınızı halının üzerine sürmeyin. Böylece, eve getirilen paranın enerjisini koruyabilirsiniz.

Süpürge: Evinizde mutlaka bir süpürge bulundurun. Süpürge, para çekmek için güçlü bir tılsım olarak kabul edilir. Tüm negatif enerjiyi temizler ve evde nakit akışı için yer açar.

Yuvarlak Masa: Yemek masanız yuvarlak veya oval ise, şanslısınız demektir. Yuvarlak masa refah ve bolluğun sembolüdür. Bu mobilya parçası, para enerjisinin evinizde her zaman serbestçe dolaşmasını sağlar. Bu durumda, ne kadar harcarsanız harcayın, para her zaman size geri döner.

Aynalar: Bu maddeye dikkat etmelisiniz. Bir ayna bir eve para çekebilir veya tam tersi parayı uzaklaştırabilir. En önemli kural: ayna her zaman temizliği ve düzeni yansıtmalıdır. Ayna yıkım, kir ve toz görecekse, enerjisi mali durumunuzu olumsuz etkileyecektir.

Aynanın yasası basittir, aynanın gördüğü şey size verdiği şeydir. Yani evinize para çekmek istiyorsanız, evinizi daima temiz tutun. Ayrıca aynanın önünü bir kumbara veya cüzdanınızı da koyabilirsiniz.

Parayı Ne Uzaklaştırır

Mali durumunuzu olumsuz yönde etkileyen şeyler var. Bu ürünleri evinizde tutmamalısınız. Negatif enerji tüm eski ve gereksiz şeyleri size yayar. Sizin için yararlı olmayan ve zaten kırılmış olan her şeyi evinizden çıkarın.

Your Page Title

Evinizin her zaman pozitif enerji, ışık ve iyilikle dolu olmasına izin verin. Böylece paranız asla tükenmeyecektir.